Chance liga

HC Stadion Litoměřice – Banes Motor České Budějovice

1:3

konec (0:2, 1:1, 0:0)

01.10.2016, 17:00 • Kalich Arena, Litoměřice • 10. kolo • Vít Trubička (@VtTrubika)

Tipsport: 2.5 4.2 2.18 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Třetí třetina se zdála být vyrovnaná, oba týmy hry hrály spíše jen uvolněně a kontrolovaly hru. Žádné vážnější šance jako v druhé třetině se nekonaly. Tím pádem se Stadion loučí s domácími diváky porážkou, návštěva z Českých Budějovic však může být šťastnější, neboť se jim poskočit na šesté místo tabulky. Litoměřičtí zatím zůstávají na dvanáctém místě, pokud tedy Most neporazí Třebíč. (19:21:39)

59:52

Kulda vybojoval poslední buly, přihrál Hantákovi, tomu se ale podařilo jen vyhodit na brankou soupeře.

59:37

V závěru bojuje Motor za brankou o puk, povedlo se mu jej vyhodit na icing. Vhazuje se před Šindelářem.

58:38

Pajič se pokusil překvapit Šindeláře. Jeho střela však jako většina posledních střel Motoru šla mimo.

57:58

Kulda se snažil vybojovat puk za brankou, bohužel se mu to nepovedlo.

56:57

Smetana drží puk za brankou. Poté se dostal ke Kuldovi, ten přihrál za branku Kallovi.

56:08

Pavlín vystřelil na branku, jeho střela šla mimo.

55:59

Smetana vyhodil puk na zakázané uvolnění.

55:36

54:40

Budějovičtí drží puk před brankou Šindeláře, Vráblík se toho snažil využít. Šindelář však jeho střelu chytil.

53:36

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jan Veselý – 2 min., vysoká hůl).

53:32

Luboš Rob zůstal po zákroku Veselého ležet na zemi, bude se vylučovat.

53:11

Barák rychle vyjížděl z obranného pásma, byl však ve středu zastaven protihráči.

52:46

Peter Frühauf zachytil puk před vlastní bránou.

51:39

Žálčík se pokusil vystřelit na Šindeláře, ten byl bez práce, střela šla mimo.

51:14

Rubeš se snažil ohrozit Bláhu střelou ze středu, Bláha ji však vyrazil.

50:34

Luboš Rob vyvezl puk k brance Šindeláře, celý pokus byl však marný.

1:3

Branky a nahrávky: 29. J. Veselý (Jaroslav Kalla, M. Ondráček) – 8. Pavlin (Heřman, Pajič), 9. Esposito (Babka), 34. Pýcha (Babka)

HC Stadion Litoměřice: Šindelář (J. Pavelka) – Jebavý, Šulc, Smetana, Barák, Frühauf, Plášil, Bača – Rubeš, Pletka, M. Ondráček – Jaroslav Kalla, J. Veselý, Paločko – Valášek, Hanták, Kopta – Kulda, Pilař, P. Beránek.

Banes Motor České Budějovice: Bláha (Gába) – Suchánek, Vráblík, Pavlin, Pýcha, Fillman, Mucha, Mazanec – Nouza, Rob, Čermák – Chovan, Pajič, Heřman – Žálčík, Esposito, Babka – Škoda, Kuchejda.

Rozhodčí: Würtherle – Kajínek, Bosák