NHL

Boston Bruins – Nashville Predators

2:3

konec (1:1, 1:1, 0:1)

08.12.2015, 01:00 • TD Garden, Boston • Info o změnách stavu (Daniel Kubelka (@DanielKubelka))

Tipsport: 2.43 3.7 2.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásný zbytek dnešní noci. Nashledanou. (03:50:03)

Vhazování: 36 – 29
Vyloučení: 8 – 4, navíc Marchand, Randell (oba BOS) – Josi, Nystrom (oba NSH) všichni 5 minut
Využití: 1 – 2
Hity:30 – 24
Zblokované střely: 16 – 16
Zasloužené vítězství dnes zapisují hráči hostujícího týmu a z Bostonu odváží oba body za výhru 3:2.
Dvě třetiny domácí, i přes velkou střeleckou převahu soupeře, drželi s Nashvillem krok a vyrovnané skóre, o
výhře hostů ale nakonec rozhodl necelých pět minut před koncem Viktor Arvidsson.

55:04

55:04 Viktor ARVIDSSON - 2:3

55:04

Nashville právě vstřelil branku!
Hosté korunují svoji obrovskou střeleckou převahu třetím gólem a poprvé se dnes dostávají do vedení! VIKTOR ARVIDSSON se vydal za nahozeným kotoučem do útočného pásma, po levé straně ujel domácí obraně a Gustavssona, stejně jako u předchozí branky Josi, vymíchal forhendovým blafákem! Vystrčená hůl domácího brankáře tak již nestačila zamezit Arvidssonovi k zakončení do zcela odkryté domácí branky. Asistence: Cody Hodgson, Shea Weber.

53:21

Hosté se však dnes potřetí v početní převaze neprosazují a domácí již hrají v plném počtu.

51:21

Hitparáda bostonských vyloučení pokračuje. Brett Connolly (BOS) se provinil nedovoleným bráněním proti brankáři Huttonovi a bude za to pykat. Další přesilová hra pro Nashville.

45:34

Randell opouští prostor určený pro vyloučené hráče a skáče zpět na led, domácí tak hrají v plném počtu.

43:34

Nejen Marchandovi, ale i jeho týmovému kolegovi Tyleru Randallovi (BOS) se dnes na trestné lavici zalíbilo a také on již potřetí usedá odpykat si svůj trest. Tentokrát je to za dvě minuty za podražení.

40:01

Statistiky utkání po první třetině

Střely na branku: 11 – 24
Vhazování: 24 – 21
Hity: 23 – 18
Zblokované střely: 9 – 11
I druhá třetina nabídla stejně jako ta první dvě branky a znovu to bylo po jedné na každé straně. Domácí medvědy nejprve na konci jedenatřicáté minuty poslal do vedení rychlým přesilovkovým zásahem Loui Eriksson, hosté však odpověděli okamžitě a to stejnou mincí, když rovněž v početní převaze srovnal skóre svým druhým dnešním gólem Roman Josi.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:26

Boston je kompletní, do konce druhé třetiny zbývá něco málo přes půl minuty.

37:26

Domácí budou znovu pykat za svoji nedisciplinovanost. Tyler Randell (BOS) dostává dvouminutový trest za vražení na hrazení.

2:3

Branky a nahrávky: 5. Miller (Krejčí, Beleskey), 31. Eriksson (Spooner, Bergeron) – 20. Josi (Ribeiro, Weber), 32. Josi, 56. Arvidsson (Hodgson, Weber)

Boston Bruins: Gustavsson (Rask) – Trotman, Chára "C", Miller, Morrow, McQuaid, King – Connolly, Bergeron "A", Marchand – Eriksson, Krejčí "A", Beleskey – Vatrano, Kemppainen, Spooner – Randell, Ferraro, Rinaldo.

Nashville Predators: Hutton (Rinne) – Weber "C", Josi "A", Jones, Jackman, Ellis, Ekholm – Neal "A", Jarnkrok, Forsberg – Arvidsson, Ribeiro, Wilson – Smith, Sissons, Hodgson – Salomaki, Gaustad, Nystrom.

Rozhodčí: Peel, Morton – Gawryletz, Barton