1:0
konec (0:0, 1:0, 0:0)
01.10.2016, 12:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • 10. kolo • Lenka Jonešová
Tipsport: 1.9 4.5 2.76 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.9 - 4.5 - 2.76
Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice
1:0
konec (0:0, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 26. Jirásek (Hroudný, Dufek)
Karty:
Neproměněná penalta:
Mountfield HK:
Bechný (Kouba) – Hroudný, Gaspar, Šalda, J.Moník – D. Matouš, Dufek, Malík, Štohanzl, Dvořák, Hofman, Jirásek, Řepík, Chalupa "C". Trenér: Aleš Krátoška.
Náhradníci:
Trenér:
HC Dynamo Pardubice:
Klouček (Kulich) – Rudy, Trejbal, Kučera, Šklíba, Zukal, Mert – Roubal, Zadina, Hoskovec, Martinec, Dušek, Voženílek, Rohlík "C", Petrus, Kaut, Štefka, Bureš. Trenér: Richard Král.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Lacina – Lučan, Kis.
Diváci:
1. třetina | ||||
03:20 | HKM | 10 | Dufek | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:46 | PCE | 2 | Šklíba | |
25:32 | HKM | 1:0 | Jirásek (Hroudný, Dufek) | |
30:34 | PCE | 2 | Mert | |
31:11 | HKM | 2 | Hofman | |
34:22 | HKM | 5+OK | Hofman, bodnutí špičkou hole | |
PCE | 2 | Voženílek, krosček | ||
35:47 | HKM | 2 | Dvořák, nedovolené bránění | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:57 | PCE | 2 | Kučera, držení protihráče | |
46:17 | PCE | 2+10 | Dušek, zásah do hlavy nebo krku | |
47:41 | PCE | 2 | Voženílek | |
54:27 | PCE | 2 | ||
59:16 | HKM | 5+OK | Malík, faul kolenem | |
HKM | 2 | |||
60:00 | HKM | 2 | Šalda, hrubost | |
Konec |
Buffalo – Toronto 01:00 1:8
Pittsburgh – Chicago 01:00 1:0
Carolina – Tampa • po prodl. 01:30 1:2
Detroit – Boston • po prodl. 01:30 1:2
St. Louis – Dallas 02:00 4:1
Winnipeg – Edmonton 02:00 5:1
Calgary – Vancouver 03:10 2:1
Colorado – Los Angeles 03:10 3:1
San Jose – Arizona • po prodl. 04:30 3:2
Ottawa – Montreal • po prodl. 21:10 2:3
Vítkovice – Jihlava • po s.n. (0:1) *15:00 2:3
Písek – Mountfield HK 12:00 1:11
Kolín – Pardubice 12:00 0:9
Chomutov – Letňany 12:30 4:2
Liberec – Mladá Boleslav • po prodl. 12:30 5:4
Č. Budějovice – Havlíčkův Brod 12:30 4:0
HC Litvínov – K. Vary 13:00 1:7
Jihlava – Olomouc 13:00 6:3
Kladno – HC Plzeň 13:15 2:3
Havířov – Zlín 13:30 0:4
Vsetín – Vítkovice 13:30 2:4
Třinec – Kometa Brno 14:30 7:3
60:00
59:40
59:23
59:16
59:00
58:48
58:05
58:00
57:59
57:59
57:49
56:50
56:40
56:29
56:27