Vítěz: B. Rollinsová (USA)
konec
16.08.2016, 16:05 • Olympic Stadium • Jakub Kudláč
100 m překážek - rozběhy (ženy)
Vítěz: B. Rollinsová (USA)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Hod diskem - kvalifikace (ženy) 01:30
Skok o tyči - finále (muži) 01:35
110 m překážek - rozběhy (muži) 01:40
400 m překážek - rozběhy (ženy) 02:50
800 m - finále (muži) 03:45
400 m - finále (ženy) 04:05
5 000 m - rozběhy (ženy) 14:30
Skok o tyči - kvalifikace (ženy) 14:45
Trojskok - finále (muži) 14:50
1 500 m - rozběhy (muži) 15:30
100 m překážek - rozběhy (ženy) 16:05
Hod diskem - finále (ženy) 16:20
200 m - rozběhy (muži) 16:50
Sprint - čtvrtfinále (ženy) 15:00
Keirin - první kolo a opravy (muži) 15:18
Omnium - časovka na 500 m (ženy) 15:57
Sprint - 5. - 8. místo (ženy) 16:50
Sprint - semifinále (ženy) 21:00
Omnium - flying lap (ženy) 21:10
Keirin - druhé kolo (muži) 21:46
Omnium - bodovací závod na 25 km (ženy) 22:10
Sprint - finále (ženy) 22:48
Keirin - o umístění a finále (muži) 23:25
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 91 kg - finále (muži) 00:30
Do 51 kg - dopolední čtvrtfinále (ženy) 16:00
Do 56 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 16:30
Do 64 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 17:00
Do 81 kg - dopolední semifinále (muži) 17:30
Nad 91 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 18:00
Do 51 kg - odpolední čtvrtfinále (ženy) 22:00
Do 56 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 22:30
Do 64 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 23:00
Do 81 kg - odpolední semifinále (muži) 23:30
Nad 91 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 23:45
ROLLINS Brianna – 12.54
CASTLIN Kristi – 12.68
CAMACHO-QUINN Jasmine – 12.70
TALAY Alina – 12.74
OFILI Cindy – 12.75
ALI Nia – 12.76
SIMMONDS Megan – 12.81
GEORGE Phylicia – 12.83
HILDEBRAND Nadine – 12.84
SEYMOUR Pedrya – 12.85
ZAGRE Anne – 12.85
PEDERSEN Isabelle – 12.86
ROLEDER Cindy – 12.86
PORTER Tiffany – 12.87
NEZIRI Nooralotta – 12.88
WILSON Nickiesha – 12.89
DUTKIEWICZ Pamela – 12.90
IVANCEVIC Andrea – 12.90
REUSE-RARD Clelia – 12.91
HOLDER Nikkita – 12.92
WILLIAMS Shermaine – 12.95
BILLAUD Cindy – 12.98
AMUSAN Oluwatobiloba – 12.99
GOMIS Sandra – 13.04 (17:05:53)
1. ROLLINS Brianna – 12.54
2. SIMMONDS Megan – 12.81
3. GOMIS Sandra – 13.04
4. VISSER Nadine – 13.07
5. MORAES Fabiana – 13.22
6. KIBALNIKOVA Valentina – 13.29
7. YANOVSKA Olena – 13.32
OKORI Reina-Flor – neodstartovala
1. CAMACHO-QUINN Jasmine – 12.70
2. TALAY Alina – 12.74
3. DUTKIEWICZ Pamela – 12.90
4. HOLDER Nikkita – 12.92
5. AMUSAN Oluwatobiloba – 12.99
6. KOLECZEK Karolina – 13.04
7. SHKURAT Oksana – 13.22
8. LEWIS Yvette – 13.35
1. ROLEDER Cindy – 12.86
2. PORTER Tiffany – 12.87
3. WILSON Nickiesha – 12.89
4. REUSE-RARD Clelia – 12.91
5. BILLAUD Cindy – 12.98
6. BECKLES Kierre – 13.01
7. PLOTITSYNA Hanna – 13.12
8. KOALA Marthe – 13.41
1. OFILI Cindy – 12.75
2. HILDEBRAND Nadine – 12.84
3. PEDERSEN Isabelle – 12.86
4. IVANCEVIC Andrea – 12.90
5. MERLANO Brigitte – 13.09
6. WHYTE Angela – 13.09
7. PESIRIDOU Elisavet – 13.10
8. PILIPENKO Anastassiya – 13.29
1. ALI Nia – 12.76
2. GEORGE Phylicia – 12.83
3. SEYMOUR Pedrya – 12.85
4. WU Shuijiao – 13.03
5. MACHADO Maila – 13.09
6. JENNEKE Michelle – 13.26
7. POPLAVSKAYA Ekaterina – 13.45
8. SCHROTT Beate – 13.47
1. CASTLIN Kristi – 12.68
2. ZAGRE Anne - 12.85
3. NEZIRI Nooralotta – 12.88
4. WILLIAMS Shermaine – 12.95
5. KALLUR Susanna – 13.04
6. JEREZ Caridad – 13.26
7. SEALY Katy – 15.79
JEAN Mulern – diskvalifikace
máme před sebou šest rozběhů žen na 100 metrů překážek.
První skupina by měla odstartovat v 16:05, další s odstupem sedmi minut.