Chance liga

LHK Jestřábi Prostějov – Banes Motor České Budějovice

3:1

konec (2:0, 0:1, 1:0)

28.09.2016, 18:00 • Zimní stadion, Prostějov • 9. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.3 4.15 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost a přeji Vám příjemný zbytek večera! (20:34:54)
Střely na branku ve 3. třetině – 7:8, celkem – 26:37
Vyloučení ve 3. třetině – 3:2, celkem – 7:6
Je konec! Prostějovští hokejisté vítězí nad českobudějovickým Motorem 3:1 a připisují si tak do tabulky velmi cenné tři body. Domácí uspěli především díky výborné první třetině, ve které byli lepším týmem a po zásazích Martina Nováka a Lukáše Luňáka vedli 2:0. Jihočeši se od prostřední dvacetiminutovky zlepšili, ale velmi dobře chytajícího Pavla Kantora překonali pouze jednou. Ve 28. minutě to dokázal Miloslav Čermák. Právě tento útočník se ale nechal v době vrcholícího náporu Motoru vyloučit a Jestřábi v nabídnuté přesilovce přesně dvě minuty před koncem rozhodli zápas. Podruhé se do střelecké listiny zapsal Martin Novák, jenž tečoval střelu Protivného.

59:52

Nahození Suchánka nedoletělo až na Kantora. Ten poté před Robem přikryl volný puk.

59:42

Puk končí v ochranné síti a rozhodčí nařizují buly v obranném pásmu Prostějova. Hosté už ale mají příliš málo času.

58:59

Jihočeši to zkoušejí bez brankáře. Hrají tedy v šesti proti čtyřem!

58:58

Ještě přichází šance pro hosty! Jiří Půhoný vyloučen za podražení.

58:00

Jestřábi právě vstřelili branku!
Domácí zvyšují na 3:1 a hodně se tak přiblížili vítězství! Moskal nahrál na modrou Tomášovi Protivnému, jehož bomba skončila až v síti. Kotouč zřejmě ještě před brankou tečoval MARTIN NOVÁK, jenž je tedy označen za autora gólu. Asistence: Tomáš Protivný a Patrik Moskal.

57:29

Protivný od modré vyslal nebezpečnou střelu. Bláha mnoho neviděl, ale dokázal kotouč vyrazit.

56:56

Pavlin vybojoval puk a vyhodil ho.

56:28

Miloslav Čermák hosty oslabuje zbytečným faulem! Je vyloučen za podražení a Jestřábi mohou minimálně odehrát klidné dvě minuty!

56:02

Chovan objel branku, ale už nedokázal zasunout puk za pozorného Kantora.

55:29

Hosté v postavení mimo hru. Budějovicím se krátí čas, naopak pro Prostějov zase utíkají sekundy velmi pomalu.

54:28

Zakázané uvolnění domácích, hra se vrací zpět před Kantora.

53:56

Spolehlivý Pavel Kantor ukryl puk ve své výstroji. Dnes chytá velmi dobře.

53:38

Chovan je zpět na ledě. Nyní už nastává čas pro závěrečný tlak Motoru. Jestřábi ale samozřejmě budou proti.

53:02

Pýcha posílá puk až za domácí branku.

3:1

Branky a nahrávky: 5. M. Novák (V. Zadražil, Korhoň), 14. Luňák (A. Holík, Venkrbec), 58. M. Novák (Protivný, Moskal) – 28. Čermák (Suchánek, Nouza)

LHK Jestřábi Prostějov: Kantor (Neužil) – A. Holík, T. Kvapil, Protivný, D. Kolář, Holomek, V. Zadražil – Luňák, Venkrbec (C), Rudovský – M. Novák, Moskal, Korhoň – L. Krejčík, Šlahař, Půhoný – Švec, Hozák, Augustin.

Banes Motor České Budějovice: Bláha (Gába) – Suchánek, Vráblík, Pavlin, Pýcha, Fillman, Žovinec, Mazanec – Nouza, Rob, Čermák – Chovan, Pajič (C), Babka – Žálčík, Esposito, Heřman – Šulek, Škoda, Kuchejda.

Rozhodčí: Obadal, Šír – Ganger, Konvička