Chance liga

SK Horácká Slavia Třebíč – HC Slavia Praha

1:2

konec (0:1, 0:0, 1:1)

09.12.2015, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • 32. kolo • Radim Sochor (@RadimSochor), Matěj Peška

Tipsport: 2.35 4.05 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

54:53

Nyní chyběl kousek, aby po závaru před Hylákem přešel puk do branky.

53:50

Vyloučen Tomáš Jiránek (SLA) na 2 minuty za podražení. Třebíč má velkou šanci opět vyrovnat.

51:06

Slavia právě vstřelila branku!
Také pražané využívají přesilovou hru a jdou opět do vedení. V brankovišti se nejrychleji zorientoval JÁNOS VAS. Asistence: Nathan Robinson, Pavlin Žiga.

49:15

Vyloučen Štindl (TRE) na 2 minuty za zdržování hry.

48:52

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
A přesilovku domácí velmi rychle využívají. Krásnou střelou do rohu branky se prosadil MATĚJ PEKR. Asistence: David Dolníček, Roman Erat.

48:32

Vyloučen David Hruška (SLA) na 2 minuty za držení protihráče.

46:34

Série dobrých šancí na straně Třebíče. Ale ani jedna z nich se neuchytila. Především Švec byl v dobré pozici, ale Hylák dokázal jeho střelu vyrazit betonem.

38:41

Dolníček to nyní udělal parádně, vyměnil si puk s kolegou, poté se zbavil obránce, ale ve finální fázi mířil o pár centimentů nad.

37:15

Bahenský se dostal v nebezpečném prostoru k puku, ale jeho střelu opět lapil Vejmelka.

36:38

Nebezpečná situace před brankovištěm Vejmelky, ten si však dokázal ve skrumáži najít puk a ukrýt jej ve výstroji.

34:49

Vyloučen Adam Raška (TRE) na 2 minuty za sekání.

28:56

Jurík byl v dobré pozici v mezikruží, ale těsně minul Vejmelkovu klec.

18:35

Vyloučen Rostislav Malena (TRE) na 2 minuty za hákování.

17:37

Vyloučen Lukáš Jurík (SLA) na 2 minuty za hru vysokou holí.

12:57

Matěj Pekr dostal ideální přihrávku, vypálil, ale jeho projektil skončil na břevnu!

11:17

Vyloučen Pavel Kašpařík (SLA) na dvě minuty za hákování, Slavia Praha jde do tří!

10:54

Vyloučen Ronald Knot (SLA) na 2 minuty za držení.

KNOT - 0:1

06:01

David Hruška zavezl kotouč do útočného pásma, tam jej předal RONALDU KNOTOVI, jehož rána doputovala za záda Karla Vejmelky. Asistence: David Hruška.

04:34

Jakub Šaur (TRE) si odsedí 2 minuty za sekání.

04:34

David Hruška jel zcela sám na brankáře, ale Karel Vejmelka předvedl jistý zákrok, kterým jeho kličku zneškodnil!

1:2

Branky a nahrávky: 49. Pekr (Dolníček, Erat) – 7. Knot (Hruška D.), 52. Vas (Robinson, Žiga)

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Šindelář) – Malena, Bartoň, Bilčík, Štindl,Šaur, Přibyl, Šik – Erat, Dolníček, Švec – Kusko, Polodna, Pekr – Wasserbauer, Raška, Zohorna – Čech, Miškovský, Pokorný

HC Slavia Praha: Hylák (Král) – Krstev, Knot, Hraško, Pavlin, Kolařík, Andrlík, Růžička – Jiránek, Milulík, Hruška D. – Robinson, Vas, Čermák – Bahenský, Jurík, Micka – Nestrašil, Kašpařík, Šafránek

Rozhodčí: Wagner – Svoboda, Podrazil