Liga mistrů

CSKA Moskva – AS Monaco

1:1

konec (1:0)

18.10.2016, 20:45 • Stadion CSKA Moskva, Moskva (RUS) • Skupina E • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.73 3.1 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

CSKA se ujalo deset minut před přestávkou vedení zásluhou Laciny Traorého a dlouho to vypadalo, že svůj bývalý tým, ze kterého je v Rusku na hostování, popraví. Jenže opak se stal pravdou. Francouzský tým si během druhého poločasu vytvořil územní převahu a tři minuty před koncem ji využil, když se prosadil z dorážky Bernando Silva. Svěřenci Leonida Slutskyho ani ve třetím zápase nedokázali naplno bodovat a v nadcházející odvetě na hřišti AS Monaka už jim zřejmě půjde o holé bytí. Igor Akinfejev ani ve 40 zápase Champions League v řadě neudržel čisté konto. Konečný výsledek. CSKA Moskva 1 AS Monako 1. (22:43:44)

90+3

90+2

Pontus Wernbloom mohl po zisku míče založit rychlý protiútok CSKA Moskva, jenže jeho následný kolmý pas středem hřiště byl příliš dlouhý.

90+1

Nad rámec zápasu byly nastaveny 3 minuty.

90

Djibril Sidibé zezadu fauloval unikajícího Pontuse Wernblooma a tvrdým skluzem si řekl o žlutou kartu.

89

Bernardo Silva operoval na pravé straně šestnáctky s míčem, jenže vzápětí mu nevyšel centr.

88

Hosté cítí šanci a snaží se utkání otočit na svou stranu.

87

87. Bernardo SILVA (ASM) - 1:1

87

Monaco právě vstřelilo branku!
BERNARDO SILVA si v blízkosti pravé tyče po fantastickém zákroku Igora Akinfejeva zpracoval míč a poté ho nad ním poslal do vzdálenějšího levého horního rohu brány. CSKA Moskva v závěru utkání přichází o vedení a hráči na střídačce mají hlavu v dlaních!

86

AS Monako přečkalo nebezpečnou situaci a stále je ve hře.

85

85. Bibras Natcho a jeho nádherná táhlá střela.

85

Bibras Natcho se středem hřiště vydal směrem k šestnáctce a poté napřáhl pravačkou k nádherné táhlé střele, která zamířila těsně nad a Danijel Subašić plachtil vzduchem marně.

84

Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Lacina Traoré, přichází Carlos Strandberg.

83

Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Tiemoué Bakayoko, přichází Kylian Mbappé Lottin.

82

Oba týmy sáhly k poslední možnosti střídání a ke změnám dojde již za pár okamžiků.

81

Do konce utkání zbývá odehrát necelých deset minut a CSKA Moskva míří v letošním ročníku UEFA Champions League za první třemi body.

80

Následná standardní situace se domácím vůbec nepovedla a centr Georgiho Milanova v pohodě stáhl ze vzduchu Danijel Subašić.

79

Lacina Traoré si dobře pokryl v blízkosti levého rohového praporku míč tělem a vykoledoval si faul.

1:1

konec (1:0)

Branky: 34. L. Traoré – 87. B. Silva

Karty:   74. Natcho (CSK) – 37. Bakayoko (ASM), 90. Sidibé (ASM)

Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 4:3. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 14:14.

CSKA Moskva: Akinfejev (C) – Fernandes, V. Berezuckij, Ignaševič, Ščennikov – Wernbloom, Natcho – Z. Tošić (75. Gordjušenko), Ionov (46. G. Milanov), Golovin – L. Traoré (84. C. Strandberg).
Náhradníci: Čepčugov – A. Berezuckij, G. Milanov, Nababkin, C. Strandberg, Gordjušenko.

AS Monaco: Subašić – Sidibé, Glik, Jemerson, Raggi (69. Mendy) – Fabinho, Bakayoko (83. Mbappé Lottin), Moutinho (41. Carrillo) – Lemar, Germain (C), B. Silva.
Náhradníci: De Sanctis – Carrillo, Mendy, Boschilia, Mbappé Lottin, A. Diallo, N'Doram.

Rozhodčí: Martin Strömbergsson. Asistenti: Daniel Gustavsson, Joakim Amri Nilsson. Čtvrtý rozhodčí: Per Brogevik. Brankoví rozhodčí: Mohammed Al-Hakim, Glenn Nyberg

Diváci: 24125