29.09.2016, 18:30 • CSKA Ice Palace • Martin Penker

Tipsport: 1.28 6.0 8.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (21:23:04)
Československá stopa

Jan Kolář (CHA) 1 + 0 čas na ledě: 22:40
Tomáš Zohorna (CHA) 1 + 0 čas na ledě: 22:25
Hosté dnes nakonec lépe zvládli samostatné nájezdy a nakonec tak dokázali zvítězit. Domácí tak dnes poprvé po devíti výhrách na domácím kluzišti prohráli.

Střely na branku: 28 – 35

V samostatných nájezdech zvítězil tým Amur Chabarovsk.
Autorem vítězné branky je TOMÁŠ ZOHORNA.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení nerozhodlo dnešní zápas a na řadu tak přicházejí nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:00

Právě se rozeběhla poslední minutka prodloužení. Dnes tak budou muset pravděpodobně rozhodnout nájezdy.

62:29

Domácí drží kotouč na svých holích, ale nedaří se jim se s ním dostat do útočném pásma.

61:21

Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.

60:49

Romancev se dostal ke střele z pravého kruhu. Branku však přestřelil.

60:01

Ve třetí třetině jsme se branky nedočkali a zápas tak skončil za stavu 1:1. Následovat tedy bude prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:09

Už nám běží poslední minutka zápasu a nevypadá to, že by měl jeden z týmů šanci vstřelit rozhodující gól. Pravděpodobně dnes uvidíme ještě minimálně prodloužení.

58:38

Da Costa to zkoušel individuálně středem kluziště. Na útočné modré však narazil na jednoho z obránců, který mu kotouč dokázal sebrat.

58:00

Poslední dvě minutky třetí třetiny.

57:31

Zub dostal nabito na modrou čáru, ale jeho následná dělovka skončila nad brankou.

56:51

Litovčenko napřáhl ke střele od modré čáry. Branku však minul.

55:32

Domácí drží kotouč na svých holích a snaží se ještě vymyslet něco směrem dopředu.

54:49

Zajímavou střelou od modré se prezentoval Vj. Ušenin, ale branku minul.

53:23

Jeden z domících hráčů vyslal na branku střelu z levého kruhu. Jeho tvrdou střelu však dokázal Metsola vyrazit mimo tři tyče.

52:32

Domácí se nemohou dostat s kotoučem do útočného pásma.

52:02

Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Jan Kolář – 2 min., podražení).

51:07

Další ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude opět ve středním pásmu.

50:09

Da Costa se dostal ke střele z mezikruží. Branku však přestřelil.

49:35

Enlund vyslal na branku střelu od modré. Střela se mu však vůbec nepovedla a Metsola tak kotouč v pohodě chytil.

48:59

Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

47:56

Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho. Zohorna to však vzal vše na sebe, ale překonat Sorokina střelou mezi betony nedokázal.

47:32

Komerční přestávka.

47:20

Adamčuk dostal nabito na modrou čáru. Jeho následná dělovka skončila nad brankou.

46:21

Domácí si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.

45:55

Na ledě se toho momentálně moc neděje. Hra je často přerušovaná.

44:05

Kiselevič napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus branku minul jen o kousíček!

43:35

42:45

Panin a Dědunov se poprali před brankou Chabarovsku a oba tak vyfasovali osobní tresty.

42:08

Myasiščev napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus však dokázal zablokovat jeden z obránců.

42:01

Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Metsolou.

41:28

Zohorna napřáhl ke střele z levého kruhu. Jeho pokus však skončil nad brankou.

40:51

Domácí stále drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.

40:05

Domácí vyhráli úvodní buly třetí třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.

40:01

Další třetina začne přibližně v 20:18.
Druhá třetina je za námi. Druhá třetina už byla více zajímavá, než ta první, neboť jsme se dočkali hned dvou branek. Nejdříve se ve 23. minutě trefil Kugryšev a následně ve 31. minutě dokázal z přesilové hry vyrovnat Kolář. Stav utkání je tak po dvou třetinách nerozhodný 1:1. Třetí třetina tak bude ještě velmi zajímavá. Určitě si jí tedy nenechte s námi ujít.

Střely celkem: 15 – 11

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:30

Zohorna se řítil ještě s jedním ze spoluhráčů proti jednomu obránci. Zohorna to však vzal vše na sebe, ale jeho pokus mířený ke vzdálenější tyči skončil mimo.

39:19

Kotouč se dostal po odrazech před Metsolou do jeho lapačky. Vhazovat se tak bude po jeho levé ruce.

39:00

Právě se nám rozeběhla poslední minutka druhé třetiny.

37:51

Hra je momentálně hodně přerušovaná a na ledě se tak toho příliš neděje před koncem druhé třetiny.

37:30

Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Sorokinem.

36:52

Stoljarov vyslal na branku střelu z mezikruží. Branku však přestřelil.

36:42

35:16

Železnov se dostal ke střele z pravého kruhu. Jeho pokus z otočky však minul branku.

