konec (4:0, 0:1, 0:2)

01.10.2016, 17:00 • 6. kolo • Jaroslav Svoboda (@JarSvoboda)

Tipsport: 2.0 4.5 2.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi pro dnešní den loučím, přeji vám hezký zbytek víkendu a zase brzo na viděnou a na počtenou. (19:12:36)
Na šumperském zimním stadionu se slaví vítězství, ale byl to dnes pro Draky boj. Šumperk se tak posune ale v tabulce minimálně před Nový Jičín i Opavu, která měla dnes volno, ale jak se zdá, i před Valašské Meziříčí, které prohrává nyní doma s Kopřivnicí 2:4.
Domácí kouš Aleš Flašar míří do kabiny přes ledovou plochu a staví se u něj i hráči, které vloni v Novém Jičíně trénoval, aby mu pogratulovali.
Nakonec obrovské drama končí šumperským vítězstvím. O tom se zdálo být rozhodnuto již po úvodní třetině, ale Nový Jičín během zápasu stupňoval tempo a nakonec sahal po bodech, ale nevyšlo to.

59:48

Teď ale už Hroch odvezl puk za červenou, domácí míří za vítězstvím!

59:39

Draci prohráli buly.

59:39

Drama vrcholí, pokračuje samozřejmě power-play Nového Jičína. A takový to byl po úvodní třetině klidný zápas.

59:39

Oddechový čas pro domácí.

59:39

Ještě se snažili Draci po zisku kotouče zajet za červenou a poslat ven puk, Ďurkáč ale dostal hraniční sekeru, nakonec je z toho zakázané uvolnění a protestující Sedlák rázně kázán pryč od rozhodčích.

59:32

Hosté opět vyhráli buly.

59:23

Zakázané uvolnění Draků.

59:18

Zavadil kryje hodně těžký pokus betonem!

59:11

Hosté u puku.

59:02

Zdeněk vykázán z buly.

59:02

Hra přerušena a hosté zůstávají v šesti, Draci střídají. Pokračuje se vhazováním v útočném pásmu Nového Jičína.

59:00

Teď už Nový Jičín v útočném pásmu a Kohn na střídačce, hraje se powerplay hostů!

58:50

Zatím se jim to daří.

58:30

Draci prohráli v útočném pásmu buly a snaží se zastavit hosty v přechodu do útoku.

4:3

Branky a nahrávky: 6. Drtil (Matějka, Sedlák), 10. Matějka (Řezáč, Hroch), 11. Langr (Janota), 19. Sedlák (Drtil, Vymazal) – 39. Dresler (Rác), 41. Rác, 44. Stránský (Rác, Chvostek)

DRACI PARS ŠUMPERK: Zavadil (Svoboda) – Drtil, Sedlák, Janota, Tomek, Řezáč, Ďurkáč, Navrátil – Matějka, Vymazal, Vachutka – Sedláček, Ostřanský, Langr – Cink, Hroch, Fischer – Pavlovský, Brida.

HK Nový Jičín: Iláš (11. Kohn) – Dresler, Hruška, Nesvadba, Stránský, Cabák, Vašut – Chvostek, Zdeněk, Rác – Málek, Novotný, Samiec – Uhlár, Kocián, Gebauer – Dalajka, Hladiš, Sonnek.

Rozhodčí: Šutara – Bubela, Axman

04:02 NJI 2 Nesvadba, nedovolené bránění
05:20 SUM 1:0 Drtil (Matějka, Sedlák)
07:08 SUM 2 Matějka, sekání
09:38 SUM 2:0 Matějka (Řezáč, Hroch)
10:11 SUM 3:0 Langr (Janota)