2. liga skupina Východ

HC Technika Brno – HC Bobři Valašské Meziříčí

5:4

po prodl. (2:2, 2:2, 0:0 - 1:0)

19.10.2016, 18:00 • Sportcentrum Lužánky • 11. kolo • Kryštof Severa (@KrystofSevera)

Tipsport: 2.1 4.5 2.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (20:23:15)

63:00

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Fojtík – osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).

63:00

Technika právě vstřelila branku!
Dvě minuty před koncem prodloužení rozhoduje Technika o vítězství! ONDŘEJ STEHLÍK se dostal do střele z mezikruží a rozhodl o vítězství Sov. Asistence: Marek Kaluža.

62:05

Odehnal rozjíždí akci Techniky.

61:40

Ofsajd Bobrů. Vhazovat se bude po levici Plška.

60:12

Tomáš Brunec mohl rozhodnout, ale jeho bekhendový pokus ze středu útočného pásma minul klec Nováka!

60:01

Třetí třetina branku nepřinesla a uvidíme prodloužení.

60:00

59:34

Petr Dvořák střelou z křídla prověřil pozornost brankáře Nováka. Ten kotouč vyrazil a vzápětí přikryl.

59:13

Ofsajd Techniky Brno.

58:23

Jan Boček nabral rychlost ve středním pásmu, přešel přes obránce, ale nepřekonal Plška v bráně Bobrů! Velká škoda pro Techniku

58:02

Vlastimil Odehnal ztratil puk na modré čáře a hostující Fojtík prchal na Nováka. Domácí gólman v pravou chvíli máchnul lapačkou a kotouč v ní schoval.

57:54

Po delší debatě mezi třemi rozhodčími se hlavní rozhodčí rozhodl nevylučovat.

57:54

Tomáš Buhaj byl tvrdě sestřelen v rohu za brankou Plška. Rozhodčí se chystá vylučovat. Hostující střídačce se to nelíbí. Uvidíme jak se rozhodne.

57:38

Icing hostujícího týmu. Hra se opět přesune před Plška.
.

57:18

Kalužova rána sražena mimo hrací plochu. Hosté v plném počtu.

57:00

Hosté vyhazují až k brance Brna.

56:28

Kotouč opustil hrací plochu. Bude se vhazovat před Plškem.

56:17

Domácím se nepovedlo přejít přes modrou čáru a je odpískán ofsajd.

55:37

Střelu Brzobohatého lapil nadvakrát Plšek. Krátce poté se u branky se strhla mírná šarvátka, vylučovat se nebude.

55:17

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Martiník – 2 min., podražení).

55:03

Fojtíkova rána z brejku minula klec Techniky!

54:54

Matěj Florek operoval s kotoučem okolo branky Plška Bohužel pro domácí jeho střela trefila pouze bránícího hráče.

54:07

Novák si proti Žabčíkovi povyjel z branky a schoval jeho střelu ve výstroji.

53:50

Novák přerušuje hru. Oba celky mohou v klidu dostřídat.

53:24

Domácí v plném počtu a hosté stále u puku.

52:32

Chrobočekovo rána od modré těsně minula horní patra Novákovy klece.

52:08

Ofsajd hostujícího týmu. Přesilovka se pomalu, ale jistě chýlí ke konci.

51:51

Peter Bustin se ujal kotouče a vyhodil jej až za branku Plška. Technika se brání velice dobře.

51:11

David Vlček vyhazuje.

51:04

Matěj Florek zcela zbytečně podržel u za brankou hostí soupeře a je vyloučen na dvě minuty za držení.

50:36

Čtvrtníček v ofsajdu.

50:17

Boj o puk vyhráli hráči hostí a Novák musel rychle sprintovat k hrazení, kde přikryl kotouč.

49:52

Technika bojuje v útočném pásmu o kotouč.

48:59

Brzobohatý ztratil puk na útočné modré, ale díky svému postavení dokázal zabránit v útočné akci hostujícího celku.

47:47

Novák si poradil s akcí z rohu hřiště.

47:20

Puk se dotkl ochranné sítě. Bude se vhazovat u branky Nováka.

46:59

Icing brněnské Techniky.

46:48

Hra se přiiostřuje, puk mimo hřiště, hra přerušena.

46:04

45:28

Útočná akce Technika začíná od vlastní branky.

45:15

Nahození Kozáka končí v lapačce Plška.

44:26

Dvořák se mohl hnát sám na Nováka, ale nedal si pozor a skončil v ofsajdu.

44:04

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Báchor – 2 min., hákování).

44:04

Výborná Bustinova práce znamená přesilovou hru.

43:39

Jan Boček se umotal ve vlastních kličkách a přišel o puk.

