27.10.2016, 17:30 • DRFG Aréna • 13. kolo • Daniel Kinc

Konec zápasu. (19:50:01)

64:05

Kometa právě vstřelila branku!
Domácí vítězí! Poněkud pomalou přesilovou hru zakončil přihrávkou Kavický, který našel přesně JANA MLČÁKA a ten nekompromisní bombou nad rameno Rylicha po levé šibenice ukončil zápas – 6:5! Asistence: Daniel Kavický, Radek Kučeřík.

63:41

Ale hosté opět vyhodili, domácím se přesilovka krátí.

63:06

Oddechový čas pro domácí.

63:06

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (David Dobša – 2 min., sevření puku rukou).

62:36

Oddechový čas pro hosty.

62:36

A chvíli později poslali hosté kotouč na zakázané uvolnění.

62:18

Na druhé straně akci Boleslavi zastavuje ofsajd.

61:49

Od modré čáry to zkoušel Holemý, jeho pokus brankáři soupeře vypadl, ale nakonec hosté kotouč odpálili pryč.

61:30

61:21

Následně pálil z mezikruží Kučeřík, ale jeho pokus byl sražen do ochranné sítě

60:59

Nakonec celou akci završil střelou Mlčák, ale mířil hodně vysoko nad.

60:12

Hosté vyvezli kotouč z pásma drží čas za brankou soupeře.

60:01

Šedesát minut o vítězi nerozhodlo, utkání směřuje do prodloužení! Za domácí nejprve vyrovnával přesnou dorážkou z brankoviště Rašovský, na jeho trefu však odpověděl Sýkora, když zamířil zápěstím přesně k tyči. Na 5:5 srovnal Malý po přesné ráně z pravého kruhu.

60:00

59:50

Domácím se ale nepodařilo zakončit, utkání směřuje do prodloužení.

59:30

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Michael Schulz – 2 min., napadení).

59:19

A další tutovka Komety! Po průniku Rašovského vznikl na brankovišti obrovský zmatek, ale domácí nedokázali doklepnout puk do sítě!

6:5

Branky a nahrávky: 10. Kavický (Studený), 29. Popelka (Kučeřík, Jedlička), 31. Jedlička (J. Sedláček), 43. Rašovský (Vašíček), 46. Malý (Jedlička), 65. Mlčák (Kavický, Kučeřík) – 8. Závora (Simon, Zajíček), 9. Dobša (Rudolph), 13. Simon (Závora), 30. Zajíček (Schulz, Simon), 44. Sýkora (Schulz)

HC Kometa Brno: Vystavěl (Kašpar) – Holemý, Sedláček T., Kučeřík, Mlčák, Furch, Sedláček J., Studený – Žák, Popelka, Konečný, Hubáček, Jedlička, Malý, Kavický, Rašovský, Vašíček (C), Bartes, Brabenec.

BK Mladá Boleslav: Rylich (Krinwald) – Novotný, Sýkora, Holoubek, Dobrkovský, Rudolph (C), Hes – Zajíček, Schulz, Kubart, Mrkus, Dobša, Dlask, Moucha, Chwastek, Závora, Simon.

Rozhodčí: Vepřek – Mikoviny, Bernard.

07:06 KOM 2 Daniel Kavický, hákování
07:30 MBL 0:1 Závora (Simon, Zajíček)
08:35 MBL 0:2 Dobša (Rudolph)
09:13 KOM 1:2 Kavický (Studený)
11:35 KOM 2 Dominick Vašíček, podražení