Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.

2. třetina:

Minnesota Wild: 6

1. třetina:

Colorado Avalanche: 8
Utkání končí vítězstvím Lavin 4:1. Colorado rozhodlo o své vítězství povedenou druhou a třetí třetinou, kdy se pokaždé dokázalo dvakrát gólově prosadit a stav 0:1 zvrátit ve svůj prospěch. Minnesotě jako by zvlhl střelecký prach a recept nenašla ani na náhradního gólmana Lieuwena, který nahradil ve třetí třetina Smitha.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny, střelu Nicolase Melocheho zablokoval Zac Dalpe.

57:36

Colorado právě vstřelilo branku!
Laviny pečetí výsledek gólem do prázdné brány BEN SMITH. Asistence: Turner Elson.

56:40

Minnesota se tlačí v závěru do útoku, Nathan Lieuwen ale dál drží čisté konto, uspěl proti dvěma střelám Zaca Dalpeho.

54:27

Rene Bourque zkouší pozornost Devana Dubnyka, ten chytá a přerušuje hru.

53:14

52:42

Nathan Lieuwen si připisuje další zákrok, tentokrát po střele Mike Reillyho.

52:08

Se střelou Jareda Spurgeona si Nathan Lieuwen dokázal poradit, bude se vhazovat ve třetině Avalanche.

51:14

Hosté se budou bránit v oslabení, Duncan Siemens zahákoval Jasona Zuckera a dostává dvouminutový trest.

50:00

Je před námi posledních deset minut základní hrací doby, hosté vedou o dva góly a zatím drží soupeře v šachu.

49:44

Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:44

Michajl Grigorenko zablokoval střelu Mike Reillyho, Lieuwen tak nemusel zasahovat.

48:27

Na druhé straně zkouší pozornost Devana Dubnyka Troy Bourke, skóre se nemění.

47:15

Nathan Lieuwen si poradil se střelou Joela Erikssona.

1:4

Branky a nahrávky: 12. Bartley (Graovac) – 23. Sislo (Burke), 31. Bourque (Gelinas, Bigras), 47. Grigorenko (Siemens, Gelinas), 58. B. Smith (Elson)

Minnesota Wild: Dubnyk (Vay) – Folin, Reilly, Brodin, Spurgeon, Bouramman, Bartley – Pominville, Staal, Zucker – Tuch, Graovac, Schroeder – Gabriel, Dalpe, Carter – Hagel, Eriksson Ek, Beck

Colorado Avalanche: J. Smith (41. Lieuwen) – Bigras, Stanton, Siemens, Gelinas, Zadorov, Meloche – Bourque, Grigorenko, Whitney – B. Smith, Compher, Martinsen – Sislo, Bourke, Beaudin – Elson, Nantel, Grimaldi

Rozhodčí: Meier, Nicholson – Galloway, Berg

11:16 MNS 1:0 Bartley (Graovac)
19:00 MNS 2 Spurgeon, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
22:15 COL 1:1 Sislo (Burke)
27:00 COL 2 Gelinas, nedovolené bránění
29:49 MNS 2 Beck, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo