ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Olomouc – HC RT TORAX Poruba

2:0

konec (0:0, 1:0, 1:0)

27.10.2016, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • 13. kolo • Johan Čáp (@CAPJohanCZ)

Třetí třetinu nakonec po další vstřelené brance ovládl domácí celek a připisuje si pro sebe celkem důležité tři body. Hosté naopak po nezvládnutém závěru, když obdrželi několik zbytečných trestů, jsou dnes bez bodu a zůstane jim tak poslední příčka tabulky skupiny Východ. Ode mě je to z Olomouce vše, přeji hezký zbytek večera. (20:10:53)

59:35

Domácí už závěr z povinnosti dohrávají, hráči si jsou již jisti svým vítězstvím.

58:59

Harabiš pálil z otočky jen do připraveného Mokrého, Poruba zatím drží jen dvoubrankové manko.

58:19

Poruba už závěr psychicky nezvládá, František Gajdoš (POM) je po zbytečném zákroku na 2 minuty za hrubost.

56:35

Olomouci se nedaří v přesilovce ohrozit soupeřovu bránu, hráči si již asi vědomi své výhody, která bude trvat on konce utkání.

55:52

Janíček se dlouho zvedal z ledu po ataku Tomáše Husáka(POM), ten dostal k pětiminutovému trestu ještě osobní trest do konce utkání.

55:31

Handl se proháčkoval mezi třemi soupeře do útočného pásma, po předání Pospíšilovi však domácí o kotouč přicházejí.

54:47

Harabišovu ránu ze středního pásma Mokrý srazil do ochranné sítě, těsně po tom si však domácí připsali úmyslný ofsajd.

54:12

Po ráně Pospíšila hledal Mokrý kotouč ve skulinkách mezi hráči celkem dlouho, nakonec však úspěšně zasahuje.

53:45

Olomoucký útok po pár okamžicích skončil nepřesnou přihrávkou, hra obou týmů je teď dost kostrbatá.

52:54

Poruba se z tlaku Olomouce vysvobodila jen za cenu zakázaného uvolnění, několik hokejistů hostí se tak musí vrátit ze střídačky na led.

52:27

Machatý porubskou ránu od modré bez problému chytá, vhazování před svou brankou však nezabránil.

51:29

Husák vyvezl kotouč k bráně Olomouce, zde ale po chvíli o kotouč přišel. Domácí ta rozehrávají od zadních řad.

51:02

Mokrý musel být při další akci Olomouce ve střehu, puk sice letěl mimo, ale hostující brankař raději hru přece jen přerušil.

50:01

I domácí už jsou v plném počtu, na hřišti tak znovu hraje pět hokejistů Olomouce proti pěti Porubským.

49:44

49:22

olomouc se ve hře čtyři na čtyři zatím více prosazuje, ale k žádné střele se zatím nedostala.

48:01

Domácí však o možnost přesilovky znovu přišli, když je po zakázaném uvolnění Poruby vyloučen na 2 minuty na trestnou lavici.

2:0

Branky a nahrávky: 28. Pernický (Vašenka, Pírek), 47. Vašenka

HC Olomouc: Machatý (Kaplan) – Harabiš (C), Hladiš, Bajer, Vinter, Kocián, Pírek – Tichý, Handl, Tomajko, Pospíšil, Vašíček, Pernický, Dvořák, Přecechtěl, Janíček, Vašenka, Rosecký

HC RT TORAX Poruba: Mokrý (Morys) – Becher, Fabianczyk, Husák, Krátký, Machů, Gajdoš (C), Pitucha – Foldyna, Kotásek, Morávek, Anlauf, Stodůlka, Häring, Bořuta, Boniatti

Rozhodčí: Čuňoška – Otáhal, Zapletal

Diváci: 48

04:45 POM 2 Bořuta, podražení
06:40 OLO 2 Pospíšil, sekání
10:40 OLO 2+10 Handl, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Janíček
48:01 OLO 2 Pospíšil, nedovolené bránění
55:52 OLO 5+OK Husák, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Häring
58:19 POM 2 Gajdoš, hrubost