2:5

konec (0:3, 0:1, 2:1)

29.10.2016, 12:00 • Lužniki Arena • Jan Prošek

Tipsport: 2.35 4.0 2.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostující celek vyhrává tento duel celkem jednoznačně 5:2. Výrazně pomohla Soči první třetina, kterou vyhrálo 3:0 a později, ve druhé třetině, se dostalo do vedení o čtyři branky. Domácím se v tomto zápase mnoho akcí nepovedlo, ale byli střelecky aktivnější. 40:23, tak vypadá statistika střel na branku. Hosté dali domácí lekci v produktivitě. (14:23:15)

59:45

Už se nic nestane, zápas se v poklidném tempu dohrává.

59:20

Nikita Bespalov se vrací do hry.

59:20

Soči právě vstřelilo branku!
Hostující celek tento duel vyhraje, to je v tuto chvíli jasné, pátý gól Soči dává do prázdné branky PAVEL PADAKIN. Bez asistence.

59:00

Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:50

Velmi dobře hrají hosté, sice jsou v obranném pásmu, ale nedávají soupeři mnoho prostoru pro zakončení. Z pohledu domácího týmu běží čas velmi rychle.

57:47

Domácí odvolávají brankáře a zkouší to v šesti.

57:40

Eric O'Dell se dostal do zajímavé pozice, ale domácí brankář kryje jeho dobře myšlenou ránu.

57:04

Vjačeslav Leščenko to byl, kdo se dostal do obrovské šance domácích. Útočník Spartaku však nedává gól, protože ho výborně vychytal Konstantin Barulin.

56:34

Hostující Igor Ignatuškin se probojoval ke střele od modré. Přihrávku dostal takřka ideální, ale zakončení se mu podle představ nepodařilo.

54:50

Konstantin Barulin musel zasahovat proti Vjačeslavu Leščenkovi, který dostal od beků nebývale velký prostor.

54:01

Arťom Voronin se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána nebyla tak prudká, neboť při ní zlomil hůl.

53:25

Domácím hokejistům se nedaří stabilněji se dostat do útočného pásma, hosté velmi dobře brání a hrají takticky.

52:31

Statistika střely v tomto zápase 37:21.

51:59

Obránci obou týmů velmi dobře hrají, nedávají útočníkům mnoho šancí pro zakončení. Celkově jsou střelecky nebezpečnější domácí v této třetině.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny, hostující celek stále vede, nyní už jen o dvě branky.

2:5

Branky a nahrávky: 42. Provolněv (Šmoljov), 48. Kalinin (Glazačev, Gilroy) – 3. Ščegolkov (Tomilin, Mamašev), 6. Mamašev (O'Dell, Levickij), 9. Ščegolkov (Mamkin, Tolpeko), 22. I. Zacharčuk (Alexandrov, Ibragimov), 60. Padakin

Spartak Moskva: Bespalov – Högström, Gilroy, Kalinin, Dyblenko, Bondarev, Provolněv, Kirillov – N. Li, Stoa, Glazačev – Leščenko, M. Plotnikov, Alexandr Vasiljev – A. Voronin, Šmoljov, V. Berdnikov – Nikoncev, Radil, Bobrov – Bobyljov.

HK Soči: Barulin – S. Kuzněcov, Mamkin, Ibragimov, Alexandrov, Mamašev, Děrljuk – Krikunov, Padakin, Ignatuškin – O'Dell, Levickij, I. Zacharčuk – Tomilin, Morozov, Ščegolkov – Jacenko, Tolpeko.

02:05 SOC 0:1 Ščegolkov (Tomilin, Mamašev)
05:45 SOC 0:2 Mamašev (O'Dell, Levickij)