Chance liga

HC Stadion Litoměřice – Banes Motor České Budějovice

1:3

konec (0:2, 1:1, 0:0)

01.10.2016, 17:00 • Kalich Arena, Litoměřice • 10. kolo • Vít Trubička (@VtTrubika)

Tipsport: 2.5 4.2 2.18 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Třetí třetina se zdála být vyrovnaná, oba týmy hry hrály spíše jen uvolněně a kontrolovaly hru. Žádné vážnější šance jako v druhé třetině se nekonaly. Tím pádem se Stadion loučí s domácími diváky porážkou, návštěva z Českých Budějovic však může být šťastnější, neboť se jim poskočit na šesté místo tabulky. Litoměřičtí zatím zůstávají na dvanáctém místě, pokud tedy Most neporazí Třebíč. (19:21:39)

59:52

Kulda vybojoval poslední buly, přihrál Hantákovi, tomu se ale podařilo jen vyhodit na brankou soupeře.

59:37

V závěru bojuje Motor za brankou o puk, povedlo se mu jej vyhodit na icing. Vhazuje se před Šindelářem.

58:38

Pajič se pokusil překvapit Šindeláře. Jeho střela však jako většina posledních střel Motoru šla mimo.

57:58

Kulda se snažil vybojovat puk za brankou, bohužel se mu to nepovedlo.

56:57

Smetana drží puk za brankou. Poté se dostal ke Kuldovi, ten přihrál za branku Kallovi.

56:08

Pavlín vystřelil na branku, jeho střela šla mimo.

55:59

Smetana vyhodil puk na zakázané uvolnění.

55:36

54:40

Budějovičtí drží puk před brankou Šindeláře, Vráblík se toho snažil využít. Šindelář však jeho střelu chytil.

53:36

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jan Veselý – 2 min., vysoká hůl).

53:32

Luboš Rob zůstal po zákroku Veselého ležet na zemi, bude se vylučovat.

53:11

Barák rychle vyjížděl z obranného pásma, byl však ve středu zastaven protihráči.

52:46

Peter Frühauf zachytil puk před vlastní bránou.

51:39

Žálčík se pokusil vystřelit na Šindeláře, ten byl bez práce, střela šla mimo.

51:14

Rubeš se snažil ohrozit Bláhu střelou ze středu, Bláha ji však vyrazil.

50:34

Luboš Rob vyvezl puk k brance Šindeláře, celý pokus byl však marný.

50:05

Rozhodčí diskutuje s trenérem Litoměřic.
Dnešní utkání sleduje 1180 diváků.

49:38

Škoda se snažil ohrozit Šindeláře, jeho střela však byla hodně mimo.

49:03

V chaosu před brankou Budějovic nakonec Bláha vzal puk do své lapačky.

48:20

Žálčík jel s pukem přes celé hřiště, zde přihrál Suchánkovi, který vystřelil na Šindeláře, ten jeho střelu vyrazil.

47:58

Bača velmi tvrdě vystřelil na bránu, Bláha však jeho pokus zneškodnil.

47:09

Šulc si hraje s kotoučem na úrovni vlastní modré, pak jej ztratil.

46:09

Litoměřice se dostaly do útočného pásma, zde ale nic nevytěžily. Hra se naopak přenesla zpět do jejich obranného pásma.

45:50

Babka se snažil vybojovat puk za branou Litoměřic, Hanták ho však nekompromisně vystřelil mimo ohrožení.

44:55

44:00

Nouza nevyužil tutovku, když byl sám před branou, místo střely se však pokusil nahrát Robovi, ale puk mu sjel po hokejce.

43:18

Motor se poprvé dostal ve třetí třetině do většího tlaku. Ten byl však ukončen postavením útočícího hráče v brankovišti. Vhazuje se ve středním pásmu.

42:55

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Martin Bača – 2 min., faul loktem).

42:43

Kulda se snažil prudkou střelou od modré překonat brankáře, jeho střela však byla zblokována.

41:35

Vhazování po zakázaném uvolnění využili domácí, kteří hned vystřelili puk na Bláhu, ten jej zachytil.

41:12

Motor vyhodil puk do pásma Stadionu, zde ho ale zachytil bek Litoměřic.

40:48

Stadion si znovu vytváří tlak, ten vyústil v vhazování před Bláhovou brankou.

40:01

První puk vyhrál Stadion.

40:01

V druhé třetině se hra vyrovnala. Mírnou převahu si však drželi domácí, kterým se konečně podařila vstřelit branka, bohužel jen jedna, na kterou rychle Budějovice reagovaly.

Střely na branku: LTM – 19, ČB – 22.
Třetí třetina začne přibližně v 18:41.

40:00

39:58

V samém závěru třetiny proběhla opět strkanice před brankou Šindeláře, rozhodčí hru přerušili.

39:04

38:35

Tlak Litoměřic pokračuje, nepřesnou přihrávkou jej však zazdil Frühauf.

38:27

Rubeš nahrál přímo před branku na volného Václava Pletku, ten trefil jen Bláhu.

