28.09.2016, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Kryštof Severa (@KrystofSevera)

Tipsport: 1.9 3.85 3.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Henrik Samuelsson (ARI) 1+0
2. Antoine Laganiere (ANA) 1+0
3. Matt Hacket (ANA) 16 zák., 1 gól, 94,1% (06:40:26)
Skončil nám duel přípravy NHL ve kterém hostující Arizona poraží domácí Anaheim 2:1. Ve třetí třetině jsme mohli vidět jen jednu branku, které docílil v devětačtyřicáté minutě Henrik Samuelsson. Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji vám hezký zbytek dnešního svátečního dne.

59:40

Jones vypálil na Hilla, ten přerušuje hru.

57:20

Arizonští měli tři dobré příležitosti, ale postupně selhal ve dvou šancích McGinn a poté i Chychrun.

55:18

Holzer se pokusil srovnat svou střelou skóre, ale neúspěšně.

54:30

Jones se dostal před branku, ale jeho střela míjí svatyni Arizony.

52:55

Boyle si musí připadat jako na střelnici! V krátkém časovém sledu jej prověřili Fischer, Mueller a Crouse!

52:13

Staňte se fanoušky NHL.cz!

52:13

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Mahura – 2 min., nedovolené bránění).

51:00

Duclairovu střelu dorážel McGinn, ale brankář Boyle přerušuje hru.

50:04

Fowler (Anaheim) podrazil Martinooka a bude zaslouženě vyloučen.

49:25

O srovnání se pokoušel Sideroff, ale Hill zatím drží čisté konto.

48:50

Arizona právě vstřelila branku!
HENRIK SAMUELSSON se po vhazování dostal k puku, zacílil a překonal brankáře Boyla v brance Anaheimu. Asistence: Jamie McGinn.

47:34

Dauphinovu střelu likviduje Boyle a přerušuje hru.

47:27

Nejprve dvakrát vypálil Larsson, poté Fowler, ale ani jeden nedokázal dostat kotouč za Hilla!

46:38

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Samielsson – 2 min., vysoká hůl).

41:47

Ani Kossila, ani Holzer svými střelami na brankáře Hilla nevyzráli

40:41

Martinook se pokus zápěstím překonat brankáře kačerů, ten si jeho střelu pohlídal.

40:01

Druhá třetina nám již branky přinesla. Nejprve šli do vedení hosté, když v jednadvacáté minutě využil hry 4 na 4 Chris Mueler. Srovnat se domácím povedlo v devětadvacáté minutě když se prosadil dorážkou Antoine Laganiere.

Střely po druhé třetině: 14:24.

40:00

39:50

Duclair vypálil, ale Boyle byl připraven.

39:01

Martinookova střela zápěstím končí ve výstroji brankáře Boyla, který se puku rychle zbavuje.

38:12

Vyloučen domácí Vermette za hru zlomenou holí.

37:39

Z rychlého brejku vypálil Murphy, ale Boyle zůstává jistý a jeho ránu vyráží.

36:28

Nattinenova rána nadělal potíže brankáři Arizony, ale ten si dokázal poradit.

35:17

Nejprve si na brankáři Anaheimu vylámal zuby Deangelo, posléze Dunclair. Brankář Boyle předvedl dva dobré zákroky.

34:11

Stromeho rychlá střela donutila zakročit Boyla.

32:21

Garbuttova rána znamená pouze zákrok hostujícího gólmana.

31:21

Arizonský Murphy se dostal ke střele zápěstím, ale ta si cestu přes brankáře neprodrala.

30:49

Máme tu střídání brankářů na obou stranách. Do branky se nyní staví Hill (ARI) a Boyle (ANA).

30:48

Stromova rána znamená přerušení a komerční pauzu.

30:18

Šanci na strhnutí skóre na stranu Anaheimu měl Jones, ale jeho bekhendový pokus se nesetkal s úspěchem.

29:18

Dahlbeck se prokličkoval ke střele, ale nepřekonal brankáře soupeře.

28:43

Sideroffova střele nepřevrhla skóre na stranu Anaheimu.

28:09

Anaheim právě vstřelil branku!
A máme srovnáno! Garbuttovu střelu sice brankář Peters ještě stihl vyrazit, ale na dorážku ANTOINEA LAGANIEREHO byl již krátký! Asistence: Ryan Garbutt, Kalle Kossila.

25:45

Cogliano se po dobré práci v útočném pásmu dostal do pozice k palbě, ale jeho střela si volné místečko v bráně Arizony nenašla.

24:14

Garbutt se opět pokusil překonat brankáře Peterse, ale ten zůstává ve střehu.

23:09

Samuelsson vypálil, ale Hackett byl tentokrát pozorný.

