29.09.2016, 18:00 • Ice Palace • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.47 3.9 2.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne! (20:23:33)
Československá stopa v utkání

Jakub Kovář (CER) – 21 střel, 1 gól, 91,3%
Vojtěch Polák (CER) – 1+1, 2 střely, čas na ledě: 15:03
Střely na branku: 23 – 21
Je konec! Severstal Čerepovec poráží Admiral Vladivostok 2:1! Domácí se ujali vedení už v první třetině, kdy se trefil Dmitrij Kagarlickij ! Hosté ale rychle po přestávce vyrovnali zásluhou Maxima Mamina! Rozhodující okamžik přišel před polovinou zápasu, kdy chybu hostující obrany využil Vojtěch Polák! Ve třetí třetině se zápas pouze dohrával a domácí si pohlídali vítězství!

59:06

Až nyní se Nikita Serebrjakov vydal na střídačku! Hosté zkoušejí v závěru utkání štěstí v šesti bruslařích na ledě!

58:17

Hostující brankář stále zůstává v brance. Uvidíme, kdy se Nikita Serebrjakov vydá na střídačku.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

56:19

Vladivostoku se pomalu ale jistě krátí čas na vyrovnání! Domácí jednoduše vyhazují kotouče do středního pásma.

55:26

55:00

Hostům se v přesilové hře nepodařilo ohrozit branku Severstalu. Domácí dvakrát vyhodili kotouč přes všechny čáry.

53:26

Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Maxim Truňov – 2 min., hákování).

53:19

Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Domácí se s ničím nepářou a jednoduše vyhazují kotouče do středního pásma.

52:09

James Wright se prosmýkl středním pásmem, v útočné třetině zastavil hru a bekhendem nahodil kotouč na Kováře. Český brankář s přehledem vyrazil.

51:34

Oba týmy hrají v plném počtu.

50:30

Hostům se vůbec nedaří ohrozit branku Jakuba Kováře. Český brankář ve druhé třetině musel hasit pouze dvě rány.

49:34

Jakub Kovář

49:32

Ivan Gavrilenko střílel od modré čáry. Domácí obránce se obětavě položil do dráhy kotouče a tvrdou střelu zablokoval.

48:19

Andrej Koněv zkusil nahodit puk do útočného pásma. Jeho pobídku nedostihl nikdo v bílém a po zakázaném uvolnění se hra vrátí před Serebrjakova.

2:1

Branky a nahrávky: 13. Kagarlickij (V. Polák, P. Černov), 30. V. Polák (Kagarlickij, P. Černov) – 22. Mamin (Alexandrov)

Severstal Čerepovec: Jakub Kovář (Smirjagin) – Wilson, Stasenko, Jevsejenkov, Masuhr, Kudako, D. Ježov, Sizov, Chochlov – Kagarlickij, P. Černov, V. Polák – Vovčenko, Trubačjov, Truňov – Orlov, Magogin, Mons – Kazakovcev, Karlin, Monachov.

Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Bobkov) – Bartulis, Blum, Koněv, Volčenkov, Gavrilenko, Zemčjonok, Kurašov – Gorškov, Wright, Sabolič – Akeson, Sajustov, Lugin – Tkačjov, Fisenko, Sigarjov – Alexandrov, Kazakov, Mamin.

Rozhodčí: Gamalej, Gusev – Střelcov, Černyšev

02:26 CER 2 D. Ježov, podražení
12:21 CER 1:0 Kagarlickij (V. Polák, P. Černov)
17:18 CER 2 Magogin, podražení
19:23 CER 2+10 Wilson, zásah do hlavy nebo krku
21:55 VLD 1:1 Mamin (Alexandrov)
29:02 CER 2:1 V. Polák (Kagarlickij, P. Černov)