konec (1:0)

18.10.2016, 20:45 • King Power Stadium, Leicester • Skupina G • Martin Švejkar

Tipsport: 2.08 3.2 4.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, na shledanou u nějakého dalšího online přenosu! (22:41:00)
Leicester poráží FC Kodaň výsledkem 1:0 a vítězí i ve svém třetím zápase v Lize mistrů! Domácí předvedli ve druhé půli koncentrovaný výkon, přestali zbytečně ztrácet balóny a byli nebezpečnější než v prvním poločase, v němž však paradoxně vstřelili jediný gól zápasu. Mahrezova trefa ze 40. minuty se tedy ukázala jako vítězná. Leicester v tuto chvíli s 9 body jasně vede tabulku své skupiny. Úřadující mistr Anglie má v tuto chvíli pětibodový náskok na druhou Kodaň i třetí Porto.

90+4

90+3

Domácí vyvážejí míč na útočnou polovinu, kde chtějí dohrát zápas.

90+2

Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Riyad Mahrez, přichází Daniel Amartey.

90+1

Nastavují se tři minuty.

90

90. Vynikající zákrok Schmeichela zachránil v 90. minutě Leicester od inkasování.

90

Pravá strana obrany Leicesteru teď zcela propadla, Santander našel před bránou Corneliuse, který zakončoval dobře k tyči, ale Schmeichel předvedl skvělý reflex na brankové čáře!

89

Leicester podržel míč přibližně minutu na útočné polovině, takže je opět o něco blíž další výhře v Champions League.

88

Žlutou kartu dostává Federico Santander (FC Kodaň).

88

Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Islam Slimani, přichází Leonardo Ulloa.

87

Hosté zahrávali rohový kop, jenže nebezpečí z toho nebylo, protože rozhodčí záhy odpískal Kodani útočný faul.

87

Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Peter Ankersen, přichází Ján Greguš.

87

Ankersenovi se na druhý pokus podařilo odcentrovat na Santandera, který byl tísněn bránícím hráčem a hlavou poslal míč jen nad bránu.

86

Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Jamie Vardy, přichází Šindži Okazaki.

85

Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Youssef Toutouh, přichází Andrija Pavlović.

84

Albrightonovi se vyplatilo aktivní napadání rozehrávky Kodaně, na levé straně obral o míč Ankersena, ale poté poslal před bránu mizerný centr.

83

Kvist střílel zpoza šestnáctky, přízemní ranou však Schmeichela nezaskočil.

82

Augustinnsonův centr byl krátký a našel pouze hlavu prvního bránícího hráče. Lišky získaly autové vhazování.

1:0

konec (1:0)

Branky: 40. Mahrez (Slimani)

Karty:   79. Fuchs (LEC) – 88. Santander (KOD)

Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 3:1. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 7:9.

Leicester City: Schmeichel – Simpson, Morgan (C), Huth, Fuchs – Mahrez (90+2. Amartey), A. King, Drinkwater, Albrighton – Slimani (88. Ulloa), Vardy (86. Okazaki).
Náhradníci: Zieler – L. Hernández, Amartey, A. Musa, Okazaki, Schlupp, Ulloa.

FC Kodaň: Olsen – P. Ankersen (87. Greguš), M. Jørgensen, E. Johansson, Augustinsson – Verbič (66. Falk), Kvist, Delaney (C), Toutouh (85. Pavlović) – Santander, Cornelius.
Náhradníci: Andersen – Antonsson, Falk, Greguš, Høgli, Kusk, Pavlović.

Rozhodčí: Nicola Rizzoli – Elenito Di Liberatore, Mauro Tonolini (všichni Itálie)