Vítěz: A. De Grasse (CAN)
konec
16.08.2016, 16:50 • Estádio Olímpico João Havelange • Vojtěch Tůma
200 m - rozběhy (muži)
Vítěz: A. De Grasse (CAN)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Hod diskem - kvalifikace (ženy) 01:30
Skok o tyči - finále (muži) 01:35
110 m překážek - rozběhy (muži) 01:40
400 m překážek - rozběhy (ženy) 02:50
800 m - finále (muži) 03:45
400 m - finále (ženy) 04:05
5 000 m - rozběhy (ženy) 14:30
Skok o tyči - kvalifikace (ženy) 14:45
Trojskok - finále (muži) 14:50
1 500 m - rozběhy (muži) 15:30
100 m překážek - rozběhy (ženy) 16:05
Hod diskem - finále (ženy) 16:20
200 m - rozběhy (muži) 16:50
Sprint - čtvrtfinále (ženy) 15:00
Keirin - první kolo a opravy (muži) 15:18
Omnium - časovka na 500 m (ženy) 15:57
Sprint - 5. - 8. místo (ženy) 16:50
Sprint - semifinále (ženy) 21:00
Omnium - flying lap (ženy) 21:10
Keirin - druhé kolo (muži) 21:46
Omnium - bodovací závod na 25 km (ženy) 22:10
Sprint - finále (ženy) 22:48
Keirin - o umístění a finále (muži) 23:25
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 91 kg - finále (muži) 00:30
Do 51 kg - dopolední čtvrtfinále (ženy) 16:00
Do 56 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 16:30
Do 64 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 17:00
Do 81 kg - dopolední semifinále (muži) 17:30
Nad 91 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 18:00
Do 51 kg - odpolední čtvrtfinále (ženy) 22:00
Do 56 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 22:30
Do 64 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 23:00
Do 81 kg - odpolední semifinále (muži) 23:30
Nad 91 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 23:45
1. André De Grasse (CAN) – 20,09 Q
2. Bruno Hortelano (ESP) – 20,12 Q
3. Yohan Blake (JAM) – 20,13 Q
4. Nickel Ashmeade (JAM) – 20,15 Q
4. LaShawn Merritt (USA) – 20,15 Q
6. Alonso Edward (PAN) – 20,19 Q
6. Saleem Eid Yaqoob (QAT) – 20,19 Q
8. Nery Brenes (CRC) – 20,20 Q
8. Adam Gemili (GBR) – 20,20 Q
10. Ramil Guliyev (TUR) – 20,23 Q
11. Aaron Brown (CAN) – 20,23 Q
12. Nethaneel Mitchell-Blake (GBR) – 20,24 Q
13. Rondel Sorrillo (TTO) – 20,27 q
13. Daniel Talbot (GBR) – 20,27 Q
15. Usain Bolt (JAM) – 20,28 Q
15. Christophe Lemaitre (FRA) – 20,28 Q
17. José Carlos Herrera (MEX) – 20,29 Q
17. Churandy Martina (NED) – 20,29 Q
19. Likourgos-Stefanos Tsakonas (GRE) – 20,31 q
19. Ameer Webb (USA) – 20,31 q
21. Ejowvokoghene Oduduru (NGR) – 20,34 Q
22. Justin Gatlin (USA) – 20,42 Q
23. Roberto Skyers (CUB) – 20,44 Q
24. Matteo Galvan (ITA) – 20,58 Q
10
1. André De Grasse (CAN) 20,09 Q
2. Nethaneel Mitchell-Blake (GBR) 20,24 Q
3. Rondel Sorrillo (TTO) 20,27
4. Hua Wilfried Koffi (CIV) 20,48
5. Antoine Adams (SKN) 20,49
6. Stanley del Carmen (DOM) 20,55
7. Aldemir da Silva Junior (BRA) 20,80
8. Brandon Jones (BIZ) 21,49
10
10
9
1. Usain Bolt (JAM) 20,28 Q
2. Ejowvokoghene Oduduru (NGR) 20,34 Q
3. Solomon Bockarie (NED) 20,42
4. Kyle Greaux (TTO) 20,61
5. Jonathan Borlée (BEL) 20,64
6. Kei Takase (JPN) 20,71
7. Ahmed Ali (SUD) 20,78
8. Jaysuma Saidy Ndure (NOR) 20,78
9
9
8
1. LaShawn Merritt (USA) 20,15 Q
2. Christophe Lemaitre (FRA) 20,28 Q
3. Julian Reus (GER) 20,39
4. Reynier Mena (CUB) 20,42
5. Karol Zalewski (POL) 20,54
6. Bruno de Barros (BRA) 20,59
7. Ihor Bodrov (UKR) 20,86
8. Carvin Nkanata (KEN) 21,43
8
8
7
1. Nery Brenes (CRC) 20,20 Q
2. Churandy Martina (NED) 20,29 Q
3. Brendon Rodney (CAN) 20,34
4. Davide Manenti (ITA) 20,51
5. Adama Jammeh (GAM) 20,55
6. Harold Houston (BER) 20,85
7. Fabrice Dabla (TOG) 21,63
Mike Mokamba Nyang'au (KEN) – DNS
7
7
6
1. Nickel Ashmeade (JAM) 20,15 Q
2. Adam Gemili (GBR) 20,20 Q
3. Clarence Munyai (RSA) 20,66
4. Burkheart Ellis Jr. (BAR) 20,74
5. Alexander Hartmann (AUS) 21,02
6. Tatenda Tsumba (ZIM) 21,04
7. Rolando Palacios (HON) 21,32
8. Theo Piniau (PNG) 22,14
6
6
5
1. Justin Gatlin (USA) 20,42 Q
2. Matteo Galvan (ITA) 20,58 Q
3. Ramon Gittens (BAR) 20,58
4. Serhij Smelyk (UKR) 20,66
5. Aleixo-Platini Menga (GER) 20,80
6. Kenji Fujimitsu (JPN) 20,86
7. Yancarlos Martínez (DOM) 20,97