ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Oceláři Třinec – HC ZUBR Přerov

4:2

konec (1:1, 1:1, 2:0)

29.10.2016, 15:00 • WERK ARENA • 14. kolo • Info o změnách stavu (Martina Sikorová)

Konec zápasu. (17:08:24)

56:45

Třinec právě vstřelil branku!
V závěru zápasu pojišťuje třinecké vítězství ŠTĚPÁN MACHÁČEK, jenž doklepl puk do sítě. Asistence: Tobiáš Marguš, Ondrej Rybnikár.

44:10

Szmek ale vzápětí oslabuje svůj tým a míří si odpykat menší trest za držení.

43:30

Oceláři jdou potřetí v tomto utkání do vedení. Po přihrávce Chovaniak vyzrál na přerovského gólmana ŠTĚPÁN MACHÁČEK. Asistence: Daniel Chovaniak.

40:01

40:00

30:45

Přerov právě vstřelil branku!
Přerovští nabídnutou možnost proměnili a po trefě STANISLAVA SVOZILA je opět srovnáno. Asistence: Lukáš Raška.

29:25

Domácí musí do tří, jelikož je za nedovolené bránění vyloučen Králík!

28:43

Chovaniak dostal dvě minuty za podražení a hosté tak dostávají šanci k vyrovnání.

26:23

Oceláři jdou podruhé v dnešním utkání do vedení. Po přihrávce Macháčka se prosadil PAVEL SRNÍČEK. Asistence: Štěpán Macháček.

22:02

Zatímco Bulava fasuje menší trest za nedovolené bránění, Krupa dostává dvě minuty za nesportovní chování.

20:01

20:00

15:14

Na trestnou lavici míří Wardas, jenž vyfasoval menší trest za podražení.

14:56

Dvořáček už si odpykal svůj trest a jeho tým navíc čeká další početní výhoda.

12:56

Hra ve čtyřech naopak čeká Přerov, jelikož je za podražení vyloučen Dvořáček.

11:27

Konderla se vrací do hry a Oceláři mohou pokračovat s pěti hráči.

09:27

Konderla si vykoledoval menší trest za napadení a hosty čeká přesilovka.

08:03

Svůj náskok ale domácí mladíci příliš dlouho neudrželi a po individuální akci DANIELA INDRÁKA je srovnáno. Bez asistence.

4:2

Branky a nahrávky: 7. Mikler (Konderla), 27. Srníček (Macháček), 44. Macháček (Chovaniak), 57. Macháček (Tobiáš Marguš, Rybnikár) – 9. Indrák, 31. Svozil (Raška)

HC Oceláři Třinec: Kučera (Švančara) – Bulava, Konderla, Srníček, Wantulok, F. Cienciala, Chovaniak – Králík, Szmek, Wardas, Jurzyca, Matěj, Stročka, Tobiáš Marguš, Mikler, Rybnikár, Macháček

HC ZUBR Přerov: Postava (Rachůnek) – Šabršula, Kopeček, Raška, Vohrabal, Svozil, Hlaváč, Zeman, Gréč – Ministr, Krupa, Šimanský, Indrák, Barveníček, Kleniar, Dvořáček, Tarnoczy, Štědrý

Rozhodčí: Kašinský – Bartek, Dohnal

06:53 TRI 1:0 Mikler (Konderla)
08:03 PRE 1:1 Indrák
09:27 TRI 2 Konderla, napadení
12:56 PRE 2 Dvořáček, podražení
15:14 TRI 2 Wardas, podražení