HC Motor České Budějovice – SKLH Žďár nad Sázavou

8:5

konec (2:2, 5:2, 1:1)

27.10.2016, 18:00 • Budvar aréna • 13. kolo • Karel Svoboda

Ve třetí třetině již padly pouze dva góly, po jednom na každé straně. Zasloužené tři body zůstávají v jihočeské metropoli. Přeji hezký zbytek večera. (20:10:23)

58:21

Janochovy dvě střely přerušily hru po delší době.

57:30

Kotouč skončil v hledišti.

56:17

Domácí v plném počtu. Po dlouhé době konečně uvidíme hru 5 na 5.

54:19

Pytlík opět ve slibné šanci.

54:16

A je po přesilovce. Zbytečné podražení v útočném pásmu.

53:12

Bude se hrát 5/4.

52:30

Tomanova šance v oslabení po pěkné akci s Beránkem.

52:03

A tentokráte vhazování na pravé straně od Dvořákovy branky.

51:46

Vhazování po Dvořákově levici.

51:34

Trejbalova střela z mezikruží nečinila Dvořákovi žádné potíže.

51:18

Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Novák – 2 min., hrubost).

51:18

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pytlík – 2 min., hrubost).

51:10

Pytlíkova tečovaná střela končí v lapačce domácího gólmana.

50:58

Klodnerovu střelu z dálky Dvořák schoval ve svém náručí.

50:26

Agilní Pytlík si vynutil další přesilovku hostí.

49:32

48:38

Dvořák bez hole, ale přesto dokázal zkrotit neposedný kotouč.

47:32

Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Janoch – 2 min., hákování).

47:32

Pytlík si povodil domácí obranu a vynutil si faul.

46:53

České Budějovice právě vstřelily branku!
Přečíslení dva na jednoho nádherně zužitkoval FILIP HOUDEK po nezištné Čížkově přihrávce. Asistence: Jakub Čížek.

46:02

Primožič ve vlastním oslabení sám před Dvořákem

45:30

Beránek nastřelil tyčku!

44:23

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Poizl – 2 min.).

43:58

Houdek v dobré střelecké pozici. Zahákován. Bude se vylučovat.

43:34

Kubíčkova pumelice do Nedvědovy masky.

42:55

Klodnerova střela z dálky. Dvořák ji přes skrumáž těl pořádně neviděl, ale se štěstím vyrazil.

41:25

Žďár právě vstřelil branku!
JAROMÍR PYTLÍK opakovanou střelou procpal puk do domácí branky. Asistence: Jan Klodner.

40:37

Zakázané uvolnění domácích.

40:17

Dvořák schoval lehké nahození ve své lapačce.

40:01

Druhá třetina byla brankově velice bohatá, díky čemuž domácí hráči odskočili hostím na tříbrankový rozdíl. Třetí třetina začne přibližně v 19:34.

40:00

39:53

Po dobrém forčekingu dvojice Beránek-Toman se po nádherné přihrávce druhého jmenovaného poprvé v letošní sezóně prosazuje ŠTĚPÁN PROCHÁZKA, který z levé strany prostřelil gólmana hostí. Asistence: Matěj Toman, Martin Beránek

39:20

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Černohorský – 2 min.).

39:20

Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Čížek – 2 min. + 2 min., hrubost).

39:20

Pěkná střela domácích končí šarvátkou před brankou hostí.

38:32

Čížek v gólové pozici. Nedvěd hranou lapačky vytěsnil.

38:07

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pytlík – 2 min., hákování).

36:59

Pytlíkova lajna opět při chuti. Trejbalova střela sražena domácím obráncem.

35:51

Budějovičtí zamkli soupeře v jeho obranném pásmu, ale tlaku scházelo nějaké kloudné zakončení.

34:10

Po delším obléhání budějovické branky přikryl raději Dvořák kotouč.

32:57

V přečíslení 3 na 1 MARTIN BERÁNEK nic nevymýšlel a svižnou střelou k tyči navyšuje vedení domácích. Asistence: Šťepán Procházka, Matěj Toman.

