2. liga skupina Východ

HC Bobři Valašské Meziříčí – HK Nový Jičín

3:2

po prodl. (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)

29.10.2016, 17:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 14. kolo • Eliška Hubníková

Tipsport: 2.05 4.5 2.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Bobři po dlouhé době vítězí na svém ledě. Všichni fanoušci fandili ze všech svých sil, aby dovedli svůj tým k vítězství. Z promrzlého stadionu se s vámi loučí Eliška Hubníková. Hezký zbytek dne. (19:48:25)

64:27

Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
Dvořák přihrál MICHALOVI NEDBÁLKOVI a ten v prodloužení střelil puk k pravé tyči.

62:43

Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Dresler – 2 min., podražení).

61:33

Gebauer měl velikou šanci, ale brankář Plšek opět zasahuje.

61:15

Prodloužení se hraje čtyři na čtyři hráče. Zatím je to velmi vyrovnané.

60:01

V třetí třetině byly opět zbytečné fauly. Tato třetina byla napínavá až do konce. Následuje prodloužení a s ní opět velké nervy.

60:00

59:11

Hostující hráč Zdeněk měl velikou šanci na gól, ale tomu se nepodařilo puk protlačit do brány.

58:07

Bylo nařízeno trestné střílení domácího týmu, kvůli posunuté brance. Domácí hráč VÁCLAV STUDENÝ nájezd proměnil střelou mezi betony.

58:07

Oddechový čas pro domácí.

58:07

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Slovák – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).

57:19

Domácí tým se snaží vyrovnat, zatím marně.

54:47

Nový Jičín právě vstřelil branku!
Gebauer nahrál Stránskému, který nahrál MATĚJOVI MÁLKOVI. Ten přestřelil Plškův levý beton. Asistence: Stránský, Gebauer.

54:44

53:27

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Studený – 2 min., nedovolené bránění).
Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Ižacký – 2 min., nedovolené bránění).

52:45

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Mikel – 2 min., hákování).

52:30

Slovák útočil na Plška, k proměně mu chybělo pár centimetrů.

3:2

Branky a nahrávky: 1. Fojtík (Dvořák, Kývala), 59. Studený (TS), 65. Nedbálek (Dvořák) – 37. Vašut (Kocián), 55. Málek (Stránský, Gebauer)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (Čáp) – Chroboček, Mikel, Nedbálek, Váňa, Vydra. Báchor, Pernický – Dvořák (A), Fojtík, Kývala – Brunec (A), Martiník, Pořický (C) – Studený, Varga Mir., Hlaváč – Varga D., Baroš, Podešva – Varga Mar

HK Nový Jičín: Slovák (Iláš) – Stránský, Nesvadba, Běhal, Hruška, Vašut (C), Dresler, Cabák – Gebauer, Slovák, Zdeněk (A), Chvostek, Ižacký, Kocián, Málek, Sonnek, Schwarz, Novotný (A)

Rozhodčí: Koziol – Bojda, Mikler

00:15 VAL 1:0 Fojtík (Dvořák, Kývala)
2:48 NJI 2 Stranský, faul loktem
06:38 VAL 2 Vydra, podražení
10:09 NJI 2 Nesvadba, nedovolené bránění
13:22 VAL 2 Chroboček, hákování
23:14 VAL 2 Báchor, sekání
24:03 NJI 2 Vašut, nedovolené bránění