01.10.2016, 01:30 • Joe Louis Arena, Detroit • Jan Šlapáček (@Slapi1)

Tipsport: 2.61 3.8 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Filip Hronek (DET) 0+0, 4 střely, čas na ledě 18:17
1. Ryan Spooner (BOS) 1+0
2. Mike Green (DET) 1+0
3. Anton Chudobin (BOS) 34 zák., 1 gól, 97,1 %
Z vítězství se nakonec radují hokejisté Bostonu, kteří ve třetí části dokázali srovnat a posléze v prodloužení rozhodl Spooner. Utkání mělo dobré tempo a k vidění bylo pár pohledných akcí.

60:34

60:34 Ryan SPOONER - 1:2

60:34

Bruins právě vstřelili branku!
Prodloužení nemělo dlouhého trvání. Morrow v útočném pásmu obral o kotouč Greena, předložil puk na hůl RYANA SPOONERE, který se před Howardem nemýlil. Asistence: Joe Morrow.

60:21

Spooner projel okolo pravého mantinelu do útočného pásma, ale z kruhu vystřelil vedle branky.

60:01

Bostonu se povedlo ve třetí třetině vyrovnat a v Detroitu se bude za stavu 1:1 prodlužovat.

60:00

59:50

Liles vypálil od levého mantinelu, ale Howard dokázal tento pokus vyrazit.

59:30

Utkání pomalu spěje do prodloužení, ani jeden z celků se nesnaží rozhodnout.

58:40

58:30

Hronek si na levém kruhu udělal prostor a zajímavě vypálil. Chudobin se štěstím tento pokus zastavil.

58:02

Hosté se zatím úspěšně brání. Kotouč je nyní u branky Howarda.

57:38

Helm to zkoušel z otočky, ale Chudobin dokázal jeho pokus vyrazit.

57:00

Greenova střela od modré čáry neprošla přes hromadu těl před brankou. Hosté vyhazují.

56:40

Detroit má obrovskou šanci jít před koncem třetí třetiny do vedení. Grzelcyk je vyloučen na dvě minuty za hákování.

1:2

Branky a nahrávky: 26. Sheahan (Green, Lorito) – 53. Heinen (Senyshyn, Liles), 61. Spooner (Morrow)

Detroit Red Wings: Howard (Coreau) – Ericsson, Green, Hicketts, Jensen, Renouf, Hronek – Nyquist, Helm, Sheahan – Tangradi, Lorito, Callahan – Svečnikov, Street, Sadowy – Smith, Aubry, Ford

Boston Bruins: Chudobin (McIntyre) – Liles, Carlo, Morrow, McQuaid, Lauzon, Grant, Grzelcyk – Heinen, Nash, Griffith – Cehlarik, Cave, Ferlin – Beleskey, Spooner, Senyshyn – Blidh, Kuraly, Hickman

Rozhodčí: St. Pierre, Rank – Alphonso, Kovachik

02:13 DET 5 Aubry, bitka