1. liga (SR)

HC Topoľčany – HK 95 Považská Bystrica

3:0

konec (0:0, 1:0, 2:0)

07.02.2016, 17:00 • Zimný štadión Topoľčany • Info o změnách stavu (Miroslav Revaj) sk

Koniec zápasu. (18:58:46)

56:25

Jakub Rufati (HK 95 Považská Bystrica) – 2 minúty za zdvihnutie hokejky.

50:00

Topoľčany dali gól!

Domáci celok vyhráva 3:0! Zariadil to svojim gólom PATRIK PALOVIČ!
Asistencie: Lukáš Ružička.

47:26

V 48.minúte zápasu ide domáci tím do vedenia 2:0! Postaral sa o to LUKÁŠ RUŽIČKA!
Asistencie: Andrej Jurášek.

47:24

Domáci v plnom počte.

45:24

Patrik Bosák (HC Topoľčany) – 2 minúty za hákovanie.

38:41

Marián Koleda (HK 95 Považská Bystrica) – 2 minúty za napadnutie.

36:07

34:07

Michal Kluka (HC Topoľčany) – 2 minúty za hákovanie.

21:37

ADRIÁN LIPOVSKÝ premieňa trestné strieľanie a tak domáci tím vyhráva v úvode druhej tretiny 1:0!

Úvodné zostavy:

HC Topoľčany: Halo – Bystričan, Palovič, Perniš, Jaroslav Niník, Vyskoč, Hain, Majerčík, Záborský – Bosák, M. Mihalik, Káčer – Jarab, Paleček, Lipovský – D. Mihalik, Toman, Kluka – Šalka, Jurášek, Ružička

HK 95 Považská Bystrica: Mikoláš – Dubeň, Koleda, Mravec, Jakub Niník, Beznák, Trenčan – Čičala, Šťastný, Holák – Rufati, Ligas, Pardavý – Valo, Kubín, Hudec

Rozhodca: Majling – Frimmel, Mráz.
V 1.HL sa v nedeľu 07.02.2016 odohrá posledné kolo základnej časti! Po nej pochopiteľne nasleduje play-off, baráž o udržanie sa napokon hrať nebude, pretože Humenné bolo so súťaže vylúčené.

Čo sa týka aktérov tohto zápasu, tak HC Topoľčany sa nachádzajú na 8.mieste so ziskom 46 bodov a play-off im už neunikne. HK 95 Považská Bystrica sa nachádza až na 11.mieste za zisk 29 bodov, takže tento zápas bude pre nich v tejto sezóne posledným.

V tomto zápase tak už žiadnemu tímu o nič nejde, domáci sa však chcú určite pred play-off čo najlepšie naladiť.

3:0

Branky a nahrávky: 22. Lipovský (t.s.) (TS), 48. Ružička (Jurášek), 50. Palovič (Ružička)

Rozhodčí: Majling – Frimmel, Mráz