34:38

34:01

Nyní jsme byli svědky krásného okamžiku, kdy jeden z fanoušků přímo na stadionu požádal svou přítelkyni o ruku a ta samozřejmě řekla ano.

34:01

33:25

33:11

Zub napřáhl ke střele od modré. Branku však minul.

33:00

Kuusela se proháčkoval s kotoučem podél levého mantinelu až před Sorokina. Toho však následně nedokázal prostřelit střelou mezi betony.

32:27

Romancev vyslal na branku střelu z pravého kruhu. Jeho pokus však Sorokin bez problému vyrazil mimo tři tyče.

31:49

Hosté se nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.

31:25

Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Igor Ožiganov – 2 min., držení protihráče).

30:41

30:41 Jan KOLÁŘ - 1:1

30:41

Chabarovsk právě vstřelil branku!
Hosté využívají přesilovou hru a vyrovnávají na 1:1! JAN KOLÁŘ dostal nabito na modrou čáru a následnou dělovkou pod břevno nedal Sorokinovi sebemenší šanci. Asistence: Arťom Zub a Vladislav Ušenin.

29:56

Ramstedt vystřelil z pravého kruhu. Jeho pokus dokázal zablokovat jeden z obránců.

29:40

Hosté posílají na branku jednu střelu za druhou. Sorokin však zatím odolává.

29:02

Zahráli jste si někdy na zamrzlé řece? :-)

29:02

Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Nikita Pivcakin – 2 min., hákování).

28:47

28:06

27:41

Těsně před brankářem se ocitl zcela osamocen s kotoučem Stoljarov, ale ani on nedokázal Metsolu prostřelit.

27:31

Kugryšev se dostal ke střele z mezikruží. Jeho pokus však dokázal Metsola vyrazit nad branku.

26:46

Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Kirill Kapustin – 2 min., vražení na hrazení).

26:41

Světlakov se dostal ke kotouči v útočném pásmu. Byl tam však sám a následně o kotouč tak opět přišel.

26:21

25:30

Oba týmy jsou v plném počtu.

25:02

Dědunov nahodil kotouč do útočného pásma. Za brankou soupeře však ztratil kotouč Kacuba.

24:29

23:27

Nikita Kvartalnov a Michail Železnov se do sebe pustili na jedné z modrých čar a oba tak následně vyfasovali dvouminutový trest za hrubost.

22:26

22:26 Dmitrij KUGRYŠEV - 1:0

22:26

CSKA právě vstřelilo branku!
Domácí se dostávají do vedení! Ožiganov napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus Metsola vyrazil pouze do míst, kde se nacházel DMITRIJ KUGRYŠEV a ten se na dvakrát nemýlil. Asistence: Igor Ožiganov a Valerij Ničuškin.

22:02

Stoljarov vyslal na braku střelu z velkého úhlu. Jeho pokus však nenadělal Metsolovi větší potíže.

21:43

Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

21:13

Ožiganov se dostal ke střele těsně před brankářem Metsolem. Jeho pokus však dokázal zablokovat jeden z clonících obránců.

20:42

Další ofsajd. Tentokrát na druhé straně.

20:26

20:05

Domácí vyhráli úvodní buly druhé třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.

20:01

Další třetina začne přibližně v 19:17.
První třetina je za námi. V první třetině jsme mohli vidět velmi vyrovnaný hokej. První velkou šanci utkání jsme mohli vidět v čase 6:08, kdy se těsně před Metsolou dostal ke kotouči Da Costa, ale ten překonat brankáře nedokázal. Do další větší šance se dostali hosté, když se v čase 14:30 dostal ke střele z mezikruží osamocený Litovčenko, ale jeho střelecký pokus dokázal Sorokin vyrazit mimo tři tyče. Na první branku si tak budeme muset ještě počkat.

Střely na branku: 5 – 5

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:23

D. Kvartlanov snadno přišel o kotouč za brankou soupeře a v první třetině se už asi branky nedočkáme.

19:00

Právě se rozeběhla poslední minutka první třetiny.

18:32

Hosté ztratili kotouč ve středním pásmu a hrát tak mohou domácí.

17:44

Domácí se nachvíli usadili v útočném pásmu. Nebylo to však příliš dlouho, neboť o malou chvíli později přišla přihrávka od jednoho z nich a kotouč tak získali na své hole hosté.

16:58

Železnov se dostal ke kotouči těsně před brankářem. Následně ho však nepustil k pořádné střele jeden z obránců.

16:36

15:25

14:30

Zub vyslal na branku střelu od modré. Jeho pokus těsně před brankářem zablokoval jeden z obránců, ale kotouč se následně dostal k úplně volnému Litovčenkovi. Ten však následně střelou z mezikruží nedokázal překonat Sorokina.

13:35

Jeden z hostujících hráčů vyslal na branku střelu od modré. Jeho tvrdý pokus však Sorokin dobře viděl a kotouč tak dokázal vyrazit mimo tři tyče.

13:24

Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Vjačeslav Osnovin – 2 min., vysoká hůl).

12:48

Hosté si mezi sebou špatně přihráli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.