32:08

Po hrubé chybě domácí obrany objel branku Jaromír Pytlík a jeho akci dokončil MICHAL TREJBAL střelou pod horní tyčku Dvořákovy branky. Asistence: Jaromír Pytlík.

31:10

Čížek a po něm Kubíček vyzkoušeli Nedvěda.

30:25

Budějovice mají v této fázi hru pod kontrolou.

28:06

Jako přes kopírák! Tentokráte využil přihrávku zpoza branky MATĚJ TOMAN. Asistence: Jakub Čížek, Matyáš Grossmann.

27:41

Čížek sám před Nedvědem, ale nepropasíroval puk mezi jeho betony.

26:41

Pytlík se výborně probíjel do šance, ale nedokázal zasunout kotouč za Dvořákova záda.

26:14

25:05

JAKUB ČÍŽEK využil nádhernou Novákovu přihrávku zpoza branky a uvítal nového strážce žďárské svatyně gólem. Asistence: Pavel Novák.

24:29

V brance hostí nastoupil Martin Nedvěd.

24:29

Po nádherné kombinaci srovnává skóre MICHAL TREJBAL. Asistence: Jaromír Pytlík, Daniel Poizl.

24:10

Hosté se tlačí za vyrovnáním.

22:09

Napodruhé dostal puk za Růžičkova záda PAVEL NOVÁK po krásné přihrávce Šimona Kubíčka a završuje tím svůj dnešní hattrick. Asistence: Šimon Kubíček

21:40

Procházka v jasné šanci neprostřelil Růžičku

20:43

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Poizl – 2 min., podražení).

20:01

Po dvaceti minutách je stav v Budvar aréně nerozohodný. Do zápasu lépe vstoupili domácí hokejisté a vypracovali si dvougólový náskok, na který střídačka hostí zareagovala oddychovým časem. V závěru třetiny se Žďárským povedlo dvěma slepenými góly skóre zápasu srovnat a tak vývoj utkání je zcela otevřený. Druhá třetina začne přibližně v 18:44.

20:00

19:10

Domácí v útočném pásmu, ale bez střely.

18:48

17:33

A je vyrovnáno. Z rychlého protiútoku se střelecky prosadil JAROMÍR PYTLÍK. Asistence: Filip Boštík.

16:51

Dlouhé přesilovkové obléhání budějovické branky nakonec přineslo hostím kýžené ovoce v podobě gólu. Za bezmocného Dvořáka dotlačil nakonec puk MICHAL TREJBAL. Asistence: Daniel Poizl, Žan Primožič.

15:14

Pytlík se dostával v oslabení do šance a Beránkovi nezbylo než zatáhnout za záchrannou brzdu.

14:50

Beránek to zkusil sám, ale jeho střelu Růžička viděl a bezpečně lapil

14:13

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Primožič – 2 min., faul kolenem).

13:35

Vhazování před Dvořákem.

13:15

Janoch nastřelil pouze bránícího hráče hostí.

12:27

11:54

Beránkova slibná šance ve vlastním oslabení po Tomanově důrazu u mantinelu.

11:27

Pytlíkova svižná rána, ale Dvořák byl pozorný.

10:27

Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Dekret – 2 min., podražení).

10:04

Tomanovu prudkou střelu chytá Růžička do své lapačky

09:02

Oddechový čas pro hosty.

09:02

Z protiútoku navyšuje Motor své vedení. Přesnou střelu pod horní tyčku umístil PAVEL NOVÁK. Asistence: Lukáš Škvarek, Petr Dekret.

08:52

Malenovský ve slibné šanci

07:54

Toman se pokoušel výtečně obkroužit soupeřovu branku, ale jeho prudká přihrávka nenašla adresáta

07:16

Poizlovu neposednou střelu nakonec Dvořák zkrotil ve své lapačce

06:51

Schwartz a po něm Novák ve slibných střeleckých příležitostech

06:10

Domácí jsou při chuti a více na kotouči.

04:05

Čížkovu šanci ještě stihnul Růžička výtečně pokrýt, ale na další střelu PAVLA NOVÁKA již byl krátký. Asistence: Jakub Čížek.

03:30

Po mírně ospalém úvodu se domácí začínají probouzet.