37:32

Rubeš nahrál přímo na hokejku Vráblíkovi, ten se neúspěšně pokusil vyjet z jejich obranného pásma.

37:08

Litoměřice začali svou přesilovku ve velkém tempu. Přímo před branku vystřelil Peter Frühauf. Bláha však jeho pokus kryl.

37:04

Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Jakub Suchánek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

37:04

Miloslav Čermák právě diskutuje s rozhodčím. K tomu se připojil Heřman a Kopta, kteří se spolu začali rvát. Rozhodčí se je snažili odtrhnout.

36:22

Litoměřičtí se pokouší o průnik do obranného pásma Budějovic, zastaveni však byli již ve středním pásmu.

35:26

Motor je stále před brankou Stadionu. Stadion však tvrdě bojuje o puk, povedlo se mu ho vyhodit do bezpečí na icing.

33:56

České Budějovice právě vstřelily branku!
Českobudějovičtí v přesile vyjeli na branku Šindeláře. Toho pěkně využil PAVEL PÝCHA, který tvrdou střelou Filipa Šindeláře překonal. Asistence: Jakub Babka

33:26

Tlak Litoměřic pokračuje, až nyní se podařilo Motoru vyhodit puk do bezpečí.

32:54

Paločko šel sám na bránu, vystřelil, avšak přestřelil.

32:28

Série zakázaných uvolnění pokračuje, tentokrát se však bude vhazovat před Filipem Šindelářem.

31:14

Vhazování po icingu zvládli budějovičtí, kteří se s pukem dostali hned před Šindeláře. Jejich útok ale Litoměřice odvrátily.

31:05

Bača neprošel u modré čáry Budějovic přes dva hráče Motoru.

30:03

Tento gól však nabudil Motor, který začal zase bojovat více před brankou Šindeláře.

28:53

Litoměřice právě vstřelily branku!
Martin Ondráček našel správně Kallu před brankou Bláhy, ten přiklepl puk na JANA VESELÉHO, jež s přehledem vsítil. Asistence: Jaroslav Kalla a Martin Ondráček.

28:38

Matúš Paločko bojoval s Babkou o puk, vyhrál hráč Budějovic.

27:14

Po dlouhé době se puk dostal do obranného pásma Stadionu, jehož hráči jej zachytili a snažili se vyrazit do brejku, avšak neúspěšně.

26:32

Puk zůstává před Bláhou. Ve změti hráčů před jeho brankou nikdo puk do brány neprostrčil, ta navíc byla posunutá. Vhazuje se po Bláhově levici.

26:00

25:08

Litoměřice se vytváří tlak, ten se snaží využít Tomáš Rubeš, avšak puk mu ujel.

24:23

Litoměřice se snaží využít přesilovku. Matúš Paločko vystřelil prudkou střelu, Bláha vyrazil.

24:00

Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Mitchell Fillman – 2 min., nedovolené bránění).

23:43

Kulda vystřelil od modré na Bláhu. Ten jeho střelu kryl, vhazuje se po jeho pravici.

23:27

Oba týmy bojují o puk v obranném pásmu Litoměřic

22:48

Vhazování před Šindelářem využil lépe Motor, který se hned tlačil na branku. Stadion vyhodil na zakázané uvolnění.

22:22

Válášek vystřelil na Bláhu, ten s přehledem vyrazil.

21:45

Paločko se snažil vystřelit na branku, avšak puk mu sjel po hokejce do rohu.

21:02

Střelu Chovana Šindelář vyrazil, puk se dostal na opačnou stranu kluziště.

20:05

Puk vybojovali budějovičtí, kteří se hned rozjeli směrem k Šindelářovi.

20:01

Střely na branku v první třetině: LTM 8 – ČB 13
V první třetině začali lépe domácí. Převahu však ale dlouho neudrželi. Od páté minuty byl zápas převážně v režii Budějovic, které svoji převahu zhodnotili dvěma góĺy
Druhá třetina začne přibližně v 17:50

20:00

19:41

Litoměřice drží puk ve čtyřech lidech před vlastní brankou.

19:00

Hra se na chvilku dostala před branku Budějovic. Odsud ale jejich hráči vyhodili puk na zakázané uvolnění

18:20

Bača zblokoval pěknou střelu Davida Kuchejdy.

17:08

Hanták se pokusil o samostatný průnik na branku Motoru, avšak byl hned zastaven. Puk je zase zpátky před brankou Šindeláře.

16:37

Smetana se snaží rozehrát puk zpoza brankoviště.

15:46

Rok Pajič opět prověřil Šindeláře, znovu neúspěšně. Vhazuje se po Šindelářově levici.

14:56

Vhazuje se před brankou Bláhy. Puk se ale hned dostal do obranného pásma Litoměřic.

14:40

Mucha vystřelil prudkou střelu na Šindeláře, ten s přehledem kryje.

14:25

Pilař se pokusil vyjet s pukem ven. Nahrál ale na hokejku hráče Motoru.

