5:4

po prodl. (1:1, 1:2, 2:1 - 1:0)

29.10.2016, 17:30 • Bouchalky • 11. kolo • Jakub Janů

Tipsport: 2.05 4.5 2.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Na konci zápasu se tedy víc radují domácí když se v prodloužení prosadil Kunstmüller. Žďár tedy po dnešku dva body do tabulky navíc a Písek pouze jeden. ode mě je to pro dnešek vše a zase někdy příště. (19:57:40)

60:49

Žďár právě vstřelil branku!

Tak to bylo rychlé. Bureš nabídl kotouč před branku LUBOŠI KUNSTMÜLLEROVI, který svojí střelou z první překonal Kadlece a pečetil tak výhru Žďáru na 5:4pp. Asistence: Lukáš Bureš, Pavel Staněk

60:17

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Kuřítko – 2 min., podražení).

60:01

Po třetí třetině je stav nerozhodný 4:4 a bude tak za malou chvíli následovat pětiminutové prodloužení. Plemeny do něho ale nastoupí s jedním hráček navíc v protože Sýbek si ještě odpyká trest za zdržování hry, který se mu přenesl do prodloužení.

60:00

59:02

Vyloučení v týmu IHC Písek (Sýbek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

57:45

Písek právě vstřelil branku!

Písek ještě stíhá vyrovnat na 4:4. Po střele z levého kruhu se se štěstím prosazuje dnes podruhé FILIP VLČEK. Asistence: Jan Sýbek, Josef Slavík

56:02

Offsajd a vhazování ve středním pásmu.

55:34

Střecha s Burešem se hnali dva proti jednomu obránci, prvně jmenovaný předložil kotouč na Bureše, který svojí tečí nenasměroval puk do brány.

54:54

Střela jednoho z hostů štrejchla branku s vnější strany.

54:19

Ti už jsou v útočném pásmu a kombinují.

53:26

Písek teď čeká přes minutu dlouhá přesilovka 5 proti 3.

53:11

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Bureš – 2 min., hákování).

52:27

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Střecha T. – 2 min., podražení).

51:07

Offsajd domácích. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

50:10

Plameny dávají gól s pořadovým číslem čtyři, tím otáčejí skóre a jdou do vedení.

Za bránou stojící Kuřítko nasměroval do jízdy nahrávku před brankoviště kde byl připravený na střelu z první MARTIN ČERVENKA, který trochu se štěstím dostal puk do brány, Asistence: Martin Kuřítko, Ondřej Malec

48:12

Burešovu střelu z levého kruhu vyrazil Kadlec mimo svojí svatyni.

5:4

Branky a nahrávky: 20. Beneš (Kunstmüller, Kuřítko), 34. Beneš (Bureš, Malec), 45. Kuřítko (Červenka, Pleva), 51. Červenka (Kuřítko, Malec), 61. Kunstmüller (Bureš, Staněk) – 20. Vlček (Sýbek, Hřebíček), 31. Duchoň (Sýbek, Vlček), 31. Slavík (Sýbek, Vlček), 58. Vlček (Sýbek, Slavík)

SKLH Žďár nad Sázavou: Řehoř (od 31. Sláma) – Pleva, Beneš, Staněk, Kolda, Klíma, Vítek – Bureš, Kuřítko, Malec, Kunstmüller, Kaňka, Střecha T., Krupka, Kovářů, Červenka, Gregar, Pazourek

IHC Králové Písek: Kadlec (Brož) – Kozák, Hřebíček, Hanus, Suda, Červinský, Pokorný, Koutenský – Slavík, Urbanec, Vlček, Sýbek, Koupal, Pašek, Šuhaj, Strnad, Duchoň, Rod

Rozhodčí: Hodač – Svoboda, Žídek

06:20 ZNS 2 Krupka, podražení
08:58 PIS 2 Rod, hákování
17:42 PIS 2 Slavík, sekání
19:28 ZNS 1:0 Beneš (Kunstmüller, Kuřítko)
19:59 PIS 1:1 Vlček (Sýbek, Hřebíček)