27.10.2016, 18:30 • Ice Palace • Tomáš Kubečka

Tipsport: 1.22 8.0 8.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro dnešní den vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne! (20:51:28)
Československá stopa v utkání

Jakub Krejčík (ZAG) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:53
Tomáš Mertl (ZAG) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:10
Střely na branku: 35 – 20
Je dobojováno! Domácí Petrohrad potvrdil roli favorita a roznesl Medveščak Záhřeb výsledkem 6:0! Demolici chorvatského celku odstartoval v závěru první třetiny Jevgenij Ketov ! Ve druhé třetině se hosté snažili o vyrovnání, ale Kovalčuk přidal druhou branku! Těsně před druhou přestávkou se ještě parádně trefil Pavel Dacjuk a bylo prakticky rozhodnuto! V závěrečné části hry udělali domácí hráči z dění na ledě exhibici! Těsně po přestávce se trefil Nikolaj Prochorkin , nepopulární pátou branku přidal Alexandr Barabanov a gólovou tečku za dnešním utkáním napsal v přesilové hře Jegor Jakovlev !

59:40

Domácí si užívají závěr zápasu! Petrohrad kombinuje v útočném pásmu a celá hala stojí na nohou a hlasitě odměňuje své hráče za předvedený výkon!

59:02

Petrohrad si v závěru utkání zahraje ještě jednu přesilovku! Dvě minuty za vysokou hůl dostává Francis Paré!

58:02

Velká šance také na druhé straně! Francis Paré se prodral do útočného pásma, zbavil se Jakovleva, ale v těsné blízkosti už bekhendem neprostřelil Šesťorkina!

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:29

Další velká šance domácího celku! Domácí fantastickým způsobem rozebrali obranu Medveščaku! Přihrávku na levou stranu poté dostal Nikita Gusev, jenže domácí střelec trefil přesouvajícího se brankáře!

57:05

Igor Šesťorkin raději přikryl puk před napadajícím Lessiem. Domácí brankář schoval puk v lapačce. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

56:32

Colby Genoway se rychlou brzdou zbavil obránce v rohu útočného pásma. Hokejista Medveščaku poté otálel s rozehrávkou a domácí mu ukradli puk.

56:03

Drew MacIntyre měl plné ruce práce! Brankář chorvatského celku se musel pořádně ohánět, aby zastavil skákavý kotouč na brankovišti.

55:26

Alexandr Děrgačjov vymyslel přihrávku pro Jakovleva, jež okamžitě vystřelil. Rána domácího obránce zamířila mimo tři tyče a zaduněla o zadní mantinel.

54:45

Alexandr Chochlačjov vlétl s pukem do útočného pásma, předal jej Barabanovi, jež přihrával před branku, nicméně jeho pobídku srazil obránce mimo dosah domácích.

54:12

Anton Bělov se vrátil za domácí branku a před napadajícím Mertlem odpálil puk ven z obranného pásma domácích. Ruský celek si se soupeřem dělá, co chce.

53:30

Hosté se hnali do útočného pásma, ale Edwin Hedberg nepřesnou přihrávkou na modrou čáru vyhnal své spoluhráče až za branku Medveščaku.

53:03

53:03 Jegor JAKOVLEV - 6:0

6:0

Branky a nahrávky: 18. Ketov (Kablukov, Chochlačjov), 25. Kovalčuk (Vojnov), 40. Dacjuk (Vojnov, Barabanov), 42. Prochorkin (Moses), 51. Barabanov (N. Gusev), 54. J. Jakovlev (Dacjuk)

SKA Petrohrad: Šesťorkin – Vojnov, Zubarev, Chafizullin, Čudinov, J. Jakovlev, A. Bělov, Rukavišnikov, Rykov – Barabanov, Dacjuk, Kovalčuk – Dadonov, Šipačov, N. Gusev – Děrgačjov, Prochorkin, Moses – Ketov, Kablukov, Chochlačjov.

Medveščak Záhřeb: MacIntyre – Morrisonn, Parlett, Bezina, J. Krejčík, T. Larkin, Sauve, Perkovich – Co. Genoway, Mertl, A. Giroux – McMillan, Paré, Lessio – Hedberg, Katic, Glumac – Zanoški, Arkalov.

Rozhodčí: Buturlin, Ščenjov – Badyl, Golvak

12:35 ZAG 2 Bezina, hákování
17:11 PET 1:0 Ketov (Kablukov, Chochlačjov)
24:26 PET 2:0 Kovalčuk (Vojnov)
24:40 PET 2 Šipačov, hákování
31:38 ZAG 2 Bezina, sekání
39:07 PET 3:0 Dacjuk (Vojnov, Barabanov)