2:3

konec (2:1, 0:2, 0:0)

26.12.2016, 17:00 • O2 arena • 32. kolo • Petra Pilbauerová

Tipsport: 1.52 5.5 4.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Druhé domácí utkání Sparty končí bez toužebného úspěchu. V poslední třetině se neprosadil ani jeden z mančafů a skóre 2:3 zůstalo beze změny. Domácím dost škodily nepřesné přihrávky, protože o šance neměli nouzi. Další příležitost se pro Spartu naskytne za čtyři dny, kdy hostí Zlín. Podaří se jí domácí kletbu zlomit? (19:23:46)
Nejlepší hráči utkání

Petr Vrána (SPA)
Ivan Huml (CHM)

59:53

Část chomutovské defenzivy nyní popadala na svého gólmana a hra je okamžitě přerušena.

59:36

Po další nepřesné kombinaci Sparty Chomutov vyhazuje puk ze třetiny ven a žádá o oddechový čas.

58:59

Oddechový čas pro Spartu.

58:44

Hlinka se pokusil vystřelit v prostoru mezikruží z otočky. Z jeho projektilu nic nebylo, puk ale zůstal před Králem. Následující dorážky ale nedopadly o nic lépe.

58:02

Probíhají poslední dvě minuty zápasu.

57:37

Sparťané kombinují před Králem, jejich nahrávkám však schází přesnost.

56:08

Flemming bojoval o puk u mantinelu spolu s Hlinkou, který boj nakonec prohrál. Pirát rychle vyhodil z třetiny ven a prchl na střídačku.

55:36

Domácí hrají v plném počtu.

55:19

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (David Kämpf – 2 min., hákování).

55:02

Dnešnímu utkání přihlíží 8 231 diváků.

53:53

Švrček nebojácně vyrazil do středního pásma. Jakmile si ale uvědomil, že proti soupeři míří sám, rychle se na svoji původní pozici zase vrátil.

53:27

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Jaroslav Hlinka – 2 min., hákování).

51:17

Nahrávky domácích zatím připomínají přehazování si horké brambory. Veškeré dění se ale odehrává před Králem a snahu tak domácím nelze upřít.

50:27

Vránově slabé střele od modré nastavuje Král hbitě špičku svého betonu.

49:27

Rozhodčí nechávají hru plynout. Ta ale působí poměrně neučesaným dojmem a sparťanští fanoušci se dožadují vyrovnávací branky.

2:3

Branky a nahrávky: 3. Ihnačák (Netík), 18. P. Vrána (Kumstát, J. Hlinka) – 6. Huml (Dlapa, Tomica), 28. Vondrka (Tomica), 34. Skinner (Rutta, Huml)

HC Sparta Praha: Pöpperle (F. Novotný) – Mikuš, Piskáček, Švrček, Eminger, Nedomlel, Gernát, Barinka – Klimek, P. Vrána (A), J. Hlinka (C) – Kudrna, Cingel, Uher – Řepík, Pech, Kumstát (A) – Netík, Ihnačák, Černoch – J. Havel.

Piráti Chomutov: Král (J. Laco) – Dlapa, Flemming, Skinner, Valach, Mrázek, Rutta, L. Chalupa, R. Havel – Vondrka (C), Huml (A), Tomica (A) – Kämpf, V. Růžička, Sklenář – Koblasa, Raška, Poletín – Skokan, Šťovíček, Slavíček.

Rozhodčí: Polák, Souček – Komárek, Ondráček

02:37 SPA 1:0 Ihnačák (Netík)
05:04 CHM 1:1 Huml (Dlapa, Tomica)
11:43 SPA 2 Barinka, hákování
13:41 CHM 2 Mrázek, hákování
16:34 CHM 2 Huml, podražení
17:26 SPA 2:1 P. Vrána (Kumstát, J. Hlinka)