3:2

po prodl. (0:2, 1:0, 1:0 - 1:0)

26.12.2016, 17:00 • Tipsport arena • 32. kolo • Marek Votke (@MaraVotke)

Tipsport: 2.25 4.25 2.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nervy drásající utkání nakonec našlo rozuzlení až v prodloužení. Po první třetině to bylo 2:0 pro Zlín a s Dynamem to díky předváděné hře vypadalo zle, ale domácí se nakonec vzchopili a postupně dokázali dovést zápas až do pětiminutové nadstavby, kterou v její poslední minutě rozhodl přízemní střelou David Tomášek. Z pardubické Tipsport areny se s Vámi loučí Marek Votke. (19:34:02)
Nejlepší hráči: Jerome Leduc – Filip Chytil.

64:03

64:03 David TOMÁŠEK - 3:2

64:03

Dynamo právě vstřelilo branku!
Teď už ano! DAVID TOMÁŠEK ujel podél mantinelu, zvedl hlavu, pořádně zamířil a přízemní střelou překonal Kašíka, čímž rozhodl dnešní utkání! Asistence: Tomáš Rolinek.

63:34

Dynamo je současných chvílích aktivnějším soupeřem, ale stále není rozhodnuto.

62:53

Tyler Redenbach po přihrávce taktéž trefuje tyč!

62:15

Robert Říčka dostal přesný pas před branku, ale minul!

61:30

Redenbach ujížděl dva na jednoho se Ščotkou, ale zakončil mimo tři tyče.

61:00

Miroslav Blaťák z mezikruží trefuje tyč!

60:26

Antonín Honejsek ani na druhé straně Petr Sýkora nebyli na úvod prodloužení úspěšní.

60:01

Tři třetiny vítěze neurčily, bude se prodlužovat. V poslední třetině měly oba celky šancí jako šafránu, ale ani jeden z gólmanů nekapituloval. Pětiminutové prodloužení tři na tři začne za dvě minutky.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:20

59:20

Tomášek se přihrávkou přes obránce snažil uvolnit Petra Sýkoru, před kterým už byl pouze Kašík, ale poslal mu přihrávku na paty!

58:01

Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:28

Další zákrok Kašíka proti střele Davida Tomáška!

3:2

Branky a nahrávky: 27. Leduc (Klimenta), 47. Rolinek (P. Sýkora, Redenbach), 65. Tomášek (Rolinek) – 2. Chytil (Řezníček), 19. Bukarts (Kubiš)

HC Dynamo Pardubice: Martin Růžička (Klouček) – Schaus, Havlík, Leduc, Ovčačík, Ščotka, Nedbal, Bokroš – P. Sýkora, Tomášek, Johnson – Klimenta, Nahodil, Rolinek – Mallet, Redenbach, Beran – Panna, T. Kaut, Starý.

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Marušák, Kotvan, Matějíček, Žižka, Řezníček, Blaťák, O. Horák – Šťastný, P. Holík, Říčka – Bukarts, Honejsek, Kubiš – Okál, Chytil, O. Veselý – J. Ondráček, R. Vlach, Popelka – Maruna.

Rozhodčí: Hejduk, Petružálek – Zíka, Barvíř

Diváci: 7 381

01:27 ZLN 0:1 Chytil (Řezníček)
03:32 PCE 2 příliš mnoho hráčů, odpyká P. Sýkora
07:33 ZLN 2 O. Horák, podražení
18:25 ZLN 0:2 Bukarts (Kubiš)