KHL

HC Viťaz Moskevská oblast – Lada Toljatti

0:2

konec (0:0, 0:0, 0:2)

09.12.2015, 17:30 • Ice Hockey Center 2004 • Info o důležitých událostech (Tomáš Teplý)

Tipsport: 2.2 3.9 2.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Česká stopa v utkání:

Roman Horák (Viťaz) – 0 bodů, 3 střely, čas na ledě: 18:53
Martin Zaťovič (Togliatti) – 1 bod (0+1), 2 střely, čas na ledě: 15:15 (20:18:46)
Dnešní utkání sledovalo 2000 diváků.
Utkání je za námi! Byli jsme svědky opravdu vyrovnaného zápasu, o čemž svědčí také to, že první branka padla až ve 47. minutě! Hostující celek měl dnes více štěstí a odjíždí tak domů šťastnější. Lada Toggliatti se tak díky dnešní výhře posunula o jednu příčku v tabulce, naopak domácí zůstávají stále předposlední.

59:11

Togliatti právě vstřelilo branku!
A je rozhodnuto! GEORGIJ BĚLOUSOV trefuje prázdnou bránu a potvrzuje tak dnešní výhru! Asistence: Yefim Gurkin, Anton Shenfeld.

58:31

Säteri na střídačce, domácí zkouší štěstí v šesti!

57:09

Oddechový čas pro domácí.

55:08

55:00

Bělousovův pokus brankář bez problémů kryje.

55:00

Makajev mohl skórovat ve vlastním oslabení, ale fantastický Masalskis jej zastavil!

53:08

Vyloučení na domácí straně, na trestnou lavici usedl Lukin (CEC) – dvě minuty za hákování.

51:47

Bumagin naskočil z trestné lavice rovnou do útoku, ale Säteri jej vychytal!

51:47

49:47

Šance pro domácí na vyrovnání, vyloučen Bumagin (TOG) – dvě minuty za nedovolené bránění.

46:17

Trvalo to, ale první branka dnešního utkání je tady! Martin Zaťovič přihrál kotouč IGORU MAGOGINOVI, který dostává svůj tým do vedení! Asistence: Martin Zaťovič.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:02.

0:2

Branky a nahrávky: 47. Magogin (Zaťovič), 60. Bělousov (Gurkin, Shenfeld)

HC Viťaz Moskevská oblast: Säteri (Saprykin) – Voronkov, Eronen, Ježov, Golovkov, Lukin, Davydov, Vaščenko, Bukhanko – Makejev, Afinogenov, Kempe – Palola, Horák, Cyganov – Koroljov, Kokšarov, Soloduchi – Rogovoj, Vyglazov, Abdullin.

Lada Toljatti: Masalskis (Semjonov) – Vorobjov, Romanov, Viklund, Gurkin, Malekich, Bolšakov, Volgin – Šenfeld, Krysanov, Bělousov – Zaťovič, Magogin, Bumagin – A. Střelcov, V. Střelcov, Bocharov – Nikitěnko, Mastrjukov, Gurjanov.

Rozhodčí: Vasiljev, Rogachjov – Koršak, Černyšev