Chance liga

Banes Motor České Budějovice – SK Horácká Slavia Třebíč

5:4

po s.n. (2:0) (2:0, 0:1, 2:3 - 0:0)

19.10.2016, 17:30 • Budvar aréna (kapacita: 6 421) • 16. kolo • Matěj Mayer (@Matej_Mayer)

Tipsport: 1.48 5.0 4.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Šestnácté kolo WSM ligy v Budvar aréně právě skončilo. Domácí celek v něm měl dvě třetiny herně jasně navrch, ale nedokázal převahu vyjádřit gólově. Za stavu 2:1 se vstupovalo do divoké třetí části, ve které padlo dalších pět gólů. Bláha za svá záda propustil tři puky, a tak se šlo na prodloužení. I v něm byli lepší Jihočeši, ale gólově se neprosadili.

V samostatných nájezdech už ale jasně dominovali. Zatímco Bláha vychytal dva střelce Třebíče, za Motor se nádherně trefili Nouza a Čermák. Pro Horáckou Slavii je však i jeden bod z Budvar arény jistě cenným artiklem. (20:11:58)

V samostatných nájezdech zvítězil tým ČEZ Motor České Budějovice.
Autorem vítězné branky je TOMÁŠ NOUZA.

2. série 2:0

Miloslav Čermák krásným forhendovým blafákem skóroval a Motor vítězí!

2. série 1:0

Petr Mrázek položil Bláhu bekhendovým blafákem, ale nezvládl mu ho zvednou nad ležící beton.

1. série 1:0

Tomáš Nouza si nádherně rameny rozhodil brankáře a bekhendem trefil puk pod víko!

1. série 0:0

Jan Milfait se snažil mířit mezi nohy, ale Bláha jeho úmysl přečetl.

Samostatné nájezdy začínají.
První prodloužení letošní sezony dnes odehrál českobudějovický Motor, který byl o mnoho aktivnější než Třebíč. Ta se ale dokázala s vypětím sil ubránit. Zápas budou muset rozhodnou samostatné nájezdy, které začnou za okamžik.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:35

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Matěj Psota.

64:35

Motor si bere oddechový čas. Poté bude hrát ve zbývajícím čase přesilovou hru.

64:35

Roman Vráblík našel na druhé modré čáře Tomáše Nouzu, který tvrdou ranou z nápřahu prověřil gólmana Třebíče.

64:06

Motor je v útočné třetině a z dálky pálil Nouza. Kotouč šel mimo branku.

63:39

Několikátá dnešní střela Vladimíra Škoda. Ten je v zápase hodně vytěžován a nyní jeho pokus chytil Dominik Svoboda do lapačky.

63:09

Horácká Slavia mohla jít do útoku, ale rozhodčí píská ofsajd Romana Erata.

62:29

Roman Vráblík dlouho kroužil s pukem na holi v útočném pásmu, ale pak zkazil přihrávku a puk má Třebíč.

61:31

Následně neuspěl ani Vladimír Škoda, který střílel z pravé strany.

5:4

Branky a nahrávky: 9. Kuchejda (Babka, Fillman), 10. Heřman (Pavlin, Pýcha), 45. Čermák (Suchánek, Rob), 47. Babka (Kuchejda), rozh. náj. Nouza – 39. Milfait (Kusko, R. Zohorna), 45. Dymáček (Psota), 49. R. Zohorna (R. Erat), 59. Mrázek (R. Erat, Niko)