2. liga skupina Východ

HC Technika Brno – HC Bobři Valašské Meziříčí

5:4

po prodl. (2:2, 2:2, 0:0 - 1:0)

19.10.2016, 18:00 • Sportcentrum Lužánky • 11. kolo • Kryštof Severa (@KrystofSevera)

Tipsport: 2.1 4.5 2.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (20:23:15)

63:00

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Fojtík – osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).

63:00

Technika právě vstřelila branku!
Dvě minuty před koncem prodloužení rozhoduje Technika o vítězství! ONDŘEJ STEHLÍK se dostal do střele z mezikruží a rozhodl o vítězství Sov. Asistence: Marek Kaluža.

62:05

Odehnal rozjíždí akci Techniky.

61:40

Ofsajd Bobrů. Vhazovat se bude po levici Plška.

60:12

Tomáš Brunec mohl rozhodnout, ale jeho bekhendový pokus ze středu útočného pásma minul klec Nováka!

60:01

Třetí třetina branku nepřinesla a uvidíme prodloužení.

60:00

59:34

Petr Dvořák střelou z křídla prověřil pozornost brankáře Nováka. Ten kotouč vyrazil a vzápětí přikryl.

59:13

Ofsajd Techniky Brno.

58:23

Jan Boček nabral rychlost ve středním pásmu, přešel přes obránce, ale nepřekonal Plška v bráně Bobrů! Velká škoda pro Techniku

58:02

Vlastimil Odehnal ztratil puk na modré čáře a hostující Fojtík prchal na Nováka. Domácí gólman v pravou chvíli máchnul lapačkou a kotouč v ní schoval.

57:54

Po delší debatě mezi třemi rozhodčími se hlavní rozhodčí rozhodl nevylučovat.

57:54

Tomáš Buhaj byl tvrdě sestřelen v rohu za brankou Plška. Rozhodčí se chystá vylučovat. Hostující střídačce se to nelíbí. Uvidíme jak se rozhodne.

57:38

Icing hostujícího týmu. Hra se opět přesune před Plška.
.

57:18

Kalužova rána sražena mimo hrací plochu. Hosté v plném počtu.

57:00

Hosté vyhazují až k brance Brna.

56:28

Kotouč opustil hrací plochu. Bude se vhazovat před Plškem.

5:4

Branky a nahrávky: 1. Stehlík (Bustin, M. Brzobohatý), 16. Čtvrtníček (Kaluža, Šidák), 30. Stehlík (Odehnal, M. Brzobohatý), 37. Bustin (Stehlík, Odehnal), 63. Stehlík (Kaluža) – 7. D. Varga (Žabčík, M. Varga), 13. Pořický (Studený), 24. Fojtík, 38. Dvořák (Báchor)

HC Technika Brno: Novák (Holub) – Vlček, Kaluža, Odehnal, Štancl, Šidák, Kupčík, Cívka, Grünwald – Benýšek "A", Brzobohatý P., Bustin, Stehlík, Medek, Buhaj, Boček, Čtvrtníček, Kozák, Matov, Brzobohatý M., Florek

HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (Čáp) – Chroboček, Mikel, Nedbálek "A", Štědrý, Vydra "A", Žabčík, Báchor – Fojtík, Kubo, Kývala, Martiník, Podešva, Pořický, Studený "C", Baroš, Brunec, Dvořák, Varga D., Varga M., Hlaváč

Rozhodčí: Honza – Goňa, Čelechovský.

00:20 TEC 1:0 Stehlík (Bustin, M. Brzobohatý)
03:40 TEC 2 Kupčík, hákování
06:44 VAL 1:1 D. Varga (Žabčík, M. Varga)
12:36 VAL 1:2 Pořický (Studený)
13:50 VAL 2 Chroboček, podražení
16:00 TEC 2:2 Čtvrtníček (Kaluža, Šidák)