21:26

Odpovědět se snažil Garbutt, ale jeho střela si nenašla cestu do branky.

20:52

A máme tu první branku! Situace 4 na 4 využil CHRIS MUELLER a překonává brankáře Hacketta! Arizona se tedy ujímá vedení 1:0. Bez asistence.

20:01

Máme za sebou první třetinu dnešního duelu mezi Aneheimem Duck a Arizonou Coyotes. Po první třetině je stav nerozhodný 0:0.

20:00

20:00

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Roy – 2 min., hákování).

19:17

Hostující Chychrun si v souboji přidržel Garbutta a je vyloučen.

18:58

McGinn podobně jako Dauphin nepřekonal Hacketta.

18:18

Otevřít skóre mohl 102 vteřin před koncem první třetiny Dauphin, ale nepřekonal brankáře Anaheimu!

16:32

Selleck míjí branku Hacketta.

14:49

Chychrun a jeho pokus neotevřeli skóre Hackett odolal.

14:17

Merkleyho ránu lapil Peters a přerušil hru.

14:08

Roy se dostal ke střele, ale nedokázal ji vyslat tak přesně aby Peterse překonal.

12:29

Kossila se protáhnul v útočném pásmu až do pozice ze které mohl střílet a sou střelou protáhl Peterse.

12:05

Vermette dohrál Stroma u hrazení a sklidil tak od publika výrazný potlesk.

11:59

Dunclairova střela končí na Hackettově výstroji.

11:05

Dauphin se opět dostal ke střele, ale Hackett zasahuje.

10:46

Martinookova střela byla zblokována mimo hřiště, hra přerušena, následuje komerční pauza.

08:10

Crousova střela nezamířila přesně.

07:28

Krátce po sobě stříleli Dauphin a Chychrun, ani jeden však brankáře Hacketta.

06:41

Laganiere nedokázal z dobré pozice zamířit přesně.

06:06

Capobianco donutil brankáře k zákroku a ten přerušuje hru. Následuje komerční přestávka.

05:09

Welinski se dostal do dobré pozice, ale míjí branku kojotů.

03:40

Woodova střela protáhla brankáře domácích.

02:02

Garbutt donutil svou střelou brankáře zasáhnout. Ten vyráží.

01:58

Larssonova střela míjí branku Arizony.

01:19

Odražený kotouč končí na střídačkách. Hra přerušena.

00:52

Crouse tvrdě dohrál Holzera u hrazení.

00:01

Začátek utkání bude o pár minut pozdržen.

Anaheim Ducks: Hackett (Boyle) – Montour, Welinski, Megna, Mahura, Fowler, Holzer, Larsson – Cogliano, Garbutt, D.Jones – Raymond, M.Jones, Sgarbossa – Vermette, Nattinen,Roy – Sideroff, Kossila, Laganiere – Soy

Arizona Coyotes: Hill ( Peters)- DeAngelo, Murphy, Chychrun, Dahlbeck, Burlon, Dineen, Wood, Capobianco
Skaters – Duclair, Strome, Cunningham – Fischer, Olver, Merkley – Selleck, Martinook, Mueller – Samuelsson, Crouse, Dauphin – McGinn, Pederson.

Krásné středeční ráno, vítejte u sledování přípravného duelu kanadsko-americké NHL. V dnešním duelu se střetnou celky Anaheim Ducks a Arizona Coyotes. Tímto zápasem, který začíná v 1:00, vás bude provázet Kryštof Severa.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

1:2

Branky a nahrávky: 29. Laganire (Garbutt, Kossila) – 21. Mueller, 49. Samuelsson (McGinn)

Anaheim Ducks: Hackett (31. Boyle) – Montour, Welinski, Megna, Mahura, Fowler, Holzer, Larsson – Cogliano, Garbutt, D.Jones – Raymond, M.Jones, Sgarbossa – Vermette, Nattinen,Roy – Sideroff, Kossila, Laganiere – Soy

Arizona Coyotes: Peters (31. Hill)- DeAngelo, Murphy, Chychrun, Dahlbeck, Burlon, Dineen, Wood, Capobianco Skaters – Duclair, Strome, Cunningham – Fischer, Olver, Merkley – Selleck, Martinook, Mueller – Samuelsson, Crouse, Dauphin – McGinn, Pederson

19:17 ARI 2 Chychrun, držení protihráče
20:00 ANA 2 Roy, hákování
20:52 ARI 0:1 Mueller
28:09 ANA 1:1 Laganire (Garbutt, Kossila)
38:12 ANA 2 Vermette, zlomená hůl / hraní
46:38 ARI 2 Samielsson, vysoká hůl