Vítěz: M. Walz (ESP
konec (2. J. Dostál (ČR), 3. R. Anoškin (RUS))
16.08.2016, 15:04 • Ondřej Jícha (@OndraJicha)
K1 1000 m - finále (muži)
Vítěz: M. Walz (ESP
konec (2. J. Dostál (ČR), 3. R. Anoškin (RUS))
Rozhodčí:
Diváci:
Hod diskem - kvalifikace (ženy) 01:30
Skok o tyči - finále (muži) 01:35
110 m překážek - rozběhy (muži) 01:40
400 m překážek - rozběhy (ženy) 02:50
800 m - finále (muži) 03:45
400 m - finále (ženy) 04:05
5 000 m - rozběhy (ženy) 14:30
Skok o tyči - kvalifikace (ženy) 14:45
Trojskok - finále (muži) 14:50
1 500 m - rozběhy (muži) 15:30
100 m překážek - rozběhy (ženy) 16:05
Hod diskem - finále (ženy) 16:20
200 m - rozběhy (muži) 16:50
Sprint - čtvrtfinále (ženy) 15:00
Keirin - první kolo a opravy (muži) 15:18
Omnium - časovka na 500 m (ženy) 15:57
Sprint - 5. - 8. místo (ženy) 16:50
Sprint - semifinále (ženy) 21:00
Omnium - flying lap (ženy) 21:10
Keirin - druhé kolo (muži) 21:46
Omnium - bodovací závod na 25 km (ženy) 22:10
Sprint - finále (ženy) 22:48
Keirin - o umístění a finále (muži) 23:25
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 91 kg - finále (muži) 00:30
Do 51 kg - dopolední čtvrtfinále (ženy) 16:00
Do 56 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 16:30
Do 64 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 17:00
Do 81 kg - dopolední semifinále (muži) 17:30
Nad 91 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 18:00
Do 51 kg - odpolední čtvrtfinále (ženy) 22:00
Do 56 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 22:30
Do 64 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 23:00
Do 81 kg - odpolední semifinále (muži) 23:30
Nad 91 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 23:45
1. Marcus Walz (ESP) 3:31,447
2. Josef Dostál (ČR) 3:32,145
3. Roman Anoškin (RUS) 3:33,363
4. Murray Stewart (USA) 3:33,741
5. Fernando Pimenta (POR) 3:35,349
6. Rene Holten (DEN) 3:36,840
7. Max Hoff (GER) 3:37,581
8. Peter Gelle (SK) 3:40,691 (16:45:45)
Je to tam!
Cíl
3. mezičas
2. mezičas
1. mezičas
Doufáme, že komár za chvíli Josefu Dostálovi potíže dělat nebude.
1. Adam van Koeverden (CAN) 3:31,872
2. Balint Kopasz (HUN) 3:32.392
3. Artuur Peters (BEL) 3:33,521
4. Alexej Močalov (UZB) 3:34,807
5. Cyrille Carre (FRA) 3:36,606
6. Rafal Rosolski (POL) 3:39,021
7. Dejan Pajič (SRB) 3:40,502
8. Ali Mohamed Mrabet (TUN) 3:45,122