Příprava NHL

Philadelphia Flyers – New York Islanders

4:0

konec (2:0, 1:0, 1:0)

28.09.2016, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Kryštof Severa (@KrystofSevera)

Tipsport: 2.15 3.75 2.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Wayne Simmonds (PHI) 2+0
2. Steve Mason (PHI) 0 zák., 0 gólů, 100,0%
3. Travis Sanheim (PHI) 0+2 (06:35:17)
Skončilo přípravné utkání kanadskoamerické NHL, ve kterém Philadelphia Flyers poráží New York Islanders 4:0. Ve třetí třetině padla jedna branka, jejímž autorem byl Wayne Simmonds.

59:53

McAdam zabránil Sanheimově střele v cestě mezi betony do branky.

59:25

O osudu utkání již dávno rozhodnuto, jedinou otázkou zůstává zda-li skončí utkání rozdílem čtyř, či pěti branek.

59:04

Utkání tak dohrávají Flyers v přesilové hře.

58:25

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Weise – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu New York Islanders (Johnston – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
Vyloučení v týmu New York Islanders (Holmstrom – 2 min., krosček + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

58:25

95 vteřin před koncem se strhla větší šarvátka v prostoru před střídačkami.

58:03

Probíhají poslední dvě minuty třetí periody a Islanders kombinují v pásmu Flyers.

57:47

Puk mimo hřiště. Následuje komerční pauza.

57:40

Mason vyrazil kotouč po střele od modré, ale pravděpodobně ani on sám neví jak se mu to povedlo.

56:56

Se střelou od modré čáry si Mason poradil a přesilovka hostí se chýlí ke konci.

56:32

Mayfield protíhl Masona, ten vykopává kotouč.

56:20

Pas na Baileyho přišel pozdě a Mason dokázal sáhnout do dráhy kotouče.

56:01

Cizikas dostal pas před odkrytou branku na brusle a nemohl tak zakončit.

55:25

Islanders uzavřeli Flyers v jejich pásmu a rozvážnou kombinací se snaží rozebrat formaci domácích.

55:19

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Myers – 2 min., podražení).

55:12

Bude se opět vylučovat na straně domácích.

54:22

Oddechový čas pro hosty.

54:22

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Provorov – 2 min., vražení na hrazení).

53:33

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Vandevelde – 2 min., držení protihráče).

53:19

Ljubimovova střela protáhla McAdama v bráně Islanders.

52:26

Hosté se hnali kupředu, ale nedokázali přejít čistě modrou čáru a kotouč tak musejí bojovat u branky Masona.

50:57

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Laughton – 2 min., nesportovní chování).
Vyloučení v týmu New York Islanders (Holmstrom – 2 min., nesportovní chování).

50:26

Střela od modré čáry byla těsně před Gibsonem tečována! Velká škoda pro domácí tým, který mohl navýšit skóre.

58:54

Staňte se fanoušky NHL.cz!

48:54

Ke střele se protlačil Provorov, ale nedokázal překonat brankáře Gibsona, stav se tedy nemění.

48:59

Verhaegeho rána jen těsně minula branku.

47:30

Leeho střela byla zblokována, dorážku poslal hráč hostujícího týmu nad branku.

44:29

Schultzova střela prověřila Gubsona, ten však odolal.

15:55

Gibsona v bráně Islanders nahrazuje McAdam.

43:19

Del Zotto zblokoval střelu zprvní a zabránil tak velké šanci.

42:17

Cizikas zblokoval střelu od modré čáry.

42:04

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Raffl – 2 min., hákování).

41:30

Zakázané uvolnění domácího výběru.

40:15

Philadelphia právě vstřelila branku!
Tak to bylo rychlé! Krátce po vhazování se k puku dostal WAYNE SIMMONDS a svou druhou brankou v utkání zvyšuje na rozdíl čtyř branek! Asistence: Brayden Schenn, Travis Sanheim.

40:10

Kupředu se po úspěšném vhazování ženou hráči Flyers.

40:01

Je za námi i druhá třetina dnešního duelu, ve kterém prozatím vede domácí Philla nad hostujícími Islanders 3:0. Ve druhé třetina padla pouze jedna branka a to do sítě Islanders. V dvaatřicáté minutě se jemnou tečí prosadil Miele.

40:00

39:55

Další Cousinsův pokus vykopl Gibson, dorážka zblokována mimo hřiště.

39:49

Cousinsův pokus bekhendem končí mimo branku.

39:27

Vyloučení v týmu New York Islanders (Ho-Sang – 2 min., hákování).

39:20

Bude se vylučovat, přesilovku si zahrají domácí.

39:10

Beauvillier mohl snížit, ale sám před Masonem zaváhal a kotouč tak poslal pouze do výstroje brankáře Flyers.

38:53

Hosté bojují o kotouč u hrazení v útočném pásmu.

38:30

37:53

Pobyt Flyers v útočném pásmu neměl ani tentokrát dlouhého trvání a Islanders vyhazují.

37:15

Hosté se osvobozují.

36:48

O osekávání se u hrazení se Cizikasovi podařilo vyhodit, ovšem pouze na vlastní střídačku.

36:28

Vyloučení v týmu New York Islanders (Leduc – 2 min., nedovolené bránění).

36:20

Islanders se nepovedlo přít přes modrou čáru a přicházejí o puk.

35:34

Del Zottova střela byla tečována těsně mimo branku hostujících hráčů.

35:29

MacDonaldova rána našla pouze lapačku brankáře Gibsona.

35:09

Domácím se podařila udržet kotouč v útočném pásmu a mohou rozestavit útočnou formaci.

34:30

Ljubimov postupoval kupředu, ale nepřešel přes obránce.

33:25

Markinsonův průnik a následná střela provětrala chrániče Masona, ten však stále drží čisté konto.

33:01

Domácí opět míří z vlastního pásma směrem kupředu.

31:22

31:22 MIELE - 3:0

31:22

Ačkoli byly oba celky v plném počtu, tak dokázali hráči v oranžových dresech uzamknout hráče Islandes v jejich pásmu a střelu Raffla tečoval za záda brankáře Gibsona ANDY MIELE a Flyers tak vedou již o tři branky! Asistence: Michael Raffl, Travis Sanheim.

30:38

Zakázané uvolnění v podání hokejistů z New Yorku.

29:40

Winquistova rána z mezikruží notně vystrašila brankáře domácích, ale ten si poradit dokázal.

29:20

Beauvillierova střela protáhla Masonovi betony, ale domácí gólman kotouči v cestě do brány zabránil!

28:45

A máme tu další vyhození letců až do míst kde vládne brankář Gibson.

28:24

Domácí tým se osvobozuje vyhozením až k brance svého soupeře.

28:14

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Laughton – 2 min., hákování).

27:24

Zakázané uvolnění domácích hokejistů.

26:47

Kotouč za brankou Masona, kde jej domácí gólman rozehrává.

26:27

Nahození do rohu útočného pásma vybojoval jeden z domácích a hledá své spoluhráče před brankou Gibsona.

26:14

Ofsajd hostujícího celku.

25:24

Miele tvrdě dohrál Winquista, jenž se tvrdě zvedá z ledu.

25:00

Puk zašlápnut v rohu. Hra přerušena.

24:25

Zakázané uvolnění Islanders.

23:42

Prince se hnal zcela osamocen na brankáře Masona, ale ten si dokázal poradit s jeho střelou nad vyrážečku a podržel tak svůj tým.

23:30

Domácí se dostali do útočného pásma, ale tam o kotouč přicházejí.

22:57

Domácí hokejisté působí při vedení o dvě branky spokojeně a nikam nepospíchají.

22:14

Schenn dostal kotouč z pásma Letců a může zamířit kupředu.

21:33

A teď to mohlo být i jedinou branku! Sanheiovi přeskočil před vlastní brankou puk hokejku a Leeho dělovka provětrala Masona, ten vak kotouč udržel ve výstroji!

21:05

Zmatky v rozehrávce domácích nabídli chvilkovou příležitost pro hostující celek. Tato šance však zůstala nevyužita.

20:49

Icing New Yorku.

20:14

Úvodní vhazování druhé periody vyhrál domácí tým a ten také míří kupředu.

20:01

První třetina dnešního přípravného duelu přinesla dvě branky. Obě padly v závěru do sítě hostujícího Gibsona. Nejprve se povedlo překonat hostujícího golmana Dale Weisemu, posléz Waynu Simmondsovi.

20:00

19:24

Hosté chtějí dohrát první třetinu v klidu a neriskují rozehrávkou.

18:55

18:55 SIMMONDS - 2:0

18:55

A máme tu druhou branku dnešního utkání! WAYNE SIMMONDS se z levého rohu natlačil před brankáře a svým důrazem posílá letce do dvoubrankového vedení! Asistence: Jordan Weal, Michael Del Zotto.

17:39

17:39 WEISE - 1:0

17:39

A máme tu první branku dnešního duelu! Nepřesná střela se odrazila od zadního hrazení k DALE WEISEMU, jenž kotouč tečoval tak chytře že ten přeletěl Gibsona a dokutálel se až do branky! Hostující brankář nebude mít úplně čisté svědomí. Bez asistence.

16:55

Vyloučení v týmu New York Islanders (Ho-Sang – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

16:13

Tato přesilová hra se hostujícímu týmu daří mnohem více. Hostí kombinují okolo branky Masona.

15:40

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (MacDonald – 2 min., krosček).

15:26

Mason lapil střelu z velké vzdálenosti a přerušil hru.

15:18

Ofsajd domácích.

14:42

Cizikas se zjevil zcela osamocená před Masonem, ale jeho střela skončila pouze na chráničích brankáře Flyers.

13:57

Hostující hráči doslova rozebrali obranu domácích včetně brankáře Masona, jenže ani jeden z hostujících forvardů nedokázal poslal kotouč do sítě!

12:24

Domácí nedokázali udržet puk v pásmu a pro černou pryž se tak musejí vrátit do vlastního pásma.

12:10

Del Zotto rozjíždí akci od vlastní branky.

11:48

Schennovo nahození od levého hrazení sraženo za branku hostí.

10:58

Bailey se protáhl podél hrazení na pravé straně a jeho následná rána se otřela o boční síťku branky Flyers.

10:27

Philla je teď v tlaku. MacDonaldova rána minula branku hostí.

09:52

Myers se dostal k odraženému puku a jen těsně míjí horní patra Gibsonovi branky!

09:22

Nepřesná střela mířící na branku Gibsona byla zblokována mimo.

08:21

Domácí tým se uvolnil do brejku, se střelou jednoho z domácích si Gibson poradil.

07:57

Islanders se teď na delší moment usadili před Masonem a kombinují v rohu za brankou domácích.

07:10

Přechod do útočného pásma se hostujícímu týmu povedl, nevede se mu však práce v útočném pásmu. Domácí se tak snadno dostávají ke kotouči.

06:28

Zakázané uvolnění v podání hostujícího týmu.

06:09

Domácí jsou již v plném počtu a Mason musel řešit závažnější situaci. Tu nakonec vyřešil a může si oddechnout.

05:44

Další vyhození domácích znamená že tato přesilovka pravděpodobně nebude proměněna.

05:13

Zakázané uvolnění hostujícího celku. Tahle přesilovka se Islanders skutečně nedaří.

05:06

Ani tentokrát se Ostrovanům nepovedlo usadit v pásmu a domácí vyhazují.

04:41

Kotouč opět míří mimo obranné pásma Letců.

04:08

Domácí se osvobozují. Hostující celek tak bude muset začít od vlastní branky.

03:59

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Simmonds – 2 min., faul loktem).

03:57

Simmondsovo nahození od modré čáry vyráží Gibson do rohu.

03:40

Icing hostujícího celku. Buly opět před Gibsonem.

03:30

Laughtonova střela prověřila Gibsona. Ten vyráží kotouč.

03:08

Domácí hráči se při přechodu do útočného pásma dopustili ofsajdu.

02:41

Gibson vypomáhá svým obráncům s rozehrávkou.

01:40

Kearns nepříjemným hitem trefil Schultze.

01:19

Ačkoli se domácí celek držel necelou minutu v pásmu, tak díky nepřesnostem při hledání spoluhráče nemusel Gibson zasahovat.

00:40

Icing Islanders. Buly po pravici Gibsona.

00:27

Domácí pětice se po zisku kotouče hnala kupředu, ale jejich snažení bylo zakončeno nepřesnou střelou.

00:11

Úvodní vhazování vyhrál celek Islanders.

00:01

Nyní již zní halou hymna Spojených států amerických.
Utkání předchází minuta ticha za Arnolda Palmera.
Začátek utkání bude již tradičně o několik minut pozdržen.

Philadelphia Flyers: Mason (Stolarz) – Del Zotto, Andrew MacDonald, Schultz, Sanheim, Myers, Provorov – Schenn, Raffl, Simmonds – Weal, Laughton, Weise – Read, Gordon, Miele – Cousins, Lyubimov, VandeVelde

New York Islanders: Gibson (McAdam) – Hickey, Burroughs, Mayfield, Toews, Pelech, Leduc – Prince, Bailey, Holmstrom – Lee, Winquist, Kearns – Markison, Johnston, Cizikas – Verhaeghe, Ho-Sang, Beauvillier.

Vítáme vás u on-line přenosu z přípravného utkání NHL mezi celky Philadelphia Flyers a New York Islanders. Utkání začíná v 01:00. Zápasem vás bude provázet Kryštof Severa.

4:0

Branky a nahrávky: 18. Weise, 19. Simmonds (Weal, Zotto), 32. Miele (Raffl, Sanheim), 41. Simmonds (Schenn, Sanheim)

Philadelphia Flyers: Mason (Stolarz) – Del Zotto, Andrew MacDonald, Schultz, Sanheim, Myers, Provorov – Schenn, Raffl, Simmonds – Weal, Laughton, Weise – Read, Gordon, Miele – Cousins, Ljubimov, VandeVelde

New York Islanders: Gibson (45.McAdam) – Hickey, Burroughs, Mayfield, Toews, Pelech, Leduc – Prince, Bailey, Holmstrom – Lee, Winquist, Kearns – Markison, Johnston, Cizikas – Verhaeghe, Ho-Sang, Beauvillier

03:59 PHI 2 Simmonds, faul loktem
15:40 PHI 2 MacDonald, krosček
16:55 NYI 2 Ho-Sang, nedovolené bránění brankáři
17:39 PHI 1:0 Weise
18:55 PHI 2:0 Simmonds (Weal, Zotto)
28:14 PHI 2 Laughton, hákování