HC Slavia Praha – HC Tábor

2:1

konec (1:0, 0:1, 1:0)

29.09.2016, 18:00 • 7. kolo • Barbora Wolfová

Nakonec se to podařilo a tým, který si připisuje všechny tři body je Slavia. To jen díky využití přesilové hry dvě minuty před koncem utkání, které dokonal Dominik Kučera. Ani hru bez brankáře nedokázali hosté využít a vyrovnat.
Tohle je ode mě všechno a u nějakého dalšího přenosu opět napočtenou.
Barbora Wolfová (20:21:47)

59:30

Domácí měli už dvakrát puk na holi a před sebou prázdnou bránu, ale ani jednou se netrefili.

59:02

Přívozník zkusil puk dotlačit v závaru před bránou až za Dusila. Ten puk ale stihl pokrýt pod lapačku.

58:46

Přerušení hry po sevření puku u mantinelu.

58:33

Pánek vystřelil od modré těsně vedle.

58:27

Baloun zůstává na střídačce. Tábor to zkusí v šesti.

58:27

Oddechový čas pro hosty.

58:27

Icing Slavie.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty dnešního utkání a výsledek kupodivu není nerozhodný.

57:35

57:35 Dominik KUČERA - 2:1

57:35

Slavia právě vstřelila branku!
Domácí využívají přesilové hry a vedou! Po několika šancích, které Baloun zlikvidoval, přišla střela DOMINIKA KUČERY z hranice levého kruhu okolo levé tyčky.
Asistence: Maxim Havrda.

56:30

Janča vypálil od modré, ale Baloun vymrštil proti jeho střele lapačku přesně včas.

56:18

Domácí se postavili do klasické přesilovkové pozice a kombinují.

56:08

Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Martin Šedivý – 2 min., nedovolené bránění).

55:20

Obrana Slavie nepropouští hosty do útočného pásma a snaží se kombinovat v okolí Balouna.

54:16

Puk byl vyhozen mimo ledovou plochu. Vhazuje se ve středním pásmu.

53:43

Teď zase na druhé straně pozorný Dusil čelil několika nahozením z kruhu a od modré.

53:09

Zakázané uvolnění sešívaných. Vhazuje se po levici Dusila.

52:35

Labuzík se dostal k odraženému puku od těla obránce hostí, ale na zakončení neměl prostor.

51:59

Kižlin nahazuje ze středního pásma puk za bránu Tábora a celá formace jde střídat.

51:29

Po pinkání s pukem na útočné modré Slavie byl odpískán ofsajd.

51:08

Puk po střele z pravého kruhu skončil někde ve výstroji gólmana Tábora. Po chvíli hledání se našel a bude pokračovat.

50:46

Podruhé Baloun pokrývá skákavý puk pod lapačku a přerušuje pro jistotu hru. Slavia je nyní ve velkém tlaku.

49:58

Petřík nyní poslal chytře puk na mezikruží, kam si bohužel pro přihrávku nikdo z jeho spoluhráčů nedojel.

48:20

Sám se dostal k puku v útočném pásmu Petřík, chtěl zkusit střelu bekhendem, ale celou akci mu zlikvidoval Labuzík, který ho vytlačil až k do rohu kluziště.

47:46

Nadějnou akci Slavie zastavuje ofsajd.

46:09

Havrda projel s pukem celým pásmem i okolo brány, k zakončení ale místo neměl, tak přihrál na modrou, odkud Janča netrefuje bránu.

45:21

Stále se jen projíždí po mantinelech z jedné strany na druhou.

43:30

Nepřesnou přihrávku do jízdy dostal Labuzík, takže nedokázal puk zpracovat a pokračovat v útoku. Puku se ujímají hosté.

41:58

Křenek nedokázal přihrát úplně volnému Petrákovi na mezikruží, kterému by ve střele nebránilo nic kromě Balouna. To byla škoda.

40:29

Obrovská šance Tábora. Čech dostal přihrávku od Berka před bránu, ten chtěl zakončit, ale kvůli zblokování hole měl Dusil čas na zakročení a pokrytí puku.

40:01

Ani druhá část nepřinesla zlepšení kvality hokeje. Nepřesnosti a zmatky panují. K vyrovnání se však hosté dobojovali a to díky Kryštofu Langovi, který dokázal dorazit puk do odkryté části brány. Pokud se ve třetí třetině nerozhodne, ani nadále nebude mít ani jeden z týmů výhru za tři body.
Třetí třetina začne přibližně v 19:33.

40:00

39:30

Janča měl dobrou rychlost i puk, ale nikoho komu by přihrál ani místo na střelu. Puk tak poslal do brusle hráče hostů.

39:10

Baloun chytá střelu Křenka do lapačky.

38:40

Hovorka zachytil přihrávku Tábora ve středním pásmu a drží puk v útočné třetině.

38:19

Ofsajd zastavuje útočnou akci sešívaných.

38:09

Zakázané uvolnění Slavie. Vhazování po pravici Dusila.

36:37

Kučera nahodil puk od modré přímo do lapačky Balouna.

35:23

Křenek chtěl přenechat puk na kruhu pro Petráka, ale dříve se k němu dostal jeden z obránců Tábora a odváží puk do středního pásma.

34:51

Bylo to taktak, ale odpískáno je zakázané uvolnění hostů.

34:02

Nedochází ani ke střelám ani k nějakým přesným přihrávkám. Tempo opět klesá.

33:06

Ofsajd domácích. Vhazuje se ve středním pásmu.

32:05

Hosté se prokličkovali do útočného pásma bez větších potíží,a le za bránou hned přišli o puk a musejí se vracet.

31:24

Po několika přihrávkách okolo mantinelu se dostal pouze ke střele do betonu Křenek.

30:56

Zakázané uvolnění Tábora. Vhazuje se po levici Balouna.

30:10

Hovorka vystřelil od modré přímo do náruče Balouna.

29:56

29:01

Domácí v plném počtu. Začíná tím pro ně zkrácená přesilovka.

28:06

Hraje se 4 na 4 a z pravého kruhu to zkusil Janča. Jeho střelu drží Baloun v lapačce.

27:56

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Filip Knobloch – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

27:22

Domácí vyhazují puk na druhou stranu hřiště až k Balounovi.

27:01

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Dominik Kučera – 2 min., nedovolené bránění).

26:10

Hra se mnohem více otevírá a na obou stranách mají brankáři co dělat.

24:10

24:10 Kryštof LANG - 1:1

24:10

Tábor právě vstřelil branku!
Hosté vyrovnávají stav utkání na 1:1. Po klasické přesilovkové kombinaci dostal přihrávku přímo před bránu KRYŠTOF LANG, který puk prostřelil až za Dusilova záda.
Asistence: Michal Přívozník, Milan Petřík.

24:00

Tábor zaujal přesilovkové postavení a kombinuje.

23:39

Slavia se osvobozuje, ale na útočné modré ji zastavuje ofsajd.

23:06

Po nátlaku hostí dochází i k vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Dominik Kučera – 2 min., hrubost).

22:12

Nechybělo mnoho a mohlo být vyrovnáno. Dusil likvidoval od nahození po všechny dorážky všechno co na něj letělo. Nakonec má puk pod kontrolou.

20:45

Do jízdy dostal v blízkosti brány hostí puk Janča, který musil už jen tečovat. Na to si al Baloun pozor.

20:01

První třetina dnešního utkání probíhala v celku v poklidném tempu, kdy to vypadalo, že se týmy jen oťukávají. Ani jeden z celků nechce udělat značnou chybu, která by ho pak stála vzácné body. Avšak k otevření skóre došlo ve dvanácté minutě, kdy Šimon Vlček našel volné místo přesně pro jeho střelu z levého kruhu. Od té doby se tempo zvedlo, ale opatrnost je stále na prvním místě. Uvidíme, co nám přinese druhá část zápasu, která začne přibližně v 18:45.

20:00

19:53

Přívozník si najel na mezikruží odkud zkusil vystřelit, Dusil včas zareagoval a sklapl betony.

19:45

19:20

Obrana domácích nepouští Tábor aby vystřelil a blokují veškeré přihrávky i střely.

18:52

Sešívaní i přes oslabení útočí a nastřelují bránu Balouna.

18:30

Vojinovič a Švec dokázali svůj tým osvobodit a první jmenovaný zavezl puk až za bránu hostů.

17:45

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Maxim Havrda – 2 min., vysoká hůl).

17:40

Hosté i podruhé ubránili oslabení a jsou na ledě v plném počtu.

17:07

Brankář Tábora likviduje další střelu, tentokrát vypálenou od modré.

16:21

Křížnou přihrávku dostal přesně na hůl připravený Vlček, Baloun se ale stihl přesunout k levé tyčce a puk vyrazit betonem.

16:01

Táborští se ujímají puku, ale v útoku je zastavuje ofsajd.

15:40

Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Milan Petřík – 2 min.).

14:09

Šedivý si mermomocí říkal o nahrávku zpoza brány na pravý kruh, když už ji dostal tak se napřáhl a nad pukem pouze promáchl.

11:45

11:45 Šimon VLČEK - 1:0

11:45

Domácí otevírají skóre! Po nátlaku Tábora se uvolnili do útočného pásma Křenek a ŠIMON VLČEK. Ten dobruslil k puku jako první, projel před Balounem a při přesunu zasunul puk za jeho betony.
Asistence: Lukáš Křenek.

10:58

Chocholoušek probojoval puk až za bránu domácích. Po chvíli, při pokusu protlačit puk okolo tyčky, pokryl Dusil puk pod lapačku.

10:17

Útok hostujícího celku zastavuje ofsajd.

09:54

Janča si projel na levý kruh a vystřelil. Jeho ránu má Baloun v lapačce.

09:23

Ani jeden z týmů si nedokáže udržet puk delší dobu ve své moci.

08:42

Hra pomalu zvyšuje tempo a důraz.

08:15

Moravec vypálil od modré přímo do betonu Balouna.

07:52

Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

07:40

Hosté v plném počtu. První přesilovka se domácím příliš nevydařila.

06:30

Hosté se ujali puku a vyhazují za bránu Slavie.

06:01

Mareček vystřelil od modré, ale na jeho střelu Baloun bezpečně viděl.

05:40

První vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Chocholoušek – 2 min., držení protihráče).

04:27

Tábor se usazuje u Dusila, Petřík zkusil střelu z pravého kruhu, ale na pravém místě měl gólman domácích svůj beton.

04:00

Červenobílí kombinují v útočeném pásmu, ke střelám však nedochází.

02:59

Janča poslal ladné nahození od modré těsně vedle brány a jede střídat celá jeho formace.

02:14

Chocholoušek zkusil tečovat střelu od modré, ale bohužel puk letí jen do rohu kluziště.

01:42

Dusil si poprvé sáhl na puk, když jej pro jistotu pokryl pod lapačku.

01:20

Petrák zkusil bekhendem nahodit puk z pravého kruhu, ale netrefil.

00:44

První formace sešívaných už nastřeluje Balouna, kterému projel puk těsně vedle volné tyče brány.

00:10

Po několika zmatcích ve středním pásmu se ujali domácí puku a míří do útoku.

00:01

Už se čeká jen na společný pokřik obou týmů u brány a může se začít.

HC Slavia Praha: Dusil (Němeček) – Srdínko, Kučera, Čapka, Hovorka, Klapka, Mareček, Moravec – Kižlin, Janča, Havrda (C) – Vlček, Petrák, Křenek – Labuzík, Vojinovič, Švec.

Hockey Club Tábor: Baloun (Bartoň) – Pavlát, Čížek, Volčík, Pánek (C), Štekr, Šedivý, Hubata – Komma, Knobloch, Lang, Přívozník, Čech, Chocholoušek, Barták, Kovařík, Petřík.

Rozhodčí: Kostourek – Schopf, Klouček.
Jako hostující tým se v Edenu představí Hockey Club Tábor. Ten je papírově slabším soupeřem, protože s jedním bodem, který získal z prohry v prodloužení, stále čeká na výhru, tudíž je na poslední příčce tabulky. Největší debakl byl v druhém kole, kdy Tábor na domácím ledě prohrál 0:11 s Motorem z Českých Budějovic. Dnes se určitě pokusí o první výhru sezóny, tak uvidíme, jak jednoduché to budou mít.
Domácí celek HC Slavia Praha má velmi neobvyklé seskupení výsledků. V šesti odehraných utkáních byl na konci třetí třetiny jasný výsledek jen jednou, u ostatních se body musely dělit. Na osmém místě je Slavia díky osmi bodům, které vybojovala výhrou a prohrou v prodloužení, a dvěma výhrami a prohrou na samostatné nájezdy. Uvidíme, jestli dnes poprvé vybojuje výhru za 3 body.
Dobrý večer všem příznivcům hokeje a především těm, co mají v plánu sledovat dnešní utkání sedmého kola ELIOD Extraligy mladšího dorostu mezi týmy HC Slavia Praha a Hockey Club Tábor. Zápasem vás bude provádět a příjemnou zábavu vám přeje Barbora Wolfová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

2:1

Branky a nahrávky: 12. Vlček (Křenek), 58. Kučera (Havrda) – 25. Lang (Přívozník, Petřík)

HC Tábor: Baloun (Bartoň) – Pavlát, Čížek, Volčík, Pánek (C), Štekr, Šedivý, Hubata – Komma, Knobloch, Lang, Přívozník, Čech, Chocholoušek, Barták, Kovařík, Petřík.

Rozhodčí: Kostourek – Schopf, Klouček

05:40 TAB 2 Chocholoušek, držení protihráče
11:45 SLA 1:0 Vlček (Křenek)
15:40 TAB 2 Petřík
17:45 SLA 2 Havrda, vysoká hůl
23:06 SLA 2 Kučera, hrubost
24:10 TAB 1:1 Lang (Přívozník, Petřík)