Tipsport extraliga

HC VERVA Litvínov – HC Škoda Plzeň

3:1

konec (0:0, 3:0, 0:1)

07.02.2016, 15:30 • ZS Ivana Hlinky, Litvínov • 44. kolo • Jakub Vais (@KubaVais), Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 2.45 4.2 2.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z naší strany to bude vše. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek večera! (17:52:36)
Utkání 44. kola je u konce, Litvínov zdolal na vlastním ledě Plzeň díky skvělé druhé třetině! V ní totiž vstřelil hned tři góly, na což hosté dokázali odpovědět jen jedním gólem v předposlední minutě zápasu.

Nejlepší hráči: Michael Petrásek – Jaroslav Kracík

59:47

Viktor Hübl se zjevil mezi kruhy a byla z toho poměrně zajímavá šance, ale střela šla nad branku!

59:22

Viktor Hübl mířil na prázdnou branku, ale ne útočné modré byl zastaven faulem. Dominik Kubalík (PLZ) dostává dvě minuty za hákování.

59:09

Obejde se to bez vyloučení, následovat ale bude buly ve středním pásmu, což pro modrobílé není dobrá zpráva.

59:09

A další strkanice! Filip Pavlík zůstal po jednom ze střetů na ledové ploše a za brankou Petráska se začalo pošťuchovat několik hráčů.

59:00

Matěj Machovský míří z branky, hosté hrají v šesti!

58:40

Hra je nyní zdržována ve středním pásmu.

58:24

Oddechový čas pro hosty.

58:24

58:24 Michal POLETÍN - 3:1

58:24

Plzeň právě vstřelila branku!
Domácí brankář Michael Petrásek v předposlední minuty přichází o čisté konto! MICHAL POLETÍN se prosadil v předbrankovém prostoru, když bekhendem dorazil puk do sítě Litvínova po střele Moravčíka, jenž skončila na tyči! Asistence: Michal Moravčík.

57:20

Utkání už se spíše jen dohrává, Plzni na tři góly nezbývá čas, navíc, když Litvínov skvěle brání.

56:37

Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Michal Trávníček – 2 min. + osobní trest do konce utkání, hrubost).
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Ryan Hollweg – 2 min. + 10 min. osobní trest, hrubost).

56:37

Domácí kapitán tuto bitku vyhrál, americkému soupeři přetáhl dres a navíc ho i srazil na ledovou plochu!

56:37

Ryan Hollweg a Michal Trávníček shodili rukavice!

56:07

Nyní byl Hübl tím, kdo vybojoval kotouč pro své spoluhráče, konkrétně pro Gerháta. Ten se ale u mantinelu nedokázal k ničemu probojovat.

55:30

Viktor Hübl měl ve středním pásmu problémy se zpracováním puku, od kterého ho tedy snadně odzbrojil Ryan Hollweg.

54:45

Z první nyní své střelecké štěstí zkoušel mladík Reichel, nicméně nevyšlo mu to úplně dle představ.

3:1

Branky a nahrávky: 22. Pavelka (Hanzl, Martynek), 24. Hübl (Gerhát, Lukeš), 33. Kubát (Trávníček, Hanzl) – 59. Poletín (Moravčík)

HC VERVA Litvínov: Petrásek (Řehoř) – Kubát, Pavlík, Černý, Pavelka, Frolo, Chaloupka – Lukeš, Hübl, Gerhát – Trávníček, Hanzl, Martynek – Piroš, Reichel, Hořava – Doležal, Válek, Jurčík.

HC Škoda Plzeň: Machovský (Polívka) – Jeřábek, Kudroč, Sklenička, Kadlec, Moravčík, Kubka, Pulpán – Kubalík, Kracík, Indrák – Johnson, Bližňák, Kratěna – Svoboda, Preisinger, Hrňa – Poletín, Lev, Hollweg.

Rozhodčí: Hejduk, Hrubý – Ondráček, Suchánek