0:4

konec (0:4, 0:0, 0:0)

29.10.2016, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.83 3.95 3.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že utkání sledovalo 15 841 diváků, se s Vámi loučím a u dalších on-line přenosů se těším na počtenou! (06:54:34)

Hity – 6:3 (20:18)
Hokejisté Anaheimu Ducks dnes nedali Columbusu ani gól a svému soupeři podlehli nečekaně hladce – 0:4. O všem rozhodla už první třetina, konkrétně pasáž mezi 11. až 15. minutou, kdy hosté vstřelili všechny branky. O ty se rovným dílem podělili Sam Gagner a Brandon Saad. Zaskočení Kačeři se pak marně snažili se zápasem ještě něco udělat a Blue Jackets uhájili i díky výbornému výkonu brankáře Bobrovského čisté konto.

59:44

Sergej Bobrovskij je dnes neprůstřelný! Čisté konto uhájil vynikajícím zákrokem proti Andrewovi Coglianovi!

59:00

Ohlášena poslední minuta první třetiny. Domácí v postavení mimo hru.

57:50

Po přihrávce Gagnera se dostal ke střele Lukáš Sedlák. Tokarski zasáhl pravým betonem.

56:40

Domácí trápení se pomalu blíží ke konci, už se hraje ve volném tempu.

55:46

Jack Johnson lehce projel až před Tokarskiho, který musel zasahovat!

55:05

Theodore poslal puk až za hostující branku. Icing se nepíská.

54:30

Nick Foligno jen posunul puk do útočného pásma a odjel střídat. Tohle teď hostům stačí.

54:01

Domácí jsou v plném počtu.

53:20

Tokarski si připsal dva úspěšné zákroky proti Jennerovi.

52:57

Hosté drží kotouč v útočném pásmu a spíše se soustředí na to, aby odehráli klidné dvě minuty.

52:00

Menší strkanice v rohu za brankou Anaheimu. Za držení je nakonec vykázán na trestnou lavici Ryan Kesler.

51:18

Zakázané uvolnění domácích. Ti už se s porážkou zřejmě smířili.

0:4

Branky a nahrávky: 11. Gagner (Hartnell, Sedlák), 11. Saad (N. Foligno, Werenski), 14. Saad (N. Foligno, Wennberg), 15. Gagner (N. Foligno, Wennberg)

Anaheim Ducks: Gibson (51. Tokarski) – Manson, Fowler, Vatanen, Stoner, Bieksa, Theodore – Perry, Getzlaf (C), N. Ritchie – Silfverberg, Kesler, Cogliano – Wagner, Vermette, Garbutt – Boll, Sgarbossa, Cramarossa.

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij – S. Jones, Werenski, D. Savard, J. Johnson, Prout, Nutivaara – Atkinson, Dubinsky, Jenner – N. Foligno (C), Wennberg, Saad – J. Anderson, W. Karlsson, Calvert – Gagner, Sedlák, Hartnell.

Rozhodčí: Hanson, Dwyer – Alphonso, Galloway

Diváci: 15 841

01:50 ANA 5 Manson, bitka