43:01

Vlčkův pokus jen prověřil pozornost brankáře hostujícího celku.

42:49

Chroboče odjíždí za pomoci spoluhráčů na střídačku.

42:33

Po střele Vlčka zůstává na ledě ležet Chroboček. Hra přerušena.

41:57

Bočkův průnik neskončil ani střelou, ani přihrávkou. Hosté míří kupředu.

40:29

Peter Bustin mohl poslat Sovy do vedení, ale sám před Plškem pouze prověřil schopnosti hostujícího brankáře.

40:08

Icing Bobrů, hra před Plškem.

40:01

Druhá třetina je v brněnském Sportcentru minulostí. Oba týmy plní plán a i ve druhé třetině jsme viděli dvě branky na každé straně. Přinese třetí třetina rozlousknutí dnešního duelu, nebo půjde zápas do prodloužení.

40:00

39:31

Zajimavá situace u branky Plška. Boček vyslal puk z velkého úhlu na branku a kotouč balancoval mezi břevnem a hlavou hostujícího gólmana. Nakonec byla hra přerušena pro posunutí branky.

39:16

Puk mimo hřiště. Buly v útočném pásmu Techniky Brno.

38:46

Kalužovo chytré nahození neprošlo na pronikajícího Ondřeje Stehlíka. Puk opět v pásmu Techniky.

38:32

Tvrdá střela zasáhla Nováka do masky a hra je přerušena.

38:25

Bobrům vlila vstřelená branka krev do žil a okupují branku Nováka.

37:53

Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
Po vhazování se na modré čáře dostal ke střele Stanislav Báchor. Letící puk nasměroval do sítě PETR DVOŘÁK. Novák neměl šanci zasáhnout. Asistence: Stanislav Báchor.

37:49

Závar po střele od modré čáry řeší domácí Kučík vyhazuje vysokým obloukem na zakázané uvolnění.

37:27

37:15

Hlaváčova střela z kruhu minula branku Nováka.

36:12

Tak to byla paráda v podání PETERA BUSTINA! Slovenský útočník se dostal ke kotouči po střele Odehnala a dorážce Stehlíka. Domácí forvard se do puku opřel a za letu jej poslal pod horní tyč Plškovy branky! Asistence: Ondřej Stehlík, Vlastimil Odehnal.

35:58

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Pořický – 2 min., nedovolené bránění).

35:11

Kalužova nepříjemná střela těsně minula branku Plška!

34:49

Kozák se protáhl do dobré pozice, ale s jeho tečovanou ránou si Plšek poradil.

34:12

Několik těžkých zákroků musel teď předvést Josef Novák, naštěstí pro výběr trenéra Kaňkovského si poradil.

34:01

Miroslav Varga motá hlavy domácí obraně.

33:13

Ani jednomu týmu se nedaří pořádně rozehrát kloudnou akci.

32:37

Tvrdé vyhození Stehlíka končí jako icing.

31:49

Robin Medek mohl poslat vysokoškoláky do vedení, ale nedokázal z brankoviště poslat ležící kotouč do sítě!

31:05

Novák zaváhal za brankou a může vděčit zbrklosti hostujících hokejistů, kteří nedokázali poslat puk do opuštěné klece!

30:37

Domácí obrana nechtěla riskovat žádný závar a odpaluje kotouč na zakázané uvolnění.

30:26

Kozák ztratil kotouč za brankou Plška. Bobři míří vpřed.

30:13

Vlček výborně zastavil průnik hostujících Bobrů a založil útočnou akci Techniky.

29:29

Kapitán srovnává! Michal Brzobohatý nabil na modrou čáru Vlastimilu Odehnalovi na modrou čáru, jehož střelu dorazil do sítě ONDŘEJ STEHLÍK. Asistence: Vlastimil Odehnal, Michal Brzobohatý.

28:47

Hra přerušena, Dvořák opouští kluziště jen s pomocí svých spoluhráčů.

28:43

Kalužovu tvrdou střelu zblokoval Dvořák a zůstává ležet na hrací ploše.

28:29

Ondřej Martiník fauloval Marka Kalužu a je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

28:09

Zakázané uvolnění hostí. Technika se v posledních minutách více tlačí do zakončení. Povede se jí srovnat?

26:51

Michal Brzobohatý se hnal s kotoučem napříč pásmem, ale těsně před zakončením mu puk sjel z hole. Velká škoda pro domácí.

26:41

Puk mimo hřiště, vhazova se bude u branky Plška.

26:13

Kupčíkovu střelu od modré tečoval jeden z bránících hráčů těsně mimo branku hostujícího Plška.

25:52

Další nepřesnosti v přechodu středního pásma znamenají další icing Sov.

25:26

Vzrůstající tlak Valašského Meziříčí přerušuje zakázané uvolnění Techniky Brno.

24:57

Icing Techniky Brno.

24:53

Kaluža zblokoval Martiníkovu střelu mimo branku.

24:43

Boček poslal puk do útočného pásma, kde o něj bojoval Florek. Ten kotouč vybojovat nedokázal a hosté míří vpřed.

24:03

Technika mohla srovnat, ale Benýškovo obtočení se okolo branky Plška nepřineslo žádnou větší šanci.

23:28

Chybu v rozehrávce domácích potrestal JOSEF FOJTÍK, jenž prostřelil Nováka mezi betony. Bez asistence.

23:09

Plšek musel hasit chybu svých spoluhráčů rychlým sprintem a dokázal odehrát puk před dojíždějícím Buhajem.

22:35

Domácí pouze protečovali kotouč do pásma a jdou střídat.

21:50

Brunec se zjevil před Novákem a ve stoprocentní šanci trefil pouze levý beton domácího brankáře!

21:00

Kupčík upadl za brankou Nováka, ale nikdo z hostujících hráčů nevyužil poskytnuté nabídky a domácí tuto situaci zvládli.

20:29

Technika mohla jít opět do vedení, ale Brzobohatý minul přihrávku od Petera Bustina.

20:01

20:00

19:59

Tvrdá Kalužova rána od vlastní branky pouze prověřila Plškovu pozornost a třetina končí.

19:52

Kaluža drží puk za vlastní brankou.

19:06

Bustin byl při svém průniku míně potažen, naštěstí pro hosty zůstal hlavní rozhodčí klidný.

18:15

Bustin si ve středním pásmu neporadil s pukem, ale i tak vytvořil velkou šanci pro své spoluhráče. Bohužel pro domácí se kotouč ke Stehlíkovi nedostal.

17:16

Nahození ze středního pásma chytá Novák a rozehrává na Kalužu.

17:09

Zmatky u modré čáry ukončuje hvizd rozhodčího ofsajd hostí.

16:37

Jan Boček si ve vlastním pásmu poradil s napadajícím útočníkem a rozjíždí akci Techniky.

16:00

Ačkoli byli hosté již v plném počtu, tak Technika srovnává! Velký tlak ukončil JIŘÍ ČTVRTNÍČEK, který poslal puk za brankovou čáru. Asistence: Marek Kaluža, Adam Šidák.

15:15

Kaluža od modré provětral pouze chrániče Plška.

14:53

Tečovaná rána orazítkovala masku Plška. Hra pokračuje.

14:12

Odehnal nedokázal zastavit kotouč v cestě mimo útočné pásma a Bobři tak vyhazují.

14:03

Kalužova rána od modré sražena mimo hrací plochu. Buly opět před Plškem.

13:50

Chroboček podrazil Michala Brzobohatého a bude si muset odsedět dvě minuty za podražení.

13:36

Stehlík vykázán z buly.

13:34

Vydrovu ránu od modré zblokoval mimo hřiště Robin Medek. Hra zůstává před Novákem.

13:12

Ofsajd brněnské Techniky.

12:46

Hosté mohli vést o dvě branky, ale střeli z mezikruží fantasticky lapil brankář Novák!

12:36

Technika ztratila kotouč v útočném pásmu a Bobři mířili kupředu. Václav Studený vyslal na Nováka střelu, ten ji vyrazil a kotouč se dostal na hůl JAKUBA POŘICKÉHO, jenž poslal Bobry do vedení. Asistence: Václav Studený.

12:05

Zakázané uvolnění domácí Techniky. Hra se stěhuje před Nováka.

11:43

Kývalovu střelu zblokoval Kaluža.

10:54

Medek se v útočném pásmu dostal ke kotouči a připsal si první střelu v dresu Techniky. Plšek lapil a přerušil hru.

10:27

Buhojovu střelu od modré čáry lapil Plšek a přerušil hru. Vhazovat se bude po pravici brankáře hostí.

09:35

Brunecova rána sražena mimo prostor branky. Valašské Meziříčí stále u kotouče.

08:47

Brzobohatý výborně prošel do útočného pásma, tam ale ztratil kotouč.

07:32

Bustin dostal nabita před Plškovu branku, ale nedokázal zamířit přesně a minul horní roh branky!

06:55

Stehlík mohl vrátit Technice vedení, ale jeho bekhendový oblouček Plšek vyrazil do ochranné sítě.

06:44

Máme srovnáno. DAVID VARGA se protáhl od mantinelu před Nováka a překonal brněnského gólmana střelou mezi chrániče. V Brně se tak začíná od znova. Asistence: Zbyněk Žabčík, Miroslav Varga

06:15

Kubo mohl srovnat, ale na brankovišti Techniky se nedokázal zorientovat a překonat Nováka.

05:50

Domácí v plném počtu. Boček u kotouče rozjíždí útočnou akci.

05:24

Brunec z úhlu nahodil puk na Nováka, který přerušuje hru.

05:00

Tato přesilová hra se hostujícímu týmu nedaří. Puk opět za brankou Plška.

04:39

Hostující celek se rychle protáhl do útočného pásma, tam byl ale připravený obránce Šidák, který vyhodil.

04:17

Technika vyhazuje.

03:40

Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Kupčík – 2 min., hákování).

03:25

Báchor se protáhl před Nováka, kde byl faulován, bude se vylučovat.

03:01

Patrick Brzobohatý se dostal do velké šance, ale puku v cestě do brány zabránilo rameno Plška.

02:20

Další veliká šance brněnské Techniky. Michal Brzobohatý dostal přihrávku před Plška, ale ten jeho ránu natřikrát zvládl.

02:00

Novák přerušuje hru. Vhazování po jeho pravici.

01:17

Bočkovu ránu tečoval těsně před Plškem Florek, naštěstí pro domácí trefil pouze boční oblouk branky.

00:20

Tak to je začátek! Technika se ihned po vhazování usadila v útočném pásmu Peter Bustin poslal zpoza branky kotouč na ONDŘEJE STEHLÍKA, jenž neměl problém s posláním puku do sítě. Asistence: Peter Bustin, Michal Brzobohatý.

00:01

HC Technika Brno: Novák (Holub) – Vlček, Kaluža, Odehnal, Štancl, Šidák, Kupčík, Cívka, Grünwald – Benýšek "A", Brzobohatý P., Bustin, Stehlík, Medek, Buhaj, Boček, Čtvrtníček, Kozák, Matov, Brzobohatý M., Florek

HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (Čáp) – Chroboček, Mikel, Nedbálek "A", Štědrý, Vydra "A", Žabčík, Báchor – Fojtík, Kubo, Kývala, Martiník, Podešva, Pořický, Studený "C", Baroš, Brunec, Dvořák, Varga D., Varga M., Hlaváč

Rozhodčí: Honza – Goňa, Čelechovský..
Technika má co vracet
Technika nemá na poslední zápas se svým středečním soupeřem zrovna dobré vzpomínky. Na ledu Bobrů inkasovala hned pět branek a v útoku se vůbec nedokázala prosadit. Sovy stejně jako Valašské Meziříčí prohrály první utkání druhé pětiny. V Opavě dostala Technika pět gólů a vstřelila dva. V tabulce patří Technice sedmá pozice se sedmi body. V případě výhry mohou Brňané svého soupeře přeskočit.
Valašské Meziříčí:
Do Brna přijíždí Bobři z Valašského Meziříčí. Hosté mají dobrou domácí bilanci. V první pětině základní části dokázali vyhrát tři utkání ze čtyř. Doma dokázali dokonce přehrát třetí tým tabulky, Hodonín. Jediný, kdo je doma připravil o body byla Kopřivnice, která dokázala porazit Bobry 3:5. Do druhé pětiny základní části sezóny nevstoupil tým ze Zlínského kraje dobře. Na domácím stadiónu nezaskočil první tým tabulky, Vsetín a prohrál 1:3. Venkovní zápasy příštího soupeře Techniky jsou ovšem úplně jiná písnička. Do dnešního dne nedokázali Bobři získat ani bod. Poslední zápas venku sehrálo Valašské Meziříčí na Opavském ledě a prohrálo těsně 3:4. Summa summarum, Bobři mají devět bodů a patří jim 6. příčka celkového pořadí. Dokázali vstřelit 27 branek a 30 inkasovat.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

5:4

Branky a nahrávky: 1. Stehlík (Bustin, M. Brzobohatý), 16. Čtvrtníček (Kaluža, Šidák), 30. Stehlík (Odehnal, M. Brzobohatý), 37. Bustin (Stehlík, Odehnal), 63. Stehlík (Kaluža) – 7. D. Varga (Žabčík, M. Varga), 13. Pořický (Studený), 24. Fojtík, 38. Dvořák (Báchor)

Rozhodčí: Honza – Goňa, Čelechovský.

00:20 TEC 1:0 Stehlík (Bustin, M. Brzobohatý)
03:40 TEC 2 Kupčík, hákování
06:44 VAL 1:1 D. Varga (Žabčík, M. Varga)
12:36 VAL 1:2 Pořický (Studený)
13:50 VAL 2 Chroboček, podražení
16:00 TEC 2:2 Čtvrtníček (Kaluža, Šidák)
23:28 VAL 2:3 Fojtík