NHL

Minnesota Wild – Los Angeles Kings

6:3

konec (2:1, 3:0, 1:2)

19.10.2016, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Info o změnách stavu (Jan Matúš (@honzashepp))

Tipsport: 2.35 3.67 2.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někde zase na počtenou. (04:59:48)

Využití: 1:0
Los Angeles sice ještě ve třetí třetině zkoušelo vykřesat naději, když se trefili Kopitar a Pearson, jenže to bylo ze strany hostů vše a výhru Wild už následně do prázdné klece pečetil Spurgeon. Minnesota tedy porazila Los Angeles 6:3.

Jared SPURGEON - 6:3

57:42

Minnesota právě vstřelila branku!
JARED SPURGEON trefil opuštěnou klec Los Angeles, a potvrzuje tak vítězství Minnesoty. Bez asistence.

Tanner PEARSON - 5:3

54:35

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Hosté vletěli do svého útočného pásma, když Carter zavezl puk za bránu Wild, odkud přihrál mezi kruhy na najetého TANNERA PEARSONA, který prostřelil Kuempera. Asistence: Jeff Carter, Devin Setoguchi.

48:37

Zach Parise (MNS) dostává dvě minuty za hákování, a tak si chvílí posedí na trestné lavici.

Anže KOPITAR - 5:2

46:42

Kings se dočkávají alespoň zkrášlení výsledku, když branku hostů vstřeluje ANŽE KOPITAR! Asistence: Tom Gilbert, Tyler Toffoli.

40:57

Dvě minuty za krosček dostává Nick Shore (LAK).

40:01

Do třetí třetiny nastupuje v bráně Los Angeles Peter Budaj.

40:01

Statistiky po druhé třetině:

Střely na bránu: 16:15
Zblokované střely: 20:3
Hity: 10:13
Vhazování: 25:30
Minnesotě druhá třetina vyšla velmi skvěle. Wild nejdříve ubránili dvojnásobné oslabení a následně sami udeřili v přesilové hře po gólů Coyla. V závěru druhé třetiny navíc během necelé minuty vstřelili domácí hned dvě branky, když nejdříve využil chyby Zatkoffa Koivu a o chvíli později tečoval Brodinovu střelu Pulkkinen. Wild tedy vedou po dvou třetinách 5:1.

6:3

Branky a nahrávky: 2. Haula (Niederreiter, Pominville), 20. Pominville (Haula), 33. Coyle (Parise, Suter), 37. M. Koivu (Granlund, Stewart), 38. Pulkkinen (Brodin, Dalpe), 58. Spurgeon – 1. Pearson (J. Carter), 47. Kopitar (Gilbert, Toffoli), 55. Pearson (J. Carter, Setoguchi)

Minnesota Wild: Kuemper (Dubnyk) – Spurgeon, Suter, Dumba, Scandella, Folin, Brodin – Coyle, Staal, Parise – Stewart, M. Koivu (C), Granlund – Pominville, Haula, Niederreiter – Pulkkinen, Dalpe, Zucker.

Los Angeles Kings: Zatkoff (41. Budaj) – Doughty, McNabb, Martinez, Muzzin, Gilbert, Forbort – Toffoli, Kopitar (C), King – Setoguchi, J. Carter, Pearson – Lewis, Shore, D. Brown – Nolan, Dowd, Andreoff.

Rozhodčí: Peel, Luxmore – Galloway, Mach

00:50 LAK 0:1 Pearson (J. Carter)
01:36 MNS 1:1 Haula (Niederreiter, Pominville)
12:31 MNS 2 Folin, držení protihráče
14:36 MNS 2 Zucker
19:49 MNS 2:1 Pominville (Haula)