NHL

Ottawa Senators – Toronto Maple Leafs

6:1

konec (3:0, 1:0, 2:1)

07.02.2016, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.46 3.6 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56:34

Pokračuje se ve hře a budeme svědky ještě jedné přesilové hry. Po podražení v podání Romana Poláka (TOR) si ji zahrají domácí.

50:50

První vyloučení ve třetí třetině znamená přesilovou hru pro Senátory. Za sekání je potrestán Pierre-Alexandre Parenteau (TOR).

28:40

Jenže hru čtyři na čtyři ukončuje faul Kylea Turrise (OTT). Domácí centr se provinil držením protihráče a Toronto má velkou šanci na snížení!

27:38

V hledáčku hostujících raubířů je dnes jednoznačně Mika Zibanejad. Opět to byl švédský hráč, kterého musel bránit Chris Neil (OTT), jenž dostává dvě trestné minuty za hrubost. Stejný trest inkasuje i Pierre-Alexandre Parenteau (TOR).

24:14

Krátkou přesilovou hru čtyř proti třem si zahraje Ottawa. Hosté jsou totiž vyloučení za příliš mnoho hráčů na ledě.

22:24

Nakonec dochází i k vyloučení na obou stranách. Dvě trestné minuty za nesportovní chování dostává Erik Karlsson (OTT), za stejný prohřešek je potrestán Frank Corrado (TOR).

17:04

Každopádně je ale Mark Stone (OTT) potrestán dvěma minutami za podražení. Trest odsedí Ryan Dzingel.

11:00

Druhá přesilová hra ve prospěch Toronta. Mika Zibanejad (OTT) se snažil tělem trefit Bozaka, ale místo toho ho jen zasáhl loktem a jsou z toho dvě trestné minuty. Následný "hon" na Zibanejada naštěstí podchytili rozhodčí.

02:13

Příliš důrazný Jean-Gabriel Pageau (OTT) za bránou Reimera sroloval Phaneufa a dostává tak dvě trestné minuty za vražení na hrazení.

6:1

Branky a nahrávky: 1. Smith (Methot, Stone), 5. Zibanejad (Pageau, Karlsson), 8. Ryan (Wideman, Anderson), 28. Lazar (Karlsson, Dzingel), 41. Stone (Karlsson, Smith), 43. Lazar (Chiasson, Karlsson) – 44. Parenteau (Winnik, Phaneuf)

Ottawa Senators: Anderson (Hammond) – Karlsson, Methot, Ceci, Wiercioch, Wideman, Borowiecki – Ryan, Turris, Hoffman – Stone, Pageau, Smith – Chiasson, Zibanejad, Prince – Neil, Lazar, Dzingel

Toronto Maple Leafs: Reimer (od 8. Bernier) – Rielly, Hunwick, Corrado, Phaneuf, Polák, Gardiner – Komarov, Kadri, Grabner – Parenteau, Bozak, Winnik – Lupul, Spaling, Matthias – Boyes, Froese, Holland

Rozhodčí: Tom Kowal, Dan O'Rourke – Brian Murphy, Scott Driscoll

Diváci: 19.379