Vítěz: A. Edmonsonová (AUS)
konec
16.08.2016, 15:57 • Rio Olympic Velodrome, Rio de Janeiro, Brazílie • Johan Čáp (@CAPJohanCZ)
Omnium - časovka na 500 m (ženy)
Vítěz: A. Edmonsonová (AUS)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Hod diskem - kvalifikace (ženy) 01:30
Skok o tyči - finále (muži) 01:35
110 m překážek - rozběhy (muži) 01:40
400 m překážek - rozběhy (ženy) 02:50
800 m - finále (muži) 03:45
400 m - finále (ženy) 04:05
5 000 m - rozběhy (ženy) 14:30
Skok o tyči - kvalifikace (ženy) 14:45
Trojskok - finále (muži) 14:50
1 500 m - rozběhy (muži) 15:30
100 m překážek - rozběhy (ženy) 16:05
Hod diskem - finále (ženy) 16:20
200 m - rozběhy (muži) 16:50
Sprint - čtvrtfinále (ženy) 15:00
Keirin - první kolo a opravy (muži) 15:18
Omnium - časovka na 500 m (ženy) 15:57
Sprint - 5. - 8. místo (ženy) 16:50
Sprint - semifinále (ženy) 21:00
Omnium - flying lap (ženy) 21:10
Keirin - druhé kolo (muži) 21:46
Omnium - bodovací závod na 25 km (ženy) 22:10
Sprint - finále (ženy) 22:48
Keirin - o umístění a finále (muži) 23:25
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 91 kg - finále (muži) 00:30
Do 51 kg - dopolední čtvrtfinále (ženy) 16:00
Do 56 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 16:30
Do 64 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 17:00
Do 81 kg - dopolední semifinále (muži) 17:30
Nad 91 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 18:00
Do 51 kg - odpolední čtvrtfinále (ženy) 22:00
Do 56 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 22:30
Do 64 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 23:00
Do 81 kg - odpolední semifinále (muži) 23:30
Nad 91 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 23:45
1. Laura Trottová (GBR) 156 bodů
2. Jolien D´Hooreová (BEL) 144 bodů
3. Sarah Hammerová (USA) 140 bodů
4. Annette Edmonsonová (AUS) 130 bodů
5. Kirsten Wildová (NED) 106 bodů
6. Laurie Berthonová (FRA) 104 bodů
7. Lauren Ellisová (NZL) 102 bodů
8. Tatsiana Šarakovová (BLR) 98 bodů
9. Amalie Dideriksenová (DEN) 98 bodů
10. Marlies Mejias Garciaová (CUB) 76 bodů
11. Anna Knauerová (GER) 74 bodů
12. Allison Beveridgeová (CAN) 74 bodů
13. Mej Jü Hsiao (TPE) 66 bodů
14. Daria Pikuliková (POL) 66 bodů
15. Siao-ling Luo (CHN) 58 bodů
16. Siao Ťüan Tiao (HKG) 58 bodů
17. Sakura Tsakugashiová (JAP) 56 bodů
18. Angie Sabrina Gonzalesová (VEN) 50 bodů
1. Annette Edmonsonová (AUS) 40 bodů
2. Laura Trottová (GBR) 38 bodů
3. Laurie Berthonová (FRA) 36 bodů
4. Jolien D´Hooreová (BEL) 34 bodů
5. Sarah Hammerová (USA) 32 bodů
6. Sakura Tsakugashiová (JAP) 30 bodů
7. Mej Jü Hsiao (TPE) 28 bodů
8. Marlies Mejias Garciaová (CUB) 26 bodů
9. Allison Beveridgeová (CAN) 24 bodů
10. Anna Knauerová (GER) 22 bodů
11. Lauren Ellisová (NZL) 20 bodů
12. Angie Sabrina Gonzalesová (VEN) 18 bodů
13. Kirsten Wildová (NED) 16 bodů
14. Daria Pikuliková (POL) 14 bodů
15. Siao-ling Luo (CHN) 12 bodů
16. Siao Ťüan Tiao (HKG) 10 bodů
17. Tatsiana Šarakovová (BLR) 8 bodů
18. Amalie Dideriksenová (DEN) 6 bodů