19.10.2016, 19:00 • Aréna Ondreja Nepelu • Vendula Zdražilová

Tipsport: 2.87 4.0 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

64:57

64:57 Václav NEDOROST - 2:1

64:57

Slovan právě vstřelil branku!
Neuvěřitelný závěr. Už to vypadalo, že zápas dojde do samostatných nájezdů, ale opak byl pravdou. Pouhé tři vteřiny před koncem prodloužení vznikla před brankou Kazaně obrovská skrumáž, ve které se nejlépe zorientoval VÁCLAV NEDOROST, který dokázal dopravit kotouč za bezmocného Galimova. Bonusový bod navíc si tak připisuje, a nutno podotknout, že po zásluze, domácí Slovan – 2:1. Asistence: Žiga Jeglič.

64:17

64:17 Taffeho střela z levé strany a zákrok Galimova.

64:17

Jeff Taffe nebyl daleko od rozhodnutí tohoto zápasu, ale jeho projektil z levé strany skončil na betonu Galimova a poté odskočil vedle jeho svatyně.

54:00

54:00 Další Brustův zákrok.

54:00

Barry Brust prožívá skvělý večer. Nyní lapil další střelu, kterou vyslal Elliott a znovu podržel svůj tým.

51:10

51:10 Michail VARNAKOV - 1:1

51:10

Kazaň vstřelila branku!
Nyní už to ale neplatí. MICHAIL VARNAKOV byl vyslán Sidorovem do úniku, dostal se až před Brusta, kterého dokázal objet a poté už pro něho nebylo těžké zasunout kotouč do odkryté branky – 1:1. Je vyrovnáno a začíná se znovu od začátku. Asistence: Michail Sidorov, Michail Žukov.

47:32

47:32 Únik Chipchury, do kterého byl vyslán Ďalogou, končí na Galimovovi.

47:32

Kyle Chipchura se řítil sám na Galimova, ale následná střela končí znovu na jeho přesném zákroku. Jen díky němu vede Slovan stále 1:0.

46:05

46:05 Střelu Varnakova dokázal chytit Brust.

46:05

Nyní si na Brusta vyšlápl Varnakov, který vzdušnou střelou málem brankáře Slovanu překvapil. Jenže ten zvedl svou lapačku a kotouč chytá!

42:21

42:21 Sřela Ziga skončila v lapačce Galimova.

42:21

Tomáš Zigo z levé strany vyslal na Stanislava Galimova střelu zápěstím, kotouč ovšem skončil v lapačce brankáře Kazaně. Ten opět svůj tým podržel.

35:28

Také Kyle Chipchura dostává desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

33:45

Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Alexandr Svitov – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

32:55

32:55 Zákrok Galimova ve velké skrumáži před jeho brankou.

32:55

Před Galimovem bylo opět velmi rušno. Ve velké skrumáži před ním dorážel střelu Vopelka, ale Galimov nepustil. Hodně tak svůj tým nyní podržel.

28:44

28:44 Tomáš KUNDRÁTEK - 1:0

28:44

Hosté už sice byli v plném počtu, ale velký tlak Slovanu přinesl kýžené ovoce. TOMÁŠ KUNDRÁTEK se nad vrcholem kruhů napřáhl k pořádné střele, která doplachtila až za záda Stanislava Galimova. Chvíli to vypadalo, že jeho střelu tečoval Chipchura, ale nebylo tomu tak. Jeho průstřel byl naprosto čistý – 1:0. Asistence: Jakub Valský, Andrej Meszároš.

26:39

A nyní si přesilovku zahraje Slovan. Lazarev dostává dvě minuty za sekání a nyní se dá očekávat velký tlak domácího celku.

25:19

25:19 Jeden ze zákroků Brusta.

25:19

Následně pak se znovu hosté uhnízdili před Brustem, který doslova krade góly hostům a fantastickými zákroky drží svůj tým nad vodou.

24:05

A pozor. Slovan bude hrát ve třech. Švarný dostává dvě minuty za vysokou hůl a pro hosty je tu dvojnásobná přesilová hra.

23:58

Chipchura je vyloučen na dvě minuty za podražení a hosté si zahrají další přesilovou hru. Slovan se bude muset bránit ve čtyřech.

22:59

Fjodor Malychin se ocitl na ledové ploše v nehokejové pozici, kdy se nešťastně srazil s Lušňákem. Poté, co mu pomohl lékař, zamířil do útrob bratislavského zimního stadionu. Doufejme, že to nebude nic vážného.

16:44

Další oslabení Slovanu. Dvě minuty za faul kolenem inkasuje Tomáš Kundrátek a jeho tým se tak nyní bude bránit ve čtyřech.

15:45

15:45 Velká šance Slovanu.

15:45

Obrovská šance domácích. Valský nadvakrát nepřekonal Galimova, ten vychytal i následnou dorážku Petráše. Domácí znovu nebyli daleko od první branky utkání!

11:51

Kundrátek a Svitov dostávají dvě minuty za hrubost a uvidíme tak hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

09:57

Nyní si početní výhodu vyzkoušejí také domácí hokejisté. Za hákování putuje na trestnou lavici Ohtamaa.

05:59

A hosté si zahrají svou první přesilovou hru. Na trestnou lavici usedá domácí Nedorost za držení protihráče.

05:55

05:55 Šance Vopelky brankou neskončila.

05:55

Lukáš Vopelka pálil z otočky na pravém kruhu a nebyl daleko od úvodní branky. Celou akci ale zastavil pozorným zákrokem Galimov. Český útočník ve službách Slovanu tak lituje, že z toho branka není.

2:1

Branky a nahrávky: 29. Kundrátek (Valský, Meszároš), 65. Nedorost (Jeglič) – 52. Varnakov (Sidorov, Žukov)

HC Slovan Bratislava: Brust (Pogge) – Starosta, Kundrátek, Plastino, Švarný, Ďaloga, Meszároš (C), Pokorný, Bačik – Jeglič, Taffe, Nedorost – Petráš, Zigo, Valský – Cheechoo, Chipchura, M. Hlinka – Šiška, Lušňák, Vopelka.

Ak Bars Kazaň: S. Galimov (Biljalov) – S. Zacharčuk, Elliott, Ohtamaa, Abrosimov, D. Musin, Jordán, Sidorov – M. Lazarev, Tkačjov (C), Čibisov – Lukojanov, Svitov, Azevedo – Glinkin, An. Popov, Žukov – Varnakov, Malychin, Obuchov – M. Gluchov.

Rozhodčí: Jeřábek, Sidorenko – Aljošin, Nestěrov