Vítěz: L. Carringtonová (NZL)
konec
16.08.2016, 14:40 • Karel Milec (@KarelMilec)
K1 200 m - finále (ženy)
Vítěz: L. Carringtonová (NZL)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Hod diskem - kvalifikace (ženy) 01:30
Skok o tyči - finále (muži) 01:35
110 m překážek - rozběhy (muži) 01:40
400 m překážek - rozběhy (ženy) 02:50
800 m - finále (muži) 03:45
400 m - finále (ženy) 04:05
5 000 m - rozběhy (ženy) 14:30
Skok o tyči - kvalifikace (ženy) 14:45
Trojskok - finále (muži) 14:50
1 500 m - rozběhy (muži) 15:30
100 m překážek - rozběhy (ženy) 16:05
Hod diskem - finále (ženy) 16:20
200 m - rozběhy (muži) 16:50
Sprint - čtvrtfinále (ženy) 15:00
Keirin - první kolo a opravy (muži) 15:18
Omnium - časovka na 500 m (ženy) 15:57
Sprint - 5. - 8. místo (ženy) 16:50
Sprint - semifinále (ženy) 21:00
Omnium - flying lap (ženy) 21:10
Keirin - druhé kolo (muži) 21:46
Omnium - bodovací závod na 25 km (ženy) 22:10
Sprint - finále (ženy) 22:48
Keirin - o umístění a finále (muži) 23:25
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 91 kg - finále (muži) 00:30
Do 51 kg - dopolední čtvrtfinále (ženy) 16:00
Do 56 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 16:30
Do 64 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 17:00
Do 81 kg - dopolední semifinále (muži) 17:30
Nad 91 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 18:00
Do 51 kg - odpolední čtvrtfinále (ženy) 22:00
Do 56 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 22:30
Do 64 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 23:00
Do 81 kg - odpolední semifinále (muži) 23:30
Nad 91 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 23:45
1. Lisa Carringtonová (NZL) – 39,864
2. Marta Walczykiewiczová (POL) – 40,279
3. Inna Osipenková-Rodomská (AZE) – 40,401
4. Spela Ponomarenková Janičová (SLO) – 40, 769
5. Sarah Guyotová (FRA) – 40,894
6. Tereza Portelaová Rivasová (ESP) – 41,053
7. Linnea Stensilsová (SWE) – 41, 293)
8. Inna Klinovová (KAZ) – 41,521
1. HUN DOUCHEV-JANIC Natasam – 41.673
2. SVK KOHLOVA Martina – 41.787
3. CHN ZHOU Yu – 41.928
4. CUB MENGANA Yusmari – 42.036
5. RSA HARTLEY Bridgitte Ellen – 42.066
6. CAN LANGLOIS Andreanne – 42.099
7. GBR WALKER Jess – 42.205
8. POR LAIA Francisca – 42.695
Lisa Carringtonová (NZL)
Tereza Portelaová Rivasová (ESP)
Inna Klinovová (KAZ)
Inna Osipenková-Rodomská (AZE)
Sarah Guyotová (FRA)
Spela Ponomarenková Janičová (SLO)
Marta Walczykiewiczová (POL)
Linnea Stensilsová (SWE)
1 CUB
MENGANA Yusmari
2 GBR
WALKER Jess
3 RSA
HARTLEY Bridgitte Ellen
4 SVK
KOHLOVA Martina
5 HUN
DOUCHEV-JANIC Natasa
6 CHN
ZHOU Yu
7 CAN
LANGLOIS Andreanne
8 POR
LAIA Francisca