1. liga (SR)

HC Dukla Senica – HK 95 Považská Bystrica

6:2

konec (2:2, 2:0, 2:0)

09.12.2015, 18:00 • Zimný štadión Senica • Info o změnách stavu (Róbert Michalec) sk

Tipsport: 1.12 8.5 8.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V Senici sa žiadne prekvapenie napokon nekonalo, aj keď v prvej tretine hostia dvakrát viedli to bol z ich strany čo sa týka gólov všetko. Domácim zariadila víťazstvo hlavne trojica Knyazev, Videlka a Romančík. Senica si tak do tabuľky pripisuje tri body.

Ja vám ďakujem za pozornosť a teším sa pri ďalších prenosoch. (20:23:33)

58:38

Senica dala gól!
Gól strelil VALERI KNYAZEV. Asistencie Dávid Videlka, Ľuboš Dobrý.

56:28

Trest 2+10 inkasuje Slavomír Hriňa (Považská Bystrica).

55:10

Vylúčenie Senica! Šimon Martin, 2 minúty, krosček.

54:15

Vylúčenie Senica! Pavol Kotzman, 2 minúty za podrazenie.

52:34

Vedenie domácich navyšuje Valeri Knyazev!
Asistencie: Dávid Videlka, Michal Romančík
Dnešné stretnutie sleduje 260 divákov.

43:28

Vylúčenie Senica. Dve minúty pre Petra Šohajdu za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

40:50

Na trestnú lavicu odchádza na 2 minúty za podrazenie Ondrej Valo. Domáci majú výhodu presilovej hry.