HC Kometa Brno – HC Dukla Jihlava

6:7

po prodl. (2:1, 3:3, 1:2 - 0:1)

09.12.2015, 15:30 • DRFG Arena • 28. kolo • Roman Zajíček (@RomanZajicek)

Je dobojováno, Kometa nakonec prohrává s Duklou po prodloužení. Byla to zajímavá bitva, která po nepoznala vítěze po základní hrací době. Rozhodlo se až v prodloužení, radoval se autor hattricku Vladimír Oščádal. To je z Brna vše, u dalších přenosů na počtenou. (18:07:12)

61:59

Dukla právě vstřelila branku!
Jihlava si z Brna veze dva body. VLADIMÍR OŠČÁDAL vystřelil z mezikruží a Dostál nemá čisté svědomí. Puk mu propadl mezi betony a je rozhodnuto. Autor gólu dává hattrick. Asistence: Aleš Heinrich.

61:08

Střela Trnky zablokovaná, pokračuje se ve středním pásmu.

60:38

Prodloužení se hraje 4/4.

60:11

Hosté jsou v plném počtu.

60:01

Máme za sebou zajímavých šedesát minut a výsledek 6:6. Řekl bych, že remíza je spravedlivá, vedla Jihlava, vedla Kometa, výsledek se přeléval. Uvidíme, kdo získá bonusový bod navíc.

60:00

59:30

Kometa je v pásmu a snaží se v závěru udeřit.

58:09

Vylučovat se bude i na druhé straně. Nováka zahákoval Mejzlík a jde za to na dvě minuty. Domácí se dožadují nájezdu, ale ten se nekoná.

56:56

Jihlava reaguje oddechovým časem.

56:56

Šance pro Duklu. Jeřábek vyloučen za nedovolené bránění.

54:07

Bláznivé utkání nabídlo již dvanáct gólů a stále není konec.

52:41

No a je vyrovnáno. Nedůraz v brněnské obraně využívá VLADIMÍR OŠČÁDAL, který doklepl kotouč za padajícího Dostála. Krátce předtím střílel nebezpečně Vala, ale vyrovnání se událo o něco později. Asistence: David Čermák, Matěj Vála.

52:17

Domácí trenéři asi nebudou spokojeni s obranou, která působila poněkud rozpačitě a dělala chyby. To v útoku, to byla jiná káva.

51:26

Rozhodně není konec, Dukla předvedla v Brně dobrý výkon a ještě určitě zabojuje o nějaký ten bodík.

50:36

Sudí Volf vykazuje Kometu do středního pásma.

6:7

Branky a nahrávky: 8. Novák (Mlynář, Hasoň), 13. Čejka (Matula, Ferda), 32. Čejka (Ferda, Trnka), 36. Hasoň (Novák), 40. Matula (Král, Novák), 48. Frydrych (Jurnečka) – 3. Heinrich (Strnad, Huňáček), 30. Strnad (Heinrich), 31. Oščádal (Čermák, Pražák), 32. Čermák (Jindra, Oščádal), 43. Heinrich, 53. Oščádal (Čermák, Vála), 62. Oščádal (Heinrich)

HC Kometa Brno: Dostál (Holík) – Trnka, Jurnečka, Král, Jeřábek, Zukal, Novák, Klenec, Svoboda, Hasoň, Gajarský, Čejka, Matula, Mlynář, Frydrych, Krejčí, Ferda. Trenéři: Marek Moskal, Aleš Křetinský.

HC Dukla Jihlava: Šťastný (Juda) – Pražák, Stark, P. Slabý, Huňáček, Vála, Jindra, Hrbatý, Heinrich, Mejzlík, J. Slabý, Strnad, Čermák, Vrátný, Oščádal. Trenér: Štěpán Moravec.

Rozhodčí: Volf – Bernard, Mikoviny