3:4

konec (1:1, 0:2, 2:1)

01.10.2016, 17:30 • Bouchalky • 5. kolo • Jakub Janů

Tipsport: 2.2 4.4 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve třetí třetině se nejprve dvakrát prosadili domácí, když druhý gól Žďáru vstřelil Beneš a potom třetí vyrovnávající na 3:3 Kuřítko. Jenže trefili se i hosté, konkrétně Kadlec, který tak poslal hosty do vedení 3:4. Takto zápas skončil a Kolín si tak z Vysočiny veze domů všechny 3 body. (19:51:45)

59:55

Plameny se dostaly ke střele, ale tu si Sejpal v klidu pohlídal.

59:50

Vyloučení v týmu SC Kolín (Nedbal – 2 min., sekání).

59:49

Je tu oddechový čas pro domácí.

59:16

Domácím se teď podařilo Kolín dostat pod tlak, ale kotouče se zmocnil Sejpal a schoval ho v lapačce.

58:31

Plameny zkusily rozjet útočnou akci, ale hosté byly hluboko ve své obranné třetině a nic jim nedovolili.

58:00

Do konce 3tř. zbývají poslední dvě minuty.

57:22

Střelu Gregara vyrazil Sejpal mimo bránu.

56:17

Střelu jednoho z kolínských hráčů kryje Řehoř v lapačce.

55:51

Domácí jsou v útočném pásmu a snaží se s tímto stavem ještě něco udělat.

54:46

Kozlové právě vstřelili branku!

Kolín jde opět do vedení. Po střele z pravého kruhu našel mezírku mezi Řehořovými betony JIŘÍ KADLEC. Asistence: Jakub Semirád

53:49

Do pěkné šance se dostal Gregar, ale střelou beckhendem Sejpala nepřekonal.

52:39

Ta skončila, ale hned ve středním pásmu a kotouče se tak ujímají domácí.

52:14

Kolín je za svojí bránou a rozjíždí útočnou akci.

51:30

Do menšího útočného tlaku se dostali domácí, ale hosté vyhodili raději puk ven a vhazovat se tak bude před brankářem hostů.

50:20

49:46

Přesilovka pokračuje a domácí opět vyhazují puk ven přes všechny čáry.

48:50

Kolín se hned v úvodu přesilovky usadil v útočném pásmu a několika střeli prověřil Řehoře, ten ale vše pochytal a domácí následně vyhodili puk na druhou stranu.

3:4

Branky a nahrávky: 4. Červenka (Staněk, Krupka), 44. Beneš (Kuřítko, Kaňka), 46. Kuřítko (Beneš, Bureš) – 1. Kadlec, 27. Semirád (Nedbal), 29. Hanzl (Pipek, Panna), 55. Kadlec (Semirád)

SKLH Žďár nad Sázavou: Řehoř (Zelený) – Pleva, Staněk, Beneš, Kolda, Smejkal, Vítek M., Kunstmüller, Kaňka, Červenka, Krupka, Kovářů, Gregar, Nováček, Bureš, Pazourek, Plachý, Kuřítko, Střecha T.

SC Marimex Kolín: Sejpal (Koutský) – Hanzl, Zajíc, Voženílek, Skokan, Nedbal, Horyna, Havelka – Malý, Semirád, Kadlec, Marvánek, Zumr, Jankovský, Pipek, Krajňák, Panna, Jelínek, Kozák

Rozhodčí: Král – Musil, Komínek

00:09 KOL 0:1 Kadlec
03:26 ZNS 1:1 Červenka (Staněk, Krupka)
18:26 KOL 2 Zajíc, hákování
26:24 KOL 1:2 Semirád (Nedbal)
26:44 ZNS 2 Staněk, hákování