po s.n. (1:0) (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)

08.12.2015, 17:30 • Martin Penker

Tipsport: 2.1 4.1 2.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět nashledanou. (20:18:11)
Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes zaslouženě zvítězili 2:1 po samostatných nájezdech a postoupili tak do semifinále LM.

Turo ASPLUND - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým Lukko Rauma.

Rozhodující nájezd proměnil TURO ASPLUND.

5. série 1:0

Spinovi se to však nepovedlo a domácí tak dnes vítězí 1:0 po samostatných nájezdech!

Lahti poté taky neproměnil svůj nájezd a hosté tak musejí nyní proměnit.

4. série 1:0

Kallio poté nedokázal prostřelit Zapolskiho.

Asplund se rozjel proti Setänenovi a krásnou střelou pod horní víko posílá svůj tým do vedení.

3. série 0:0

Kumeliauskas zkusl poslat kotouč pod vyrážečku Zapolskiho, to sem mu však nepovedlo a kotouč tak končí ještě před brankovou čárou.

Vahalahti bohužel také neproměnil.

2. série 0:0

Nummelin se snažil kotouč poslat mezi betony Zapolskiho, to se mu však nepovedlo.

Gagnon se rozjel proti Setänenovi, ale bohužel ho nedokázal prostřelit.

1. série 0:0

Nepovedlo se to ani Perrinemu (TPS), který nedprocedil kotouč mezi bezony Zapolskiho.

Koivisto (RAU) v prvním nájezdu nedokázal prostřelit Setänena.

Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení skončilo a my se tak můžeme pomalu chystat na samostané nájezdy. Samostatné nájezdy začnou zhruba za 3 minuty.

70:00

Prodloužení skončilo.

68:26

Tallinder napřáhl ke střele od modré, jeho pokus však nenadělal Zapolskimu nějaké větší potíže.

2:1

Branky a nahrávky: 36. Vahalahti (Koivisto, Asplund), rozh. náj. Asplund – 56. Tikkanen