11:35

Kondratěv se dostal ke střele od modré čáry. Jeho slabou střelu Sorokin v pohodě vyrazil mimo tři tyče.

11:10

Kutuzov vyslal na branku střelu od modré. Jeho pokus se ještě snažil před Metsolou tečovat jeden z jeho spoluhráčů. To se mu sice povedlo, ale pouze do připravené lapačky brankáře Metsoly.

10:25

Stoljarov si tak dlouho hrál s kotoučem za brankou soupeře, až o něj přišel.

09:31

Kuusela nahodil na branku kotouč od modré čáry. Jeho slabý pokus dokázal Sorokin v pohodě vyrazit do rohu kluziště.

09:19

08:40

07:42

Aťušov si hodil kotouč do útočného pásma podél pravého mantinelu. Následně se ho snažil ještě dojet dřív než jeden z obránců. To se mu však nepovedlo a hrát tak mohou domácí.

07:03

06:33

Kuusela s Ramdstedtem dlouho bojovali o kotouč za brankou soupeře. Nakonec ho však ve svůj prospěch nezískali.

06:09

06:08

V obrovské šanci se ocitl Da Costa. Ten se dostal ke kotouči zcela osamocen před Metsolou. Ten však následně proti jeho střeleckému pokusu vytáhl nádherný zákrok.

05:11

Dědunov pouze nahodil kotouč do útočného pásma a následně jel střídat.

04:20

Železnov se dostal ke střele z mezikruží. Branku však minul.

03:42

Domácí si mezi sebou neporozuměli ve středním pásmu a o kotouč tak přišli.

02:59

Enlund vyslal na branku střelu z levého kruhu. Branku však minul.

02:39

Jeden z domácích hráčů nahodil kotouč ze středního pásma přímo na branku a Metsola následně raději kotouč přikryl před dotírajícím Da Costou.

01:50

Jeden z hostujících hráčů pouze nahodil kotouč do útočného pásma a následně celá jeho pětka jela střídat.

01:14

Andronov nedostal přesnou přihrávku do levého kruhu a kotouč tak skončil pouze ve středním pásmu.

00:32

Da Costa se nedokázal prokličkovat s kotoučem středem kluziště do útočného pásma a puk tak získávají na své hole hosté.

00:05

Hosté vyhráli úvodní buly první třetiny a momentálně s kotoučem kombinují ve vlastní třetině.

00:01

Halou momentálně zní Ruská národní hymna.
Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v červených dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

CSKA Moskva: Sorokin (Fasth) – Pivcakin, Ožiganov, Kutuzov, Kiselevič, Naumenkov, Panin, Myasiščev – Kugryšev, Enlund, Da Costa – Al. Popov, K. Petrov, Ničuškin – Andronov (C), V. Žarkov, Kvartaľnov – Osnovin, Stoljarov, Kvartalnov – Světlakov.

Amur Chabarovsk: Metsola (Pečurskij) – Aťušov (C), Zub, Kondratěv, J. Kolář, Adamčuk, Kosmačjov, Jelesin – Romancev, Litovčenko, Kapustin – Ramstedt, Kuusela, T. Zohorna – Vl. Ušenin, Byvalcev, Vj. Ušenin – Kacuba, Dědunov, Železnov.

Rozhodčí: Komarov, Ovčinnikov – Kuprijanov, Medveděv.
Poslední 3 vzájemná utkání

CSKA Moskva – Amur Chabarovsk 2:0
Amur Chabarovsk – CSKA Moskva 3:2
Amur Chabarovsk – CSKA Moskva 1:2
Amur Chabarovsk

Amur Chabarovsk se momentálně nachází v tabulce Východní konference na deváté příčce s osmnácti body. Po šestnácti odehraných zápasech má na svém kontě 5 výher, 1 výhru po prodloužení, 1 prohru po nájezdech a 9 proher po normální hrací době. Venku zatím odehrál sedm zápasů, ze kterých 1x vyhrál po prodloužení, 1x prohrál po nájezdech a 5x prohrál po normální hrací době.

CSKA Moskva

CSKA Moskva se momentálně nachází v tabulce Západní konference na první příčce se sedmatřiceti body. Po patnácti odehraných zápasech má na svém kontě 12 výher, 1 prohru po nájezdech a 2 prohry po normální hrací době. Na domácím kluzišti zatím odehrála devět zápasů, které všechy vyhrála. V dnešním utkání tak bude CSKA obrovským favoritem. Uvidíme však, jestli si s touto rolí poradí a zvítězí po desáté na domácím kluzišti.

CSKA Moskva – Kunlun 3:0
CSKA Moskva – Vladivostok 3:0
Jokerit – CSKA Moskva 3:2 po nájezdech
Barys Astana – CSKA Moskva 4:0
Jugra – CSKA Moskva 0:2
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu ruské nejvyšší hokejové soutěže KHL mezi CSKA Moskva a Amur Chabarovsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

1:2

Branky a nahrávky: 23. Kugryšev (Ožiganov, Ničuškin) – 31. J. Kolář (Zub, Vl. Ušenin), rozh. náj. T. Zohorna