13:20

Po odpískaném ofsajdu zkouší Stadion po delší době útočit. Puk se ale dostal zpět před jeho bránu.

13:10

Jan Veselý odjel bez hokejky na střídačku.

12:21

Matúš Paločko se pokusil vystřelit, avšak trefil z mezikruží trefil jen betony Ondřeje Bláhy.

12:08

Budějovičtí vypálili puk na zakázané uvolnění. Vhazuje se v jejich obranném pásmu.

11:27

Po hře vysokou holí se hra na nějaký čas opět dostává před branku Bláhy

09:58

Po obou gólech mají znovu více ze hry Budějovičtí. Litoměřickým se ale podařilo vyhodit puk na zakázané uvolnění, vhazuje se před Šindelářem.

08:58

Motor už rázem vede o dvě branky! Z rychlého brejku pálil od modré tvrdou střelou ANGELO ESPOSITO. Asistence: Jakub Babka

08:31

Litoměřice se snaží rychle oklepat a útočí opět na branku Bláhy.

07:53

Budějovičtí právě využili přesilovku. Hned z jejího začátku se před brankou Šindeláře se nejlépe zorientoval ŽIGA PAVLIN. Asistence: Martin Heřman, Rok Pajič.

07:31

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Karel Plášil – 2 min., vysoká hůl).

07:13

Další velkou šanci měl Tomáš Nouza. Opět ale střelil jen do Šindeláře.

06:20

Budějovičtí se dostávají do rychlého protiútoku. Škoda však trefil jen Šindeláře.

05:22

Velkou šanci měl Luboš Rob. Před Šindelářem ale selhal.

04:38

Budějovičtí po úvodním tlaku polevili, hra se převážně odehrává v jejich obranném pásmu.

04:16

Velkou šanci měl Jan Veselý, který bekhendem z kruhu minul branku Bláhy.

11:23

Budějovičtí znovu bojují před brankou kališníků.

03:07

Hráč Motoru Pavlín zůstává ležet za vlastní brankou.

02:55

Kulda vybojoval puk a snažil se s ním odjet za modrou čáru Budějovic.

02:05

Stadion se pomalu dostává do hry, první střela na branku skončila v lapačce Bláhy.

01:12

Tlak Budějovic pokračuje, stále si drží převahu v obraném pásmu Litoměřic.

00:34

První puk vybojovali hráči Motoru, kteří hned zaútočili na branku Litoměřic.

00:01

Hráči obou týmů vjíždějí na led.
Právě skončilo rozbruslení.
Hráči obou týmů se začali rozcvičovat na ledové ploše.

HC Stadion Litoměřice: Šindelář (J. Pavelka) – Jebavý, Šulc, Smetana, Barák, Frühauf, Plášil, Bača – Rubeš, Pletka, M. Ondráček – Jaroslav Kalla, J. Veselý, Paločko – Valášek, Hanták, Kopta – Kulda, Pilař, P. Beránek.

ČEZ Motor České Budějovice: Bláha (Gába) – Suchánek, Vráblík, Pavlin, Pýcha, Fillman, Mucha, Mazanec – Nouza, Rob, Čermák – Chovan, Pajič, Heřman – Žálčík, Esposito, Babka – Škoda, Kuchejda.

Rozhodčí: Würtherle – Kajínek, Bosák.
Vzájemné zápasy v minulé sezóně

14.9.2015: Litoměřice – České Budějovice 5:4 sn
21.10.2015: České Budějovice – Litoměřice 4:3 sn.
2.12.2015: Litoměřice – České Budějovice 2:3 sn.
20.1.2016: České Budějovice – Litoměřice 9:4

Týmy proti sobě po úředním sestupu Budějovic z extraligy zatím odehrály dvanáct utkání, v nichž sedmkrát byl lepší Motor, pětkrát Stadion.
ČEZ Motor České Budějovice
(4-0-0-4, 12 b., 8. místo)
Českobudějovičtí rovněž také nezažívají vstup do sezóny, jaký by si zrovna přáli. Zatím zaujímají střed tabulky po čtyřech vyhraných a čtyřech prohraných zápasech. V posledním kole nastoupili na ledě Jestřábů Prostějov, které nechali napravit nezdar z Litoměřic a prohráli 3:1.

První zápas odehrál Motor v Edenu, proti domácí Slavii a podlehl ji 5:3. Následně jel do Třebíče, utkání skončilo 3:2 pro domácí Horáckou Slavii. Svou reputaci částečně napravil při prvním zápasu nové sezóny v Budvar aréně, kdy vysoko porazil Most 7:0. V konfrontaci se severočeskými týmy pokračoval v Kadani, tu na jejím ledě pokořil s výsledkem 2:1. Pár dní na to přivítal doma Frýdek-Místek, zápas skončil 5:2 pro domácí. Poté opět České Budějovice zavítaly na sever Čech, tentokrát do Ústí nad Labem, odsud odjely s porážkou 4:3 a v zatím posledním domácím zápasu porazily Přerov 3:1.