0:1

po prodl. (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)

28.09.2016, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • 9. kolo • Josef Prášek

Tipsport: 1.55 4.65 4.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme za sebou prvoligové utkání mezi Třebíči a Litoměřicemi, které muselo rozhodnout až prodloužení 3 na 3, ve kterém domácí chybovali a Litoměřičtí ujeli do přečíslení 2 na 1, které proměnil MATÚŠ PALOČKO. Litoměřice si tedy odváží dva body za vítězství v prodloužení 1:0. Příště na shledanou. (19:55:09)

61:50

Litoměřice právě vstřelily branku!

Litoměřice rozhodují zápas v prodloužení, Milfait ztratil puk v útočném pásmu a hosté jeli do přečíslení dva na jednoho. Filip Hanták přihrál puk MATÚŠI PALOČKOVI, který nekompromisně zavěsil. Asistence: Filip Hanták.

61:12

Ondráček zkoušel puk prohodit do brankoviště, naštěstí pro domácí se puk k nikomu nedostal.

60:25

Ofsajd domácích.

60:01

V základní hrací době jsme branku neviděli. Bude následovat prodloužení 3 na 3, které je novinkou letošního ročníku.

60:00

58:39

Jan Veselý se protáhl po levém mantinelu a vypálil na Jekela, ten střelu ale chytá bez problému.

58:34

Vhazování před brankářem Rybárem, zbývá poslední minuta a půl!

57:59

Hosté v plném počtu. Třebíč příležitosti měla, ale dneska nemá štěstí v zakončení.

57:13

Eratovu střelu tečoval Kristl, následně měl ještě možnost dorážet, ale nepovedlo se mu skórovat!

55:59

Šance pro domácí rozhodnout zápas ! Rubeš vyloučen za hákování!

55:32

Nahození z velké dálky Jekel raději pokryl, vhazování po jeho levici.

54:48

Chyba v hostující rozehrávce! Dolníček byl sám před bránou, ale na poslední chvíli mu střelu zblokoval jeden z obránců.