4:2

konec (0:1, 1:0, 3:1)

28.09.2016, 18:00 • 5. kolo • Michal Knápek

Tipsport: 1.9 4.5 2.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnes jsme viděli velice zajímavý a nebál bych se říct i vyhrocený zápas. Utkání sice otevřeli Bobři, vedení se jim podařilo držet pěknou řádku minut. Nový Jičín se ale od druhé třetiny schopil, podařilo se mu vyrovnat a ve třetí třetině ještě náskok zvýšit. Valašské Meziřičí pak zkusilo hrát v šesti, což se jim vymstilo. Tři body si celkem zaslouženě berou domácí. Ode mne je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a brzy napočtenou u dalších onlinů. (20:17:04)

59:35

Následek tohoto počinu je značný dým po celé tribuně.

59:35

Utkání se spíše dohrává a nic zajímavého se už zřejmě nestane, kromě toho že hostující fanoušci vypustili pyro.

59:24

Vhazování před Ilášem.

59:02

Nový Jičín právě vstřelil branku!
Říká se hop nebo trop! V tomto případě spíše to druhé! Valašské Meziřičí hrálo bez brankáře, Kratochvíl Šimon se ve středním pásmu ujal puku, vyslal přízemní střelu na odkrytou bránu a mířil přesně!

58:48

Hosté hrají bez brankáře v šesti!

58:48

Hosté si vyžádali oddechový čas!

58:48

Iláš raději kryje střelu mimo bránu a bude se vhazovat po jeho levé ruce!

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:25

57:20

Zakázané uvolnění Nového Jičína.

57:01

Málem jsme byli svědky dalšího gólu, Chvostek Michael dobře viděl před bránou Samiece (Samiec), Plšek ale vytáhl dobrý zákrok a skóre se nemění!

56:32

Jde vidět jak je zápas vyhrocený, když Málek teď se snažil tečovat střelu a byl u toho napaden domácí obranou, tento zákrok zůstává bez trestu, jde spíše o menší potyčky a osobní vyřizování účtu.

55:25

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Mikel – 2 min, hákování.). A nyní může ukázat své přesilovkové kvality i Nový Jičín a definitivně tak rozhodnout o stavu utkání!

55:00

Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
Autorem branky je BAROŠ. Asistence: Varga. Valašské Meziřičí využívá přesilovku a je zaděláno na pořádné drama! Baroš Vojtěch dostal dobřou přihrávku od Vargy Davida a podařilo se mu překonat Iláše 3:2 !

54:39

Nový Jičín se osvobozuje a Bobři tak mohou zkusit založit novou útočnou akci.

54:01

Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Samiec – 2 min, napadení.). Další přesilová hra pro hosty, Samiec fasuje dvě minuty a Bobři mohou ještě něco s nepříznivým stavem udělat.

53:44

Iláš pokryl puk, po zapískání ještě Martiník doloval puk, rozhodčího si ho zavolal k sobě a byl důrazně pokárán.

4:2

Branky a nahrávky: 26. Stránský (Rác), 42. Rác (Novotný), 51. Kocián (Gebauer), 60. Kratochvíl (Dresler) – 1. Dvořák (Fojtík, Kývala), 55. Baroš (Varga)

HK Nový Jičín: Iláš (Kohn), Strásnký, Nesvadba, Hruška, Vašut, Dresler, Cabák, Gebauer, Samiec, Zdeněk, Chvostek, Rác, Kocián, Málek, Sonnek, Kratochvíl, Novotný, Uhlár

HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (Čáp), Chroboček, Mikel, Nedbálek, Štědrý, Vydra, Žabčík, Pernický, Brunec, Dvořák, Kubo, Kývala, Martiník, Podešva, Pořický, Studený, Baroš, Fojtík, Varga, Varga

0:29 VAL 0:1 Dvořák (Fojtík, Kývala)
3:30 VAL 2 Kubo
7:20 NJI 2 Dresler
11:02 NJI 2 Chovstek
12:57 VAL 2 Martiník
20:50 NJI 2 Nesvadba