19.10.2016, 17:30 • Hartwall Arena • Michal Břuchanský

Tipsport: 2.1 4.3 2.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Trestné minuty: 10 – 4
Využité přesilové hry: 0 – 1
Bodyčky: 20 – 15
Vyhraná vhazování: 30 – 24
Je dobojováno! Domácí Jokerit během zápasu ani vteřinu nepohrával, přesto z dnešního utkání bere jenom bod za prohru 2:3 v prodloužení. Soči tak zvítězilo už popáté v řadě a stále drží v Západní konferenci čtvrtou pozici. Jokerit rovněž počtvrté za sebou neodešel s prázdnou, nicméně zůstává devátý.

61:58

61:58 Denis TOLPEKO - 2:3

61:58

Soči právě vstřelilo branku!
Konec! Hosté otáčí průběh zápasu a získávají dva body! Po celý zápas ofenzivně laděný Oscar Fantenburg zavezl puk do útočného pásma a z pravého mantinelu vyslal střílenou přihrávku na DENISE TOLPEKA, který využil nedůrazu Genowaye a u vzdálenější tyče dostal puk do branky. Asistence: Oscar Fantenberg, Jurij Alexandrov.

61:41

Soči si pohlídalo útočící protihráče u mantinelů a nenechalo ve štychu Barulina, který zasahovat nemusel.

60:55

Všichni čtyři domácí hráči se rychle přesunuli do útočné třetiny, Lauridsenova pobídka od modré ale neskončila u žádného jeho spoluhráče.

60:19

Rozjetý Pavel Padakin se zastavil až o Zapolského a jeho branku, atakován Kuldou přitom nedotlačil kotouč za brankovou čáru.

60:01

Šedesát minut hry o vítězi zápasu nerozhodlo, tak se stane až v následném prodloužení, případně v samostatných nájezdech.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:34

Peter Regin si objel celé domácí útočné pásmo, zakončit ale jaksi zapomněl a Soči se záhy osvobodilo.

59:00

Bude se volat videorozhodčímu? :-)

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:44

Hostující hráči nechtějí při rozehrávce udělat zbytečnou chybu, už dobrých dvacet sekund se tak pohybují na vlastní půlce.

58:10

Barulin zastavil vysokou střelu domácího obránce a nakonec si rozmyslel rozehrávku. Následuje buly po jeho pravé ruce.

2:3

Branky a nahrávky: 11. Mäki (A. Kulda, Jensen), 36. Wirtanen (Anttila) – 30. Levickij (Ignatuškin, Krikunov), 52. Levickij (Krikunov, Fantenberg), 62. Tolpeko (Fantenberg, Alexandrov)

Jokerit Helsinky: Zapolski (Helenius) – Ch. Genoway, A. Kulda, Lauridsen, Jaakola, Lajunen, Jensen, Rissanen – Regin (C), O'Neill, Joensuu – Pihlström, Salminen, Niemi – Keränen, Jormakka, Mäki – Gymer, Wirtanen, Anttila.

HK Soči: Barulin (Šikin) – Alexandrov, Fantenberg, Mamkin, S. Kuzněcov, Děrljuk, Gorochov – Maxwell, Padakin, O'Dell – Levickij, Krikunov, Ignatuškin (C) – Točickij, I. Zacharčuk, Ščegolkov – Morozov, Jacenko, Tolpeko.

Rozhodčí: Baturlin, Vasiljev – Matelnikov, Sirotkin

03:37 JOK 2 Niemi, krosček
07:14 SOC 2 HL , příliš mnoho hráčů, odpyká Levickij
10:28 JOK 1:0 Mäki (A. Kulda, Jensen)
21:37 JOK 2 Niemi, podražení
28:19 JOK 2 Lauridsen, nedovolené bránění
29:30 SOC 1:1 Levickij (Ignatuškin, Krikunov)