29.09.2016, 02:30 • United Center, Chicago • Jan Prošek

Tipsport: 2.1 3.85 2.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dominik Simon (PIT) 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:38
Michal Kempný (CHI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 22:27
Richard Pánik (CHI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 18:51 (05:03:32)
1. Chris Kunitz (PIT) 2+0
2. Tristan Jarry (PIT) 30 zák., 0 gólů, 100,0%
3. Scott Darling (CHI) 33 zák., 2 gólů, 94,3%
Pittsburgh Penguins přečkal první třetinu, v níž byl podstatně horším týmem. Od druhé třetiny zlepšil svou hru a ve třetí části přidal dvě branky, díky nimž vyhrává tento zápas 2:0. Domácí neproměnili ani jednu ke svých šancí a gól nedali.

59:45

Ránu Ryana Hartmana zblokoval Carter Rowney.

59:10

Hned čtyři domácí hokejisté se pokoušeli dorazit kotouč za brankou čáru. Nepodařilo se to ani jednomu. Hartman byl ale blízko snížení.

59:02

Další zakázané uvolnění hostujícího týmu.

58:52

Pittsburgh vyhodil kotouč přes všechny čáry, následovat bude buly před Jerrym.

58:26

Chicago to zkouší v šesti, brankář Scott Darling je na střídačce.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině. Pittsburgh Penguins kontroluje hru a čeká na konec zápasu. Domácí se nemohou stabilně dostat do útočného pásma, což se fanouškům pochopitelně nelíbí.

57:26

Tvrdá rána Tootooa končí mimo branku, hostující gólman se za kotoučem jen ohlédl.

56:49

v poklidném tempu se zápas dohrává, hosté vedou o dvě branky. Domácí nemají mnoho možností, jak se dostat do útočného pásma.

56:29

56:00

Dostáváme se do finální části třetí třetiny, přesilová hra se blíží ke svému konci.

55:28

Na druhé straně si Scott Darling poradil s pokusem o dorážku Cartera Rowneye.

55:16

V oslabení se do výborné šance dostal Dennis Rasmussen, jeho střela zápěstím končí ve výstroji brankáře Jerryho. Výborný zákrok brankáře hostujícího celku.

54:29

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Ville Pokka – 2 min., vysoká hůl).

54:25

Další rána Dominika Simona byla zblokovaná Pokkou.

54:00

Dominik Simon napálil kotouč do branku. Nemyslel to vůbec špatně, ale jeho zakončení nebylo přesné.