Chance liga

SK Horácká Slavia Třebíč – HC Slavia Praha

1:2

konec (0:1, 0:0, 1:1)

09.12.2015, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • 32. kolo • Radim Sochor (@RadimSochor), Matěj Peška

Tipsport: 2.35 4.05 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Viděli jsme vyrovnané utkání. Poté co Třebíč dokázala vyrovnat po krásné střele Pekra velmi rychle opět sama inkasovala a Slavie Praha si tak odváží s Třebíče všechny 3 body. Děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (19:48:15)

59:56

Opět Dolníček v dobré pozici, nedal.

59:32

Další icing hostů.

59:24

V dobré pozici byl Dolníček, ale netrefil svoji teč dobře.

59:19

Buly vyhráli pražené.

59:09

Oddechový čas pro domácí.

59:07

Vejmelka opět na střídačce a bude následovat buly před Hylákem. Třebíč si bere oddechový čas a bude mít cca minutu na vyrovnání.

58:52

Ale Vejmelka se však musí do brány vrátit. Je nařízeno buly před jeho brankou.

58:41

Třebíč to zkouší bez brankáře v šesti v poli.

57:45

Hylák si nyní zadělal na problémy. Podcenil nahozený puk, který spadl na sít branky z vnější stany. Poté už mu pomohli obránci a nedovolili Třebíči zakončit.

57:14

MIkula se dostal k puku na modré a ihned střílel směr Třebíčská branka. Vejmelka si však vyjel za brány a puk vyrazil.

56:36

Nyní se bojuje o puk v pásmu Třebíče. To je ideální pro pražany.

56:26

A nyní icing na druhé straně. Buly před Vejmelkou.

56:06

Zakázané uvolnění pražanů.

55:59

55:45

Třebíč měla tlak, ale Hylák drží pražany.

54:53

Nyní chyběl kousek, aby po závaru před Hylákem přešel puk do branky.

54:26

Třebíči se zatím nedaří dostat se do pásma a ohrozit Hyláka.

53:50

Vyloučen Tomáš Jiránek (SLA) na 2 minuty za podražení. Třebíč má velkou šanci opět vyrovnat.

53:35

Hylák nyní pozorně a ukryl nahozený puk do lapačky.

53:09

Hosté začínají od vlastní branky, ale rozehrávka se jim moc nedaří a nyní má tak šanci Třebíč usadit se před Hylákem.

52:24

Robinson se dral do zakončení, ale Vejmelka jeho záměr vystihl a chytá.

52:01

Třebíč dál bojuje a snaží se opět vyrovnat. Nyní další závar před Hylákem, ten však puk ukryl do lapačky.

51:06

Slavia právě vstřelila branku!
Také pražané využívají přesilovou hru a jdou opět do vedení. V brankovišti se nejrychleji zorientoval JÁNOS VAS. Asistence: Nathan Robinson, Pavlin Žiga.

50:41

A nyní Erat posílá puk co nejdál od vlastní branky.

50:15

Třebíč vyhazuje puk až za Hyláka.

49:50

Hosté se usazují v pásmu Třebíče. Zatím však bez větší šance.

49:15

Vyloučen Štindl (TRE) na 2 minuty za zdržování hry.

48:52

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
A přesilovku domácí velmi rychle využívají. Krásnou střelou do rohu branky se prosadil MATĚJ PEKR. Asistence: David Dolníček, Roman Erat.

48:32

Vyloučen David Hruška (SLA) na 2 minuty za držení protihráče.

48:20

Pražené si situaci nijak nekomplikují a hrají jednoduše. Když je třeba pošlou puk do středního pásma.

47:57

Po icingu hostů následuje buly před Hylákem.

46:34

Série dobrých šancí na straně Třebíče. Ale ani jedna z nich se neuchytila. Především Švec byl v dobré pozici, ale Hylák dokázal jeho střelu vyrazit betonem.

46:06

Rozhodčí pískají další přihrávku rukou, buly ve středním pásmu.

45:42

A další icing... rozehrávka se nyní Třebíči nedaří.
Dnešní utkání sleduje 1670 diváků.

45:27

Icing domácích, jejich hra nyní působí dost bezradně.

44:26

Malena posílal puk od modré před branku, ten byl ještě nebezpečně tečovaný, ale Hylák reflexivně zasáhl.

44:18

Hra vysokou holí a bude následovat buly před Hylákem.

43:35

Ofsajd hostů. Bylo to po nepřesné rozehrávce ze strany Třebíče, která tak měla štěstí, jinak by hostující útočník šel do slibné pozice.

42:14

Následuje buly před Hylákem.

41:56

Zohorna se dostával podél mantinelu do slibné pozice, ale upadl a poté se už jen pokusil na zemi přihrát puk rukou, to však dopískali rozhodčí jako nedovolené.

40:28

Domácí začali napadat rozehrávku pražanů, těm to zatím však moc starostí nedělá a usazují se útočném pásmu.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:10.
Druhá třetina skončila bez branek. Pražané byli po většinu třetiny mírně aktivnější, ale všechny velké šance dokázal zlikvidovat Vejmelka. Na konci třetiny neproměnil velkou šanci Dolníček a tak domácí stále prohrávají. Dokáží domácí ještě vyrovnat a nebo dokonce otočit zápas. Uvidíme v poslední třetině. Zůstaňte s námi.

40:00

39:51

Ta přišla, ale nebyla nebezpečná.

39:45

Ještě poslední buly v útočném pásmu pro Třebíč v této třetině. Je čas na jednu rychlou střelu.

38:41

Dolníček to nyní udělal parádně, vyměnil si puk s kolegou, poté se zbavil obránce, ale ve finální fázi mířil o pár centimentů nad.

38:00

Raška vlétl do útočné třetiny a byl u puku první a hned jej z bekendu poslal na Hyláka. Ten byl však pozorný.

37:30

Robinson se dobře tlačil před branku, ale v prudké otočce ztratil stabilitu a nedokázal tak už nebezpečně zakončit.

37:15

Bahenský se dostal v nebezpečném prostoru k puku, ale jeho střelu opět lapil Vejmelka.

36:52

36:47

A další dobrý zákrok Vejmelky, tentokráte po střele od modré čáry.

36:38

Nebezpečná situace před brankovištěm Vejmelky, ten si však dokázal ve skrumáži najít puk a ukrýt jej ve výstroji.

36:00

Nyní se hosté sami vyhánějí do středního pásma a musí tak zakládat útok znovu.

35:37

Nyní už hosté udělali zámek a hned dvakrát stříleli od modré, s oběma situacemi si však velmi dobře poradil Vejmelka.

35:03

Domácí začínají oslabení dobře, dokázali puk už podruhé vyhodit až k Hylákovi.

34:49

Vyloučen Adam Raška (TRE) na 2 minuty za sekání.

33:32

Knot měl prostor a dobře to zkoušel na teč od modré, jeho střela po zemi však byla zablokována.

33:00

Ofsajd hostů. Buly ve středním pásmu.

31:58

Vejmelka si nyní zkomplikoval situaci, když střelu od modré čáry pouze vyrazil před sebe, ale dokázal si poradit i s dorážkou, která však byla hodně nebezpečná.

30:58

Matěj Perk se nyní dostával do nadějné pozice před Hyláka, ale byl lehce zahákován a na puk tak nedosáhl. Vylučovat se však nebude.

29:55

Dolníček pouze nahazuje puk na Hyláka, kterému sice puk prošel pod lapačkou, ale hodně vedle branky a pokračuje tak boj o puk v útočném pásmu domácích.

28:56

Jurík byl v dobré pozici v mezikruží, ale těsně minul Vejmelkovu klec.

28:08

Hezká kombinace hostů, končí střelou od modré čáry, kterou ještě těsně před Vejmelkou tečoval někdo vysoko nad branku. Puk v ochranné síti.

27:16

Kusko byl nyní tvrdě, ale v rámci pravidel sražen na zem. Puk mají pražané.

26:24

Mikulík se pral o puk na pravé straně útočného pásma, ale obrana Třebíče jej do šance nepustila.

25:36

Erat se dostával do šance, ale jeho střelu zablokovali obránci hostů.

23:56

Vejmelka nyní musel zasahovat proti střele do modré čáře, puk vyrazil betonem a k odraženému puku se už nikdo další z pražanů nedostal.

22:57

Zakázané uvolnění Třebíče, vhazovat se bude před brankou Karla Vejmelky.

22:25

Třebíč se dostala do útočného pásma, avšak bez kotouče, a tak mohl zůstat Hylák klidný.

21:45

Hosté se nyní v útočné třetině vůbec nepohodli, kotouč končí za brankou Třebíče.

21:10

Kusko dostal přihrávku před branku, ale nedokázal kotouč procpat za ležícího Hyláka.

20:35

20:22

Od modré čáry pálil Ronald Knot, jeho ránu ale Vejmelka zneškodnil.

20:01

První třetina je za námi, viděli jsme jednu branku, kterou vstřelil v sedmé minutě z přesilovky Ronald Knot. Horácká Slavia měla k dispozici dlouhou dvojnásobnou přesilovku, ale nedokázala vymyslet takřka nic, z čeho by se dalo vyrovnat. Uvidíme, co nám nabídne druhá třetina, zůstaňte s námi.

20:00

19:37

19:19

Třebíč vyhazuje kotouč do útočné třetiny a míří střídat.

19:01

Běží poslední minuta první třetiny.

18:35

Vyloučen Rostislav Malena (TRE) na 2 minuty za hákování.

17:50

Bartoň si nabruslil na zajímavou přihrávku, tvrdě vypálil příklepem, ale Hylák zasahovat nemusel, neboť jeden z obránců střele změnil směr.

17:37

Vyloučen Lukáš Jurík (SLA) na 2 minuty za hru vysokou holí.

17:15

Slavia drží kotouč za vlastní brankou a nikam nepospíchá.

16:31

Raška tečoval střílenou přihrávkou pouze do lapačky Hyláka.

15:31

Vhazovat se bude před Vejmelkou, třebíčský brankář dokázal střelu zneškodnit a podržet.

14:20

Vejmelka raději podržel kotouč, který poskakoval před brankovištěm.

13:55

Wasserbauer vyslal zajímavý pas směrem k Zohornovi, ten ale nedokázal tečovat kotouč mezi tři tyče.

13:17

13:03

Slavia opět vyhazuje a oslabení nejspíše přečká bez úhony.

12:57

Matěj Pekr dostal ideální přihrávku, vypálil, ale jeho projektil skončil na břevnu!

12:14

Domácí se nepohodli při rozehrávce, icing.

12:07

Bartoň pálil od modré hned dvakrát, ani jednou si však na Hyláka nepřišel. Slavia poté vyhazuje kotouč přes všechny čáry a střídá.

11:17

Vyloučen Pavel Kašpařík (SLA) na dvě minuty za hákování, Slavia Praha jde do tří!

10:54

Vyloučen Ronald Knot (SLA) na 2 minuty za držení.

10:35

Třebíč vykázána z útočného pásma. Rozhodčí ukazuje, že jeden z domácích hráčů zašlápl kotouč a neměl chuť pokračovat ve hře.

09:20

Miškovský si nabruslil do útočné třetiny, tam ho ale čistě odzbrojil Žiga Pavlin.

07:17

Švec vybojoval kotouč za brankou soupeře, ale nikdo ze spoluhráčů mu nenajel, aby akce pokračovala.

06:21

Domácí se sice dostali před Hyláka, ale nedokázali vymyslet nic, co by stálo za zmínku.

KNOT - 0:1

06:01

David Hruška zavezl kotouč do útočného pásma, tam jej předal RONALDU KNOTOVI, jehož rána doputovala za záda Karla Vejmelky. Asistence: David Hruška.

05:46

Útočící hráč v brankovišti, Slavia vykázána z útočného pásma.

05:31

Vejmelka podržel nahozený kotouč, následovat bude buly po jeho pravici.

05:08

Domácí vyhazují kotouč přes všechny čáry, Slavia Praha bude muset začít ze svého pásma.

04:34

Jakub Šaur (TRE) si odsedí 2 minuty za sekání.

04:34

David Hruška jel zcela sám na brankáře, ale Karel Vejmelka předvedl jistý zákrok, kterým jeho kličku zneškodnil!

04:00

Hosté si nyní příliš neporozuměli, zakázané uvolnění.

03:45

Horáci si nahodili kotouč do útočné třetiny, opět zde však nebyl nikdo, kdo by na akci navázal.

02:45

Třebíč se také podívala do útočné třetiny, ovšem ani zde nebyl k vidění střelecký pokus.

01:50

Slavia Praha kombinuje na útočné polovině, avšak zatím bez střelby.

00:40

Horácká Slavia nahodila kotouč do útočného pásma, tam ale nebyl nikdo, kdo by v akci pokračoval.

00:15

David Hruška si nabruslil před branku, kam také směřovala přihrávka, avšak Vejmelka byl na místě připraven se svým betonem.

00:01

Úvodní vhazování dopadlo lépe pro hostující celek.

00:01

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Šindelář) – Malena, Bartoň, Bilčík, Štindl,Šaur, Přibyl, Šik – Erat, Dolníček, Švec – Kusko, Polodna, Pekr – Wasserbauer, Raška, Zohorna – Čech, Miškovský, Pokorný

HC Slavia Praha: Hylák (Král) – Krstev, Knot, Hraško, Pavlin, Kolařík, Andrlík, Růžička – Jiránek, Milulík, Hruška D. – Robinson, Vas, Čermák – Bahenský, Jurík, Micka – Nestrašil, Kašpařík, Šafránek

Rozhodčí: Wagner – Svoboda, Podrazil.
SK Horácká Slavia Třebíč
Domácí se už několik dlouhých kol perou s tím, že doma se jim daří daleko méně, než ve venkovních utkáních. A poslední zápasy to opět potvrdily. V posledním střetnutí Horáci dokázali v prodloužení zvítězit na ledě Prostějova 2:3. Ovšem na druhou stranu v posledním domácím utkání Třebíč prohrála 1:2 po samostatných nájezdech proti Litoměřicích. Celkově tak Třebíči patří 7. místo v tabulce se celkovým ziskem 48 bodů.
Kanadské bodování týmu vede Matěj Pekr (10+12) a nejlepším střelcem je Petr Polodna s jedenácti zásahy.

Sestava SK Horácká Slavia Třebíč v minulém kole: Vejmelka – Malena, Bartoň, Bilčík, Štindl, Šaur, Niko, Přibyl – Erat, Dolníček, Švec – Kusko, Polodna, Pekr – Wasserbauer, Raška, Zohorna – Čech, Miškovský, Pokorný
HC Slavia Praha
Hlavní zprávou je, že hosté den před utkáním změnili hlavního trenéra. Pavel Hynek na střídačce končí, hlavním koučem se stal Milan Razým. S tím pochopitelně souvisí poslední né zcela vydařené výsledky, V posledním utkání HC Slavia Praha podlehla doma týmu SK Kadaň 2:3 po prodloužení. Pražské Slavii nyní patří 4. příčka za celkových 53 bodů.

V obraně Slavie najdeme hned několik velmi zkušených hráčů jako například Milana Hrušku (5+6) či Pavla Kolaříka (0+3). Jedním z nejlepších obránců Slavie je však slovinský Žiga Pavlin (4+15),
Trojice útočníků Miroslav Čermák (15+15), Jaroslav Markovič (11+19) a Nathan Robinson (8+19) je v týmu pražanů jednoznačně nejproduktivnějším útokem. Celkem pak Slavia nastřílela 101 branek a pouhých 71 jich inkasovala.

Sestava HC Slavia Praha v minulém kole: Hylák – Kolařík, Andrlík, Hraško, Pavlin, Krstev, Knot – Bahenský, Mikulík, D. Hruška – Robinson, Vas, Čermák – Kubica, Kašpařík, Micka – Jiránek, Jurík, Šafránek – Nestrašil.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

1:2

Branky a nahrávky: 49. Pekr (Dolníček, Erat) – 7. Knot (Hruška D.), 52. Vas (Robinson, Žiga)

Rozhodčí: Wagner – Svoboda